reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ojjj zazdroszczę wam, że dzieci spią w łóżeczku!! Mój mały nawet nie chce na nie spojrzeć, jak widzi, że się czaimy żeby go wsadzić to co chwile oko otwiera na "kukawkę" czy aby przypadkiem dalej jest na rączkach. Jestem przeszczęśliwa jak śpi chociaż w wózku... bo tak to tylko przytulony do mnie zasypia... ehhh...
 
reklama
magia wow kurcze dzielna kobitka z ciebie!!!ripsekt kochana:):):) my chrzciny zaąłtwiamy na koniec sierpnia i beda u moich rodziców, bo w tej naszej klitce sami ledwo sie meiscimy nie mowiac o stołach i gosciach:):):) to stasiu miał przygode, przy cycu na łonie miasta w gronie bazarkowych ludzi..fajnie:):)
alex ja moja na maxa przyzwyczajam do łózeczka, bo wkoncu chce spac z własnym mezem:):):) sto razy w nocy ja odkaldam az wkoncu kapituluje no i oczywiscie najlepiej spalaby cały dzionek i noc na raczkach...ale tez staram sie ja odkaldac, do za chwile jakis zwyrodnien sie nabawie, niestety troche wyglada to jak walka, ale mam nadzieje ze ja wygram:)teraz np. lezy kolo mnie na kanapie a ja nie podnosze jej jesli nie krzyczy, jak zaczyna to kłade sie obok na chwile, wtykam smoka, przytulam, wycałuje, mała sie uspokaja a ja siup do kompa:)
 
u mnie tez maly ostatnio tylko na rekach. jak spi to tak max 30 min i znow boje sie zaczynaja...
i ciagle by tylko jadl, juz nie wiem ile mm mam mu na raz przygotowywac.

maqnio, to dobrze ze sie uklada...
 
aneta rózinka dostaje ok 100 ml na jedno karmienie, pediatra mówil ze tyle w zupelnosci wystarczy, chyba ze ewidentnie ebdzie małej za mało i bedzie krzyczec, poki co zjada wszystko i nie domaga sie wiecej i karmie tak co ok. 3h:)
dodi u nas tez pogoda jesienna i w domku siedzimy , szkoda bo Mała pieknie na dworku spi eh...
 
Ja tez sie zastanawiam czy mała sie najada, w nocy pieknie je z jednej piersi jej starcza i zasypia spokojnie, a w dzień co chwilę chce cyca, raz jednego raz drugiego i ciagle szuka.. zauważyłam ze w nocy piersi takie jakby pełniejsze, a w dzien chyba nie nadązaja robic mleczka... sama nie wiem czy dokarmiać czy nie, bo z jednej strony czsami chce jej zrobic MM a z drugiej, wiem ze jak to wipije to wtedy nie bedzie w cycu tyle sie produkować... normalnie dylemat he, szkoda ze cycki nie sa z jakąs miarką:) co by czlowiek wiedział ile wypija dziecko..
 
aneta rózinka dostaje ok 100 ml na jedno karmienie, pediatra mówil ze tyle w zupelnosci wystarczy, chyba ze ewidentnie ebdzie małej za mało i bedzie krzyczec, poki co zjada wszystko i nie domaga sie wiecej i karmie tak co ok. 3h:)

No u nas tez jadł 100 ml na 1 karmienie, ale od kilku dni mam wrazenie ze to za malo dla niego. Ale od wczoraj nie zjada na raz nawet 100 ml, by po chwili znow go karmic. Juz sie w tym gubie, bo np dzisiaj o 16 zaczelam go karmic, zjadl z 60 ml, potem nie chcial, zasnal na 30 min a potem znow musialam go karmic i tak do 18...
 
reklama
Do góry