reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

wisienko witaj w domu .cieszę się że już jestescie . w domu szybko dojdziesz do sobie .a co stosujesz na bliznę ??
 
reklama
Wisienka gratulacje!!! Ja też z blizną miałam jaja ,bo się brzydko goiła coś się z nej sączyło i się rozlazła. Teraz jestem już 3 tygodnie po cc i mogę powiedzieć,że już powoli o nim zapominam.Ja też miałam ciecie od pępka w dół i w szpitalu czułam się jak eksponat muzealny. Wszyscy się dziwili czemu takie cięcie to im odpowiadałam ,że w poprzednim wieku to się tak cieło.
 
Madzia dostałam ze szpitala jakieś mazidło i do dezynfekcji octenisept.
marmolada ja tez odczułam coś takiego a jak się dowiedzieli, ze Maciek ma 16,5 roku to dopiero była rzeźnia, przychodziły mnie połozne zobaczyc bo myslały, ze jestem duzo młodsza i pewnie urodziłam w wieku 13 lat jego.
 
Emka, serdeczne gratulacje!!!

Mamy juz 25 lipcowek i lipcoweczkow, 12 dziewczynek i 13 chlopcow, 8 sn i 17 cesarek

Wisienka, Kochana wszystko przejdzie. Wazne ze jestescie cali i zdrowi

KTG dzisiaj prawidlowe, wiec kamien spadl mi z serca. Korzystamy z ostatniego weekendu we dwoje (w poniedzialek wywolanie):-)

Spijcie slodko!
 
wisienko, super wyglądają Twoje dzieciaki.. a Maciek to dumy brat! wiele zdrówka abyś doszła do siebie..

my idziemy spać znaczy mały śpi od godziny a ja zaraz kładę się z nim.. pisałam, że łapie mnie chyba depresja i że mąż próbuje mnie nastawić.. no i dzisiaj stwierdził, że dobrze mi zrobią zakupy, wiec pojechaliśmy do galerii.. no i się tylko podłamałam i rozryczałam, o wszystko co zakładałam tak nieładnie na mnie wyglądało:-( no i znowu nie wyszło..

dzisiaj miałam nadzieję, że już brzuszek mojego szkraba nie boli, ale niestety już zdążył się kilka razy obudzić z płaczem ;/ a dzisiaj jestem tylko na bułkach z wędliną i uprażonym kurczaku..ech..
 
Wrocilismy z "randki" :-D
KFC zaliczone, jacieee ale sie objadlam hihhihihihihi, i kino tez mozna odhaczyc. Bylismy na " strefa x" nuuuuuuuuuudy, nie polecam, chlam nieziemski. Spodziewalam sie czegos z wiekszym rozmachem, caly film czekalam na jakas akcje i sie nie doczekalam, a koniec filmu jest taki jakby im tasmy zabraklo... Jednym slowem -szmira.

Dziewczyny czy wy tez macie takie uderzenia goraca? To jest straszne... W sekundzie robi mi sie mega goraco, oblewa mnie calutka pot i nie mam czym oddychac, tak mi duszno.

Wisienka, dobrze ze juz w domu, a malutka jest przeslodka. Maciek na tym zdjeciu wyglada jak mlody tatus ;-) chociaz jak pomieszka troszke z siostra to nie bedzie mu sie spieszylo do wlasnego ;-)

Kociatka, a nie mowilam ze bedzie dobrze? :-D

Konwalianka, uszy do gory, jeszcze troche i wszystko zobaczysz w innych barwach, i ciuchy zaczna inaczej lezec :-)


Emka, jakie ona ma piekne usta....
 
Ostatnia edycja:
Corin xD dkromnie powiem , ze zauwazylam :-D po mamusi hahah

ale noestety eykryli jakas infekcje i zabrali mi ja do inkubatorka :-( mam nadzieje ze zakonczy leczenie w dzien wyjscia ...
 
z tego co mi tlumaczyla pediatra to niby z pepowiny, ale jeszcze dokladnie robia jakies badania i niestety do konca bedzie na osobnej sali. (ja wszystkie wyniki badan mialam w porzadku wiec moze przy cesarce? :/ ) jutro mi cewnik wyciagna to biegne d niej z rana, a dzisiaj ns noc odciagnelam siare i jej D poda strzykawka. polozna powiedziala ze mam jej b.duzo jak na operowana z rana.
no nic modle sie zeby to nic powarznego nie bylo!
teraz musze odpoczac bo nie spalam od czwartkowej nocy.
 
reklama
Do góry