reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej Dziewczyny!

Dodi, jak ostatnio byłam na ktg, to lekarz powiedział dziewczynie, że jeżeli jest już jej termin to na ktg musi chodzić codziennie - w dni świąteczne na IP w powszednie w ambulatorium - nieodpłatnie....

Konwalianka, nie słuchaj baby, tylko sprawdź wagę na wizycie u pediatry, albo kup wagę.... nie wszystkie dzieci musza ociekać tłuszczem.... a małża naprawdę od porządku przywołaj....

Wisienka, trzymam kciuki&&&&&

dziwne z tym za wczesnym prodem Wydrusi - ona sama bardzo chciała jak najszybciej urodzić, ale od tego są lekarze, żeby powiedzieć, czy to już, czy jeszcze nie.....

ja kompetnie się oderwałam od tematów porodowych, bo nie chce mi się cały czas wsłuchiwać w swoje ciało.... w zamian za to słucham słuchowisk z dzieciństwa.... obecnie słucham Alicję w Krainie Czarów....

całuję Was wszystkie bardzo mocno!!!!
 
reklama
witam kochane
dziekujemy za wszystkie gratulacje i trzymane kciuki
my już od dzisiaj w domku :)
uciekam doczytac co u was
pozdrawiam
 
dodi jak jeszcze ani razu nie miałaś to faktycznie zobacz co tam się dzieje...
ja miałam do tej pory trzy ktg, ale ponieważ wszystkie były prawidłowe, to nie kazali mi często przychodzić, tylko teraz 5 dni po terminie - oczywiście jeśli nic wcześniej się nie będzie działo;-)

hej madzia jak tam u was?:-)
 
Ostatnia edycja:
o żesz...:szok: myślałam że jak się ma rozwarcie na 5 cm to już się rodzi, nie zatrzymuje... biedna wisienka, no ale przynajmniej w szpitalu jest to mają ją pod ręką
 
pippi dzieki jakoś pomału. mały spi a ja zamiast sie przespac doczytuje co sie u was działo
wisienko trzymam kciuki oby szybko poszlo
 
Konwalianko! Ja bym na twoim miejscu nie słuchała takich głupot. Karmiłabym dalej tylko piersią podanie butelki to początek końca karmienia piersią. Ja mojego Misia karmie co 2, 3 godziny ssie tylko 10 minut i tez myślałam że to za mało ale okazuje sie że w 2 tygodnie przybrał 300 gram . Czyli się najada. Jak bęziesz malutkiego często przystawiać do piersi to na pewno bedzie ok.Powodzenia i wytrwałości. Trzymam kciuki!
 
a ja muszę się wyżalić.. była u nas położna.. mały fajny, nie ważyła go, ale stwierdziła, że kruszynka, że żółty i że ma nieco zapadnięte ciemiączko oraz żebym go dokarmiła mlekiem z butelki, gdy będzie niespokojny.. no i to był gwóźdź do trumny, bo mój P. stwierdził, że to moja wina! że mały nie dojada, że go nie budzę jak usypia i że chudy.. mam dość..

kochana ja popieram wszystkie wypowiedzi dziewczyn. NIektore kruszynki musza sie dopasowac i dotrzec tak jak napisala mailuj. Jesli maly sie najada i spi pozniej spokojnie to nie ma co sie martwic. Gdy pojdziesz do lekarza na wizyte kontrolna i maly przybral na wadze to nawet nie nie komunikuj z ta polozna ktora ci takich glupot nagadala! w ogole co za polozna, normalnie bym zabila na miejscu!!!!!!!! jakie dokarmiania, jakie butelki! zgadzam sie z jedna wypowiedzia, ze buletka to poczatek do przestania karmienia piersia, niektore dzieci akceptuja dwie metody polaczone a niektore nie. NIe sluchaj nikogo, ty swojemu dziecku krzywdy nie zrobisz! robisz wszystko jak najlepiej potrafisz a mezowi trzeba bylo powiedziec zeby sam ja cycem karmil jak nie wierzy w twoje umiejetnosci !!!!!!! bosz... co za ludzie! Jestes pewnie najlepsza mama na swiecie dla swojej kruszynki i tego sie trzymaj!!!!
 
reklama
k

A chciałam was zapytac jeszcze o coś....czy musze iśc na ktg? czy nie jest to konieczne i czekać aż sie zacznie lub po 7 dniach od razu do szpitala?? bo sama już nie wiem...nie miałam ktg robione w ciąży jeszcze

dodi mnie jak wypisali w poniedzialek ze szpitala od tamtej pory mam co 2 dni chodzic na ktg... a co do terminu to gin powiedzial ze jesli nic sie wczesniej nie zacznie to w dzien terminu mam sie zglosic juz do szpitala...ja mysle ze powinnas chodzic i kontrolowac sie...



ja mam dzis okropny dzien:/ zlapalam dola z samego rana... moj mnie wyciagnal na zakupy przeszlam sie tylko humor sie jeszcze bardziej pogorszyl i teraz siedze naburmuszona:/ troche sie pocielam z moim normalnie tylko plakac mi sie chce;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry