reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam!jak widac u mnie nic sie nie dzieje, teraz moge dolaczyc do Maqnio i Dodi:-Dzaraz nastawiam pranie,posprzatam i pojde na zakupy. Juz sie nastawilam na poniedzialkowy szpital, dlatego chce wszystko zrobic:tak:tylko musze mojego obudzic bo spi a chce posciel uprac
Wisienka &&&&&&&&;-)
Wydrusia, sliczna macie krolewne:-D
Reszte goraco witam i zycze milego dnia;)
 
reklama
dziewczyny chyba zaczełam przeciekać...cos ze mnie wylatuje i to nie czop, bardziej jak woda bezbarwna, bezzapachowa..hm...wody płodowe to raczej nie sa co?

anula wita, widzisz kochana Ty i tak masz super, ze Twoj gin reaguje tak od razu, moj to pewnie dobry tydzien bedzie kazał czekac i dopiero potem bedzie sie zastanawiał co ze mna.
 
Maqnio nie pomoge bo tak nie mialam:eek:co do gina, on uwaza ze jak ponad 2 tyg od odstwieniu lekow i dodatkowo po terminie nic sie nie dzieje nie ma na co czekac, w pon ma dyzur zrobi badania i zobaczymy, mam nadzieje ze do srody urodze;-)
 
hej laseczki

no to kolejna lipcówka na świecie, ale dobre wieści z samego rana :-)
maqnio a może to właśnie wody????:szok: więcej wypływa jak chodzisz czy jak leżysz? bo jak się leży to podobno bardziej płyną, a przy staniu główka dziecka korkuje... wody często są przezroczyste i bezwonna albo lekko słodko pachną - nie wiem, bo nigdy nie wąchałam ;-)
wisienka obyś już ze szpitala nie sama wyszła @@@@
sestina to ile się dziś rozpakuje:-D?
psotka jak tam, nadal cię czyści?

rany ja nie wiem kiedy urodzę, ja nawet nie wiem, jak skurcz wygląda....:zawstydzona/y: mała ruchliwa standardowo, nic się nie dzieje....
 
Mailuj Misiek z pracy bardzo zadowolony , przyjeli go koledzy jak by robił z nimi od zawsze , jednak jest na wyjazdach wróci na wekend 8 lipca , ale my z tej pracy jestesmy zadowoleni i to bardzo bo cos sie w koncu ruszyło, a i zarobki sa dobre Cieszymy sie bardzo ze sytuacje mamy lepsza i ja jestem juz bardziej pozytywnie nastawiona
 
reklama
przeczytałaam smsy

no to nam się chyba wisienka wkrótce rozdwoi...
kurde biedna Lilusia, ale na pewno będzie dobrze... nie rozumiem tylko, to co lekarze się walnęli w ocenie tygodni dziecka? o tyle????:no: mogli ją w takim razie jeszcze potrzymać w dwupaku, czemu tak się spieszyli z cesarką:wściekła/y:
 
Do góry