reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Konwalianka no właśnie, może powie, żebyś dziś pojechała i poobserwują te skurcze...
Mailuj ja tez uważam, że to jest miły gest i też planuję jakieś drobiazgi dzieciom od Lenki kupić :-)
 
reklama
Ze mnie chyba znowu się śpioch robi, dzisiaj spałam do 10 :-)Zaczęłam Was czytać i tak mi zajęło to godzinkę bo na 1 raz się nie dało :szok::szok:
Wczoraj pospacerowałam sporo i wieczorem już nie miałam siły do kompa usiąść.

HaniaD,
a ile masz tych płytek krwi? Bo ja wczoraj odebrałam wyniki i też mi się obniżają. ka mam 125 tys.

Mimi, Zuzu gratulacje :)
Maqnio, Dodi bierzcie chłopaków w obroty uskuteczniajcie przytulanki, a młodzież niech wychodzi na świat, no i ile można w brzuchu siedzieć ;-):-D
Wydrusia, &&&&&&
Wisien ka , współczuje CI tych przepowiadaczy, strasznie Cie męczą... :-(
Konwalijka, uściski dla Tymka :-) jest boski, moja siostra się w nim zakochała :-)

Eeeh i już nie wiem co miałam napisać...
W każdym razie witam wszystkie :-):-)
 
Dzień dobry!

U mnie samopoczucie bez zmian… rano byłam siusiu i odeszła chyba reszta czopu, poza tym mam parcie na tyłek straszne, leżę i się nie ruszam, za to mały daje czadu;) Nic poza tym się nie dzieje, nie rodzę;)

Sprawdziłam w necie wyniki badań i wszystkie są ok.:) Czekam jeszcze tylko na wyniki posiewu moczu.

Mimi, Zuzu, gratuuuuuuulacje!!! :)

Wydrussia, ooooooo tak mocno trzymam kciukasy Rybeńko:*

Malamii, spokojnie, nie zostawię Cię;)

Dziób, trzymam kciuki!

Sestinko, czekam grzecznie w kolejce, ja mam czas do 15 lipca;)

Pippi, rano odeszła chyba reszta tego czopu i spokój, nic się nie dzieje;)

Haniad, może się dzisiaj skurczybyki rozkręcą :)

Maqnio, pokaż Różyczce kalendarz;)

Corin, nie martw się tak, Twoje dzieci są już duże i mądre, z pewnością nie pozwolą, żeby było im zimno:)

Sis, buuuzi:* Dzięki za pamięć kochana:) A ten szef, to kawał fi**a!

Anulka, Ty nie kombinuj z tym olejem…

Konwalianko, teraz dopiero rozumiem, jak się czułaś przy tych wszystkich dolegliwościach… ja zdycham od wczoraj;)

Mailuj, jak przeprowadzkowy humorek? Ja ostatnio kupiłam chrześnicy mojego męża (jest w wieku Nikusi) bransoletkę z grawerem z Lilou była zachwycona, nie wiem tylko, czy Twoja córcia lubi takie pierdoły;) W Poznaniu mają swój sklep, ale też można zamówic przez net Lilou

Kwoka, rewelacyjnie, że u Ciebie wszystko dobrze!

Gon1a, buuziaki dla Ciebie i Maciusia!

Dodi, a Ty razem z Maqnio na porodówkę śmigaj, nie wykręcaj się;)

Marzenko, dzięki za pamięć:*

Wisieńko, lepszego samopoczucia Ci życzę, męczysz się strasznie kochana…

Anula, Em_cia, Silwia, NiL, Danusia, witajcie!!!
 
Ostatnia edycja:
wisieńka w przychodni powinna być położna a jeśli jest na 100% ma KTG bynajmniej u mnie mają :baffled: a wdużym mieście nie mieszkam więc obstawiam,że u Ciebie powinni mieć ;-)
sis Dawidek :*:*:*:* ja Ci mówię,że Dawiduś czeka na Miśkę :-D:-D:-D
mailuj uuu faktycznie niezły prezencik wymarzyła Nika :-)
dauśka jak tam budka z lodami stoi jeszcze :-D ??
 
Sis, Ty mnie nie denerwuj, ja nie chcę przenosić! No ale chciec to ja sobie moge... hehe:)

Maqnio, ma charakterek dziewczynka! :) Ona jak Dawidek... My nie chciałyśmy, żeby dzieciaczki wychodziły, kiedy pchały się za szybko na świat, to teraz się na nas wypinają ;))))
 
Ostatnia edycja:
sis ja Cię nie chcę denerwować podroczę się tylko troszkę z Tobą :-D :zawstydzona/y:
Mówię Wam czym bliżej u mnie tym bardziej mi odwala kurde :-D co mnie zaboli mój przeżywa a ja mu na to spokojnie nie bój nic jak złapie to i mnie skręci w chińskie S :-D:-D
 
reklama
Kobitki, macie takie dziwne parcie na odbyt?

Corin, dokładnie tak! Dzieciaczki sobie myślą ,,Jak nie chciały wtedy, to teraz niech nas cmokną mamuśki, o!"
 
Do góry