reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Ja od początku ciąży używam Musteli i póki co udało mi się uchronić od rozstępów, zobaczymy co będzie na finiszu, bo podobno w ostatnim miesiącu się jeszcze dużo przybiera na wadze? Ja mam +12 (waga z ubiegłego tygodnia).
 
Witam Was wszystkie. Jestem lipcówką 2011, jutro zaczynam 34tc. Mieszkam w Warszawie. Termin porodu mam na 27.07.2011 ale ze względu na rozrzedzoną siatkówkę i aktualne ułożenie Antka - miednicowe będzie cc. Mam nadzieję, że pozwolicie dołączyć do Waszego grona i uda mnie się poznać młode mamy z Warszawy. Buziaki. Ewa
 
Hej hej no ja po wizycie ... ale troche sie zawiodlam bo nie mialam USG tylko zwykle badanie ... Pani doktor kazala mi sie spakowac do szpitala i ... spokojnie czekac zdziwil mnie fakt ze powiedziala ze kolejna wizyta az za 3 tygodnie ale powiedziala ze nie widzi wskazan aby widziec sie co tydzien ...Szyjka uformowana zamknieta ...a w czwartek jade do szpitala na GBS czy jak to sie pisze i KTG troche mi smutno ze go nie widzialam :( no ale co zrobic

niczka ja ostatni raz swoja kruszynke widzialam w 5 miesiacu a wizyty u lekarza mam co 4 tyg, wiec to dopiero jest extremalna sytuacja, najwidoczniej nie ma potrzeby czestrzych wizyt choc nie obrazilabym sie wcale gdyby byly co najmniej co 3 tyg.
Dobrze ze wszystko ok :-)

Corin pisze:
Dziewczyny mam pytanie, moze nie na miejscu, ale ...
Czy jest możliwe żebym miała upławy tak obfite i na tyle wodniste ze oprócz bielizny mam też mokre spodnie?

corin tez tak mam, ze pojawia sie troche bialego a reszta jak woda i przelatuje mi to az przez majtki, a pozniej cale krotkie spodenki mam wymazane od srodka i do prania sie nadaja po jednym wlozeniu. NIe mowie juz ze z rana to mi leci jednorazowo taka ilosc ze mam wrazenie jakbym sie zsikala
 
ja uzywalam pharmaceris m na rozstepy, oliwke i wczesniej prfecta mama i nie mialam praktycznie do poczatku 9 mies, teraz wygladam jak zebra:wściekła/y:
 
anula wlasnie dlatego nie inwestowala z kremy na rozstepy :-p mi tylko troszkew wyskoczylo na piersiach ok 3 mies temu i sie cieszylam ze tylko tam... pozniej zobaczylam jeden na udzie... pozniej na drugim udzie... pozniej wiecej na dwoch udach... poznie sie odwrocilam i mialam na tylku ktorych wczesniej nie widzialam bo z regoly nie za bardzo ogladam swoje zaplecze w ciazy :-D takim cudem mam na cyckach, udach i tylku a tez zawsze uzywalam mega ilosci kremow kazdego dnia, takze trzeba to przelknac jakos :-D

sestinka moja mama po 3 ciazach nie miala ani jednego rozstepu i tez myslalam ze nie bede miala, a zobacz :< nie udalo sie :-(
ja tez mam mega brzuch napiety i az sie dziwie ze mam rozstepy na tylku a na brzuchu nie :confused:
 
Ebudka witam!
Sestina ja nie mam po mamie bo ona takich nie ma jak ja teraz:wściekła/y:w sumie nie ma co sie dziwic nie jestem podobna do rodzicow:-D
Trudno bede walczyla z tym po ciazy:tak:
Slyszalam z balsam palmers jest dobry na to dziadostow, stosowal ktos?
Emka ja i brzuch a ten najgorszy, mam wrazenie ze skora zaraz mi peknie, myslalam ze nie bede miala stosujac kremy a tu d...:wściekła/y:mam po obu stronach do groma tego cholerstwa:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Wisienka a dlaczego dali Ci fenka?nie bylo juz wyjscia?moze kroplowki i np cordafen by pomogl tak jak mi a po nim lepiej sie czuje...

No nie mam pojęcia, mysle, ze dlatego, ze rozwarcie juz szło a jest silniejszy. Najpierw dostawałam kroplówki a potem przeszli na tabletki żeby mnie wypuścic do domu , nie wiem jaki to miało sens bo i tak te tabletki to na krótko dostałam.

Witam Was wszystkie. Jestem lipcówką 2011, jutro zaczynam 34tc. Mieszkam w Warszawie. Termin porodu mam na 27.07.2011 ale ze względu na rozrzedzoną siatkówkę i aktualne ułożenie Antka - miednicowe będzie cc. Mam nadzieję, że pozwolicie dołączyć do Waszego grona i uda mnie się poznać młode mamy z Warszawy. Buziaki. Ewa

witaj i rozgośc się
 
reklama
Co do rozstępów to ja mam dosłownie kilka na brzuchu, ale do porodu daleko, więc nie krakam.
Znajomej rozstępy to na łydkach nawet się porobiły, więc wiecie... ;-)

Jej, jestem jakaś taka zmęczona, nie wiem ciśnienie nie takie czy co? Pogoda niby dobra bo ani za zimno ani za bardzo ciepło nie jest, ale jednak marna. Najchętniej bym się położyła spać, ale mama przyjechała dokończyć wczorajsze szycie pokrowca dla lokatorów, więc wypadałoby tam z nią posiedzieć. Więc sobie idę i pewnie dopiero na wieczór sobie usiądę spowrotem.

Slyszalam z balsam palmers jest dobry na to dziadostow, stosowal ktos?
Emka ja i brzuch a ten najgorszy, mam wrazenie ze skora zaraz mi peknie, myslalam ze nie bede miala stosujac kremy a tu d...:wściekła/y:mam po obu stronach do groma tego cholerstwa:wściekła/y:

Na to dziadostwo nie ma rady tak naprawdę. To wszystko zależy od Twojej skóry. Żadne balsamy, i inne pierdoły nie pomogą bo jak mają się zrobić rozstępy to i tak się zrobią, choćbyś używała najdroższych kosmetyków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry