reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej dziewczyny :)

Wpadłam zobaczyć czy jeszcze spicie a tu juz 3 strony zadrukowane :-D Gaduły...
U nas też szaro i ponuro, ale wlaśnie przyjechali panowie i montują nam szafę w sypialni. Doczekałam sie w końcu - po 3 latach :-D Ale... mąż chcac im zrobić więcej miejsca w sypialni postanowił postawić łóżko "na sztorc" i jak je stawiał to ułamał nogę :baffled:
Ciekawe czy da sie to naprawić czy też będziemy mieli dodatkowy wydatek :crazy:
 
reklama
Dzień doberek kochane bąki :-)

Jakis ponury dzien sie zapowiada, przynajmniej patrzac na pogodę u mnie... No i troche sie nie wyspalam - po tym 5cio godz prasowaniu cala noc mnie glowa bolala i brzuch, tak jak bym miala dostac zaraz okres. Juz sama nie wiem - to tak sie wlasnie odczuwa te skurcze BH? Czy to inaczej boli?

Maqnio ciesze sie ze córunia zdrowo rosnie, ze wszystko ok, a i Ty bedziesz juz mogła opuszczac łóże ;-)
Zorah - ja tez mam zamiare zrobic mojemu taka listre rzeczy do zrobienia, bo znajac go pewnie by tylko gral gdybym mu nie powiedziala ze ma p[osprzatac podczas mojej nieobecnosci. A tak jak i Ty od razu bym nerwa zlapala na samym wejsciu do domu :wściekła/y::-D
Veronique i jak maz po wypadzie?

Mailuj jak tam akcja przeprowadzka?

Corin jak samopoczucie? dajesz rade z tesciowa dobra duszyczko?
 
mąż chcac im zrobić więcej miejsca w sypialni postanowił postawić łóżko "na sztorc" i jak je stawiał to ułamał nogę :baffled:

corin dobrze że nie swoją ;-) to dopiero ciężko byłoby naprawić... a tak to tylko noga od łóżka, coś wymyślicie;-)

katerina skurcze B-H chyba nie są bolesne, tak czytałam... ale ja się nie znam, bo ja żadnych nie czuję

a moja mała chyba w nocy zmieniła pozycje:eek: wcześniej nogi czułam z prawej strony a dziś rano z lewej kopie... ciekawe co na usg wyjdzie
 
Ostatnia edycja:
Corin jak samopoczucie? dajesz rade z tesciowa dobra duszyczko?

Docieramy się. Ja się staję z dnia na dzień bardziej asertywna a ona bardziej wymagająca :/ w sensie "napilabym się ale sobie nie przyniosę" Efekt jest taki, że ja zajmuję się swoimi sprawami a ona siedzi caly czas na kanapie przed tv. Ale sory, nie zamierzam jej nadskakiwać i obrabiać bo za chwilę będę miała w domu maleństwo i w tedy już wogóle nie będę się zastanawiała czy teściowa chce akurat pić bo sama bedę miała pełne ręce roboty. Ma dwa miesiące na dostosowanie się ;-)
 
Corin przez te dwa miesiece powinno sie unormowac, bedzie dobrze. Podziwiam Cie :tak:

Z tymi skurczami to właśnie nie wiem, bo ja tez nic nie czuje. Czsem tylko taki bol jak na okres, ale nie sadze zeby to bylo to.. Hmm... :baffled:
 
witam

ja tylko na chwilę przywitać się . korzystam że mąż w domku i pakuję powoli torbę.

pozdrawiam i miłego dnia brzuchatki :-)

Corin przez te dwa miesiece powinno sie unormowac, bedzie dobrze. Podziwiam Cie :tak:

Z tymi skurczami to właśnie nie wiem, bo ja tez nic nie czuje. Czsem tylko taki bol jak na okres, ale nie sadze zeby to bylo to.. Hmm... :baffled:
katerinko uważaj i obserwuj siebie . skurcze porodowe na samym początku są identyczne jak skurcze okresowe. bynajmniej ja je tak odczuwałam .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No jednak jest różnica skurcze BH sa nieregularne a porodowe regularne.mysle,ze dla pewnosci należy wspomniec lekarzowi o tym na najbliższej wizycie
 
reklama
ja skurcze mam od prawie samego początku...najpierw takie bezbolesne byly i tylko macieca sie stawiała... teraz pod koniec mam juz bolesne... biore magnez bo lekarz kazał i no-spe doraznie... ale teraz jestem spokojniejsza bo w pierwszej ciąży miałam inentycznie i teraz juz wiem ze one nie są grożne, widocznie taka moja uroda ze te skurcze są, bo szyjka cały czas jest wysoko i zamknieta.
 
Do góry