reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

160 to przekroczone sporo normy, powinnaś powtórzyć 75 g, to co jadłaś dzień wcześniej nie ma wielkiego znaczenia, ewentualnie na poziom cukru na czczo
po 1 h powinno być nie więcej niż 140
 
reklama
gocha mam nadzieje ze córci nic nie bedzie i ze wypuszcza ja ze szpitala:)
veronique czyli ginka kazała powtorzyc? oj bidulko, obys tym razem dała rade:)
a ja siedze na allegro i zamówiłam sobie wkłady poporodowe, laktator, kocyk dla bobo i pieluszki..nic mi innego nie zostało, bo z łózka sie ruszyc nie moge, dobrze ze jest net, bo do porodu zostałabym z niczym. troche załuje ze ominie mnie to całe chodzenie po sklepach i wybieranie wszystkiego, ale co tam, sa wazniejsze sprawy. bede łowic w sieci:)
 
teska spokojna głowa teraz jest taki wybor w sklepach, ze na dobra sprawe poswiecisz jeden dzionek i mozesz wszytko kupic za jednym zamachem, ja sobie zakupy rozkładam w czasie zeby az tak bardzo nie odczuc jak mi portfel chudnie:)
 
maqnio :-D witaj kochana, jak dobrze że już z nami jesteś... :-)
Co co że cię ominie bieganie po sklepach, ważne jest to aby wszystko było wporządku z Tobą i z Różyczką :tak:

Corin gratuluję córy :-) jutro o tej porze też już napewno będę znała płeć dzidzi.
 
reklama
Do góry