reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Nil u nas Stanisław był od samego początku, jakoś tak się przyjęło, na ostatnim usg lekarz nie był do końca pewny "raczej to chłopiec" tak brzmiała diagnoza, więc ze 100% wiadomościami musimy czekać do 28 marca
 
reklama
Gocha a Ty mialas robiona ta krzywa glikemizczna ? Czy zwykle badanie ...
A nie jadlas nic dzisiaj ? Oczywiscie jesli to bylo .... zwykle badanie na cukier ... bo tak to kurcze nie wiem nie znam sie ..
Ja za tydzien ide na kolejna ta krzywa glikemiczna bo dzisiaj nie dalam rady :(
 
Veronique ja też mysle że będę mieć chlopca (chociaz czasami wyobrazam sobie druga malutka dziewczynkę)
mi zupełnie wszystko jedno kim maluch bedzie. W pierwszej ciazy dowiedzialam sie w 8 miesiacu ze corcia, tylko ze wtedy to tak bardzo pragnełam coreczki ze nawet nie chcialam za szybko wiedziec
Gina ja tez czasmi myśle o dzidzi ,Gabryś' bo tak chce mu dac na imie
zobaczymy czy siusiaczek czy hamburgerek bedzie:-D
 
Ostatnia edycja:
NiL Ajjj ja mowie Tobie od poczatku czulam ze chlopiec bedzie ... :D moze u Ciebie tez ? :) Ale wiesz kurcze najwazniejsze ZDROWKO aby bylo zdrowe a czy chlopiec czy dziewczyna to tam ... :* najmniej waznee
 
Nil ,nie jestes sama ,ja tez jeszcze niewiem co nosze pod serduszkiem,ja osobiscie czuje ze to dziewczynka a ty jak czujesz?:-)ja tez w piatek ide do ginekologa i moze sie dowiem cosik:-Dapropos slodkosci ,to prawda u mnie tez tak jest ze jak zjem slodkie to dzidzia robi sie bardzo akktywna:blink:
 
Veronique - to była właśnie ta próba glikemiczna. Ale być może to ze względu na stres - mam córcię w szpitalu i wczoraj wieczorem zjadłam trochę słodkiego na poprawienie humoru. Może to od tego? :-(
No to pewnie od tych slodyczy Bidulko :* a co Coruni sie stalo :*

Veronique pewnie! A ty na kiedy masz termin bo jak mi sie uda to moze w Toruniu urodze

Kochana ja mam na 20 lipca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej kochane, ja mam chwilkę, więc was podczytałam:)
Maqnio super, że już jestes z nami!! cieszę się bardzo!
Corin, super wieści, gratuluję córeczki!

Reszty nie pamiętam, co chialam napisać ale wszystkie was gorąco pozdrawiam:-)

Dostałam dziś paczkę z tymi ciuszkami które zamówiłam na allegro. Są piękniejsze niż na zdjeciu, no i nie wiedziałam, że aż tyle ich będzie, dwie duże siatki.. Jak narazie muszę sie z kupowaniem ciuszków wstrzymać, bo za duzo będzie!
 
Do góry