reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
pippi ja też, mój mąż jest dla mnie najwspanialszy i najukochańszy - chociaż czasem mnie wkurza, jak to facet. podziwiam kobiety, ale jeszcze bardziej podziwiam mężczyzn którzy decydują się na rodzinne porody - wielki szacunek, jednak sama przynajmniej na razie bym się na to nie zdecydowała, może mi się zmieni po pierwszym porodzie;-)
 
hej dziewczyny..wezmę udział w Waszej dyskusji..osobiście uważam, że wiek mężczyzny niewiele ma do dojrzałości. Mój mąż jest dokładnie z tego samego dnia, miesiąca i roku, ale jest bardzo rozsądny i racjonalny.. chociaż jeżeli chodzi o moją osobę, to zupełnie panikuje..cokolwiek by się nie działo (pomijam obecny stan, wcześniej też tak było) na zewnątrz twardy, a przyznał się ostatnio, że jest nastawiony na wszystko (nawet to co najgorsze), bo wie, że ma być dla mnie oparciem, jak się coś dzieje :confused: i nie może się rozklejać..hmm.. ciekawa logika..

co do porodu, to zarzekał się, że nie chce w nim uczestniczyć - tak było na samym początku.. teraz jednak widzę pewien postęp..stwierdził, że może gdzieś tam przy głowie, to będzie stał..;-), tak naprawdę to i ja bym chciała tylko tego..wiadomo, że czas przed porodem jest dłuższy i to na uczestniczeniu w tym etapie najbardziej mi zależy, ale jeszcze wszystko przed nami..zobaczymy jak to wyjdzie w realu.. póki co bardzo jest przejęty, do tego stopnia, że boi się mnie nawet mocniej przytulić:-D
 
A ja nie chce aby P. byl przy mnie ... Wole sama .. nie wiem taki juz mam charakter ze jak mnie boli to wole go tlamsic w sobie niz.... zeby jeszcze ktos mnie dotykal glaskal ... wrec z denerwuje mnie to ... zawsze jak cos mi jest to staram sie wyciszyc ... sama w sobie uspokoic bo jak ktos jeszcze mi jeszcze mowi ze bedzie dobrze i mowi mi rozne rzecz to mnie jeszcze bardziej rozbraja ... i denewruje sie ... wiec zdecydowalam sie .. na to aby rodzic sama :)
Zreszta moja ciocia ktora bedzie mi porod odbierac powiedziala ze .... ona jest tak bardzo sceptycznie nastawiona do tego zeby facet byl przy porodzie bo rozne akcje widziala :) ale kazdy robi tak aby bylo jak najlepiej dla niego ...
A tak poza tym.. mozliwe ze Wwaldus mi kopie pecherz ? Booo tak mnie pobolewa ... czasami ze szok jakby na nim lezal mam takie wrazenie
 
konwalianka raczej każdy mąż/partner stoi przy głowie. Chyba byłby super perfidny gdyby wpatrywał się TAM.
Veroniqe mnie tez dzidzi kopie w pecherz zwłaszcza jak jest pelny, chyba go denerwuje
 
Ostatnia edycja:
Veronique oczywiście, że możliwe :-), mój Stanisław jak czasem kopnie to aż mi łzy do oczu podchodzą i zaraz musze do kibelka lecieć
 
Veronique oczywiście, że możliwe :-), mój Stanisław jak czasem kopnie to aż mi łzy do oczu podchodzą i zaraz musze do kibelka lecieć

O kurcze Giniu a ja myslalam ze to u mnie tylko tak sie dzieje ... az cewka zaboli czasami i mam wrazenie ze nie dobiegne do toalety :)))
A Stasiu tez lubi sobie kopnac w pecherzyk mamusi
 
Cześć Brzucholki

Gratuluję wszystkim mamusiom, które poznały ostatnio płeć swoich dzidziusiów. Jeszcze trochę, a wystawimy drużyny piłkarskie chłopcy kontra dziewczynki.

Mam pytanie za 100 pkt - która miała próbę glukozową i wynik 160? Pielęgniarka powiedziała, że jest za wysoki. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że mój Antoś jak tylko poczuje, ze jej coś słodkiego, to strasznie kopie. Nie lubi cukru.:-D
 
Kurcze wy tak mozecie juz po imieniu zwracac sie do maluszkow a ja dopiero w piatek USG i jeszcze nie wiem czy ten moj gin sie zdecyduje wreszcie powiedziec czy chlopczyk czy dziewusia
Gosia a mi położna powiedziała że dziecko własnie lubi słodki smak dlatego kopie. Moje tez tak ma
 
reklama
Nil kurze nie wiem dlaczego ale od samego poczatku mialam przeczucie ze to bedzie Chlopiec... nie wiem ... a Ty masz jakies przeczucie ?
No kurcze Synus moj jak chcialysmy z ginekolozka sprawdzic to ladnie od razu nam siusiaczka pokazal :) ... nie bylo problemu wszystko zalezy od tego jak ... Babelek sie ulozyyy :))) Ale juz Ty sie dowiesz nie martw sie !!!
 
Do góry