reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anulka, trzymaj się dzielnie, Ty i dziecko jesteście najważniejsi.

Corin, ja uleżeć nie mogę, pewnie to coś innego, nieważne.
 
reklama
Hej Diewczynki. Przez tą pogodę na nic nie mam ochoty. Jakoś tak ponuro i wstrętnie! Żeby ta zima już się skończyła.Z nudów to bym tylko jadła i jadła, a potem tylko dupsko rośnie:wściekła/y: Chyba pójdę spać.
Anulka trzymaj się kochana myśl teraz o sobie i dzidziusiu. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Będzie dobrze!!!
 
Oj Anula trzymaj się:tak: przynajmniej nie będziesz musiała żyć w niepokoju.
Trzymam kciuki żebyś odnalazła jak najszybciej szczęście bez tego TYPA.

Ja się muszę pochwalić swoją głupotą. Chłopaki wczoraj zaczeli remont w domu którym mieszkamy. Nie chciałam im dezorganizować pracy i a chciałam rozpalić sobie sama w piecu, niestety nie miałam porąbanego drewna na rozpałkę i jak zwykle bez problemu się za to zabrałam... I przy rąbaniu ostatniej szczepki... Siekiera wymknełą mi się z ręki i obsuneła na palec którym trzymałam deskę.... I brakowało ułamka sekundy i uciełabym sobie spory kawałek palca. Na szczęście skończyło się tym że mam go przeciachanego do połowy po skosie w większości na paznokciu( nie wiem jak to opisać dokładnie) W przychodni stwierdzili że nie trzeba zszywać. Tylko jakoś specjalnie mi go posklejali żeby się samoistnie zrósł. Boli jak cholera żeby nie kląć że mnie na*******a(sorki) i to w dodatku na 3 palcach bo takie same bóle mam na sąsiadujących.
Jedyny plus z tego że nie będę musiała zmywać naczyń przez jakiś czas :-D bo mam się starać żeby go nie moczyć i jak najrzdziej zmieniać opatrunek. Mój Żab się śmiał w przychodni że pewnie specjalnie to zrobiłam żeby nie robić tej czynności. Bo ostatnio suszę mu głowe żeby wraz z jego pracowniekiem trochę zaangarzowali się w utrzymanie porządku w domu:-) teraz nie będą mieli jak się z tego wywinąć:tak::tak:

Też miałam ostatnio problem z pieczeniem i swędzeniem ale po 3 dniach mi przeszło bez żadnych medykamentów. Mam nadzieję że to nie wróci. Co do upławów też je mam i używam wkładek, jestem ciekawa czemu są szkodliwe ktoś mi przemówi do rozsądku;-)

Odliczam dni do USG które wywalczyłam z trudem w tym kraju. Nie potrzebnie się przyznałam że byłam w PL. Położna mi powiedziała że jak już raz byłam i miałam zbadaną przezierność i wszytko jest ok to więcej nie trzeba... Strasznie żałuję że muszę tą ciąże nosić tutaj... Tak jak wole rodzić w Szwecji tak wolałabym żeby ciąża była w PL prowadzona... Ale nie można mnieć wszytkiego:-(

Ja się rzadko wypowiadam ale jak już zaczne to za wszytkie czasy:-) Więc wybaczcie. ;-)
 
dziód tu nie ma co wybaczać:) czym częściej "gadasz" tym fajniej:) Przygodę miałaś naprawde niezłą!! kurka, dobrze, że sobie tego paluszka całego nie obcięłaś, to by dopiero było. Oby sie zagioł w miarę szybko:)
co do wkaldek to ja nie uzywam, bo mi w nich jakos niewygodnie, jestem zmuszona bielizne częsciej zmieniac.








 
Dlatego proszę o wybaczenie że rzadko a dużo:) Też się cieszę jak wracaliśmy z przychodni to tak się ze wszystkiego śmiałam że aż się sama z siebie śmiałam że się śmieje... W szoku byłam...
A ja wkładek używałam i przed ciążą zawsze jakoś tak bezpieczniej się czułam:) Od dawna używam tych cienkich discreet i zmieniam dość często więc nie wiem w czym miały by mi zaszkodzić ale jesli się myle to proszę o przetarciu oczu to ogranicze tą wygodę:D
 
Dziób, nie martw się - mam koleżankę, która będąc w ciązy bez przerwy a to się parzyła, a to rozcinała lub obijała się - rozkojarzenie.....

ale żeby w ciązy z siekierą latać....:-D dobrze, że to tylko palec.....
 
Hej dziewczyny.

Właśnei z pracy wróciłam, więc tak na szybko przed obiadkiem zajrzałam.
Co do wkładek to nei ppwinno sie ich nosic stale gdyż nie przepuszczają powietrza, a okolice tamte powinny oddychac i nie chodzi tylko o ciąze, co powoduje, ze łatwiej o wszelkie infekcje, bo tym bakterion i grzybkom łatwiej sie namnarzac.
Tak mi kiedyś to wytłumaczono i zaczęłam sie stosowac do tego i tylko w wyjątkowyc sytuacjach używałam a w ciązy w ogóle.

Pozdrowienia dla Was ode mnie i dzidziulka, który właśnie się rozszalał i kopie mamusię.
 
reklama
Dotarłam do Was hihi kurcze polatałam po mieście odwiedziłam sąsiadkę i tak mi czas zleciał dziś... Pojadłam właśnie placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym jej pekne zaraz :-D :-D anulka no skoro on tak postepował to bardzo dobrze zrobiłaś,że się wyprowadziłaś,przeciez teraz musisz mieć spokój dziób-dziób Boziuuu to żeś miała przygodę,kurde ale dobrze,że palce całe i na miejscu ;-) marzenka no właśnie nieźle w lekturki popadłaś hahaha fajnie,że wszystko ok u Ciebie.Co do wkładek to ja nie używam,jakoś tak na "sucho" noszenie ich to nie dla mnie odczuwam dyskomfort,ale tak jak maqnio kurcze no bielizne częściej muszę zmieniać w dzień :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry