reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam wszystkie ciężarówki te nowe i stare ;-)
Żadko piszę ale cały czas podczytuję i nawet jestem na bieżąco. Anulka poczytałam trochę o twoich problemach i jeżeli będziesz chciała mogę spróbować ci pomóc z racji wykonywanego zawodu, podpowiedzieć co można zrobić w takiej sytuacji jak ty. Przede wszystkim skoro jutro masz spotkanie z moim kolegą po fachu to zapytaj go o założenie niebieskiej karty, to będzie dużo bardziej wiarygodne przy rozwodzie niż zapis w karcie ciąży. Twój dzielnicowy porozmawia z tobą i z nim, zawsze będziesz mogła go wezwać opowiedzieć o zachowaniu męża a on sporządzi z tego odpowiednią notatkę, która później jak będziesz chciała to trafi do sądu. Jeżeli zdarzy się tak że pogodzisz się z mężem, to tą niebieską kartę zawsze będziesz mogła, ze tak powiem zamknąć i ona sobie będzie leżała w archiwum w razie gdyby coś. Jeżeli chodzi o rozwody, zawiadomienia o przestępstwach czy niebieskie karty w miarę moich możliwości mogę pomóc. Jakbyś się zdecydowała napisz na pw.
Hanami mnie podobnie jak ciebie też brzuch pobolewa, ale tak jak ty staram się nie panikować, w piątek mam wizytę i wierzę że wszystko oki z dzidziolem.
Veroniq kurde z tymi wkładkami to mnie zaskoczyłaś, cały czas używam... Ale gdzieś też to słyszałam. No nic zapytam swojego gina.
 
reklama
Ale naskrobałyście od rana :szok: Nie ma opcji, nie nadrobię. Veronique i anulka, fajnie ze wróciłyście. Anulka nie czytałam co sie u cioebie dzieje, ale domyslam sie że znów cos z mężem. Trzymaj się dziewczyno.

Chciałam tez pogratulować heledorce awansu ;-)

A teraz zmykam po dniu pełnym wrazen i biegania. Mam już dosć. Jutro kolejny, nie mniej intensywny.
 
Witajcie, Anulka ściskam!!! i cała jestem z Tobą i dzidzią..... Dasz radę silna z Ciebie Kobieta.
A tak piszecie o brzuszku.... to ja nad kością łonową mam taki lekko twardy ale w okolicy pępka miękki i nie wiem teraz kiedy tawrdy to twardy.... ale mój bąbel też coś nie chce szaleć... wczoraj slabo go czulam a dziś prawie wogóle.
Dziób no ty to kobito.... szalejesz.... moj kiedys na Wsi tak rąbał drewno ze dobrze se siekiera ostrze spadło z trzonka..... za plecami bo se nie wyobrażam.... tego.... jakby było inaczej... także się kuruj... a wypozyczysz męża do moich garów... bo coś mój nie myję obija się....a niby zmywarka stoi ale zeby nazbierac do niej to oooo 1,5 tyg musimy brudzić.... hehehh
Ja do usg mam 2,5 tyg bede w 21 tyg i dzień 21 heheh ale się trafiło... i mam nadzieje że poznam płeć bo oszaleje z niewiedzy. Co do upławów to tez mam a ze chodzę i troszki cwiczę i w pracy to mam tego troszki aż sama sie martwilam, ale jak piszecie ze to normal to niech tak bedzie.
 
Hej kochane. Odkąd Pol jest w domu nie mam czasu na bb bo dopieszczamy nasze mieszkanko. Mi znowu wróciły bóle głowy. Boli mnie tak masakrycznie, że zastanawiam się jak długo wytrzymam bez leków. Może przez tą pogodę. Już sama nie wiem... Ale mam dośc. Dziś w ogóle czułam się strasznie, czekam na noc i chce jutro obudzić się zdrowa.
Anulko jestem z tobą musisz być silna dla ciebie i dzidzi. Najwazniejsze, ze wszystko dobrze z wami. Tulę cię kochana i jesli potrzebowałabyś czegokolwiek tp pisz pw.
Wszystkie was jak jeden mąż pozdrawiam i głaszczę po brzuszkach
 
A ja mam Was pozdrowic od mojego Malza wiec pozdrawiam !!!
I Katerinko .. z wkladami jest tak jak to mi mowila ... ginekolog ze na wkladce odklada sie caly sluz posrednio wchlaniajac sie .. i namnajazac niebezpieczne bakterie ... a w majtkach jest tak ze jednak powinno sie zmienic majtki to ejst bezpieczniejsze nizeli zmienienaie tych wkladek nie daj boze jeszcze zapachowych !!!!
AAAa no i po tej kapustce dzisiaj to ja ... zostawiam taka won za soba ze... brak slow :( az mi wstyd... ale co mam zrobc nie bede wstrzymywac ...
A i kupilam proszek jeden to Dzidzius a drugi Lovella ... zapach jak mydelka szarego i ten dzidzius to takie platki ... i trzeba najpierw namoczyc je pol gofziny przed praniem :) aaa w pralce taka piana ze szok !!!!
:) no ale mam nadzeje ze pomoze bo powiem Wam szczerze ze .....juz tego swedzenia mam dosc...!!!! Za kazdym razem sie boje ze to infekcja .... :/

Ojj Wisienka ja bym glaszcze tak na drapu drapu zamienila ..... :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Veronique a może masz to jesli chodzisz a majtkach koronkowych ja tak miałam wiesz, jak miałam koronkowe to od razu uczulenie mi wsykakiwalo odkąd kupuję czy bokserki bawełniane(mam chorą nerkę) więc musze w zime miec ciepłe majtorki :-D czy stringi to też bawełniane i za pozdrowienia dzieki ! wisieńka buźki słodkie :*:* :-D
 
Ostatnia edycja:
~Veroniqa a gdzie cie swędzi bo nie doczytałam?? Dupcia czy cos jeszcze. Bo jak całe ciałko to ty do lekarza mykaj , w ciązy może to być cholestaza
orchidea buxka na dzieńdobry wieczór
 
Wlasnie same bawielniane nosze... :| kurcze.. wiec... nie wiem zobaczymy majtochy sie piora na dzisaj posmaruje sie jeszcze ta mascia ....

Wisienko tam gdzie skorka sie rozrasta... brzuuuuuuuuuuuuuszek :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny ratunku co ja moge zrobić żeby mnie tak głowa nie bolała:wściekła/y:
veroniqa oj rozume kochana, wazne byle było nawilżająco- natłuszczające. Mnie troche też swedzi ale raczej delikatnie
 
reklama
Cholera no to nieźle :-( może serio tak jak wisieńka pisze idź do lekarza hmmm wisieńka no właśnie tak myślałam w weekend gdzie sie podziewasz,ale zapomniałam,że Ty w weekend wolne od kompa robisz sobie :-D :* na ból głowy ja kładę sobie liśc kapusty a na gorączke plastry ziemniaka polecam
 
Do góry