reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

katerina taa chyba im za ciężko to zrozumieć .... a co do pytania em_ka Twojego to mi wychodzi i z tego i z tego ten sam tydzień nie wiem czy to mozliwe ale lekarz porównywał i wszystko mi się pokrywa :baffled: :baffled:
 
reklama
Witam brzycholki!
Corin, przesadziłąs dzisiaj z tym nocnym przebudzeniem. Dobrze, że udało ci się ponownie zasnąć.
Ja dopiero co wstałam, trochę kreciłam się w nocy ale ogolnie ok. Tylko mam problem z tym spaniem na boku, mam wrazenie, że i tak gniotę brzuch. A i dziś spałam tez z nieco uniesionymi nogami. Niezbyt wygodnie, Któras z was ma może opracowaną koncepcję jak wygodnie spac z brzuszkiem na lewym boczku? Jesli tak prosze o rady. A jak nic nie pomoż e to się zaoptarze z tą poduchę fasolę, choć tak do konca nie jestem pewna czy ona taka wygodna.
Jadę do sklepu, dziś chyba domowa pizza na obiadek.
 
Dziewczyny,
wydaje i się, że jednak mężczyzną jest trudno zrozumieć.... w zeszłym roku kilkorgu naszym znajomym urodziły się dzieciaki, dziewczyny siedziały w domu, a mężowie pracowali - no i mój mąż kompletnie nie mógł zrozumieć, dlaczego młode matki mają pretensje, jak ich mężowie po pracy (ciężkiej przecież) chcą się umówić z kolegami - przecież one siedzą cały dzień w domu, a tym się raczej zmęczyć nie można.....

wyjaśniłam..... nie jestem pewna, czy dotarło.... zobaczymy, co będzie w lipcu.....
 
Chciałam wczoraj się zarejestrowac na stronie pampersa, bo podobno jak sie jest zarejestrowanym, to wysyłają rożne probki. i ni hu hu Nie udało się. po wypełnieniu ankiety pojawia mi się komunikt ze wpisałam nieprawidłowy adres srtony. Próbowała może ktoras z was?
 
mala monis ja spie z poduszka miedzy nogami, formatem przypomina dwa jaski. Poki co jest mi wygodnie, ale ciezko bylo mi sie ponownie przyzwyczaic do spania na lewym boku, bo cale zycie spalam na prawym:-p, ale konsekwentnie od poczatku ciazy to praktykuje i juz jest ok:tak:

Witaj Nanusia:-)
 
Dziewczyny mogę się wam pochwalić moimi narciarzami? Własnie dostalam zdjecia z zawodów :D

Córa

168779_1415527367824_1821797588_775015_4963530_n.jpg


Syn

164555_1415527647831_1821797588_775017_1539983_n.jpg
 
Corin no kurde wyglądają jak zawodowcy :-D ekstra foty !! a co do spania to tylko na plecach mogę zasnąć i prawym boku na lewym wogóle nie usnę :baffled: a tęsknie za spaniem na brzuchu :-(
 
reklama
Kurde wkońcu będziemy jak "konie" spały na stojąco bo nam nie podpasuję żadna pozycja hihi :-D dobra lecę z moim na zakupy i za te okna nieszczęsne się bierzemy miłego dzionka do później laseczki :D :*:*
 
Do góry