reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
dodi_misia dobrej nocki i spijcie słodko :D daj znać koniecznie wieczorem co i jak z dzidziulkiem i co tam się kryje :D no to i ja lecę buziaki i do dziś :D
 
Ja chyba skręciłam nogę w kolanie jak jechałam w radiowozie i się wywróciłam. Byłam tam gdyż moja córka uciekła z domu zostawiając list i dziękując za 12 lat wspaniałego życia. Kuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwwwwwwwaaaaaaa to był najstraszniejszy dzien mojego życia. Znalazła się przed godziną- zadz3wonił jakiś facet, że pozwolił jej przekimac we wsi pod Koszalinem, gdzie doszła na piechotę. Tylko jak zorientował się pózniej- pewnie po tabunach naszych znajomych, mieszkańców i policjii , którzy ją tam szukali bo ktoś zadzwonił, że dziecko chodzi od drzwi do drzwi i prosi o nocleg- ile ma lat,i że uciekła z domu zadzwonił do nas, przedstawiając się jak policja. Półgłówek popier.... Przyjechała do domu policja bo oczywiście zgłosiłam po 15 minutach wszystko na policję by sprawdzić w jakim stanie jest Nika. Sama policjantaka miała ochotę ją zabić i wyściskac równocześcnie. A ona powiedziała, ze po tym ostatnio zrobiła ( nakłamała kilka razy z rzędu i się wydało) nie ma odwagi patrzec mi w oczy dlatego postanawia żyć na własną rękę w Warszawie i zarabiac grą na gitarze. Wzięla ze soba właśnie gitarę karimatę śpiów menażkę i pamiętnik. Telefon wczoraj zabraliśmy jej karnie na tydzień za te kłamstwa właśnie. Z kasy miała 5 złotych.

Ja chyba jestem za głupia na wychowywanie dzieci. Nie zasługuje na jedno ani drugie, do dupy to wszzystko. Gdzieś musiałam popełnić bład. Przecież ktos mógł ją zabić poćwiartowac i Bóg wie co jeszcze. Dziś przytuliłam ją mocno i pwoeidziałam że pgadamy jutro na spokojnie. Jeszcze nire wiem co mam zrobić i powiedzieć. Dobra muszę iśc spać by nie zaszkodzić dzidkowi wzięłam 2 nospy. Wygadałam się
 
Dzień dobry brzuchatki kochane :*:D no mailuj po przeczytaniu Twojego postu aż dech mi zaparło :( Jeśli chodzi o Twoja córkę,to doświadczenia nie mam,ale myślę ,że na 100% to nie przez Twoje wychowanie,skoro sama powiedziała,że nie ma odwagi patrzeć Ci w oczy,bo..kłamstwa.Jest przecież młodziutką osóbką i chyba sama do końca nie wiedziała co robi.Myślę,że po rozmowie dowiesz się wszystkiego o powie Ci czemu tak zrobiła,ale serce na Twoim miejscu bym miała w gardle:|I nigdy przenigdy nie mów sobie,że nie nadajesz się na matkę!!! Przecież starsza jak i malutkie w brzusiu kochają Cię i tak samo Ty kochasz ich/je. I nigdy byś nie skrzywdziła swoich dzieci więc proszę Cię nie pisz,że się nie nadajesz bo to kompletne brednie są.Napewno wszystko się wyjaśni i poukłada jak dawniej.Będzie dobrze;) I daj znać co z kolanem :|!!!! Uważajcie na siebie!!
 
Mailuj, całe szcześćie ze Nika w domu cala i zdrowa. Popieram orchidee, nie możesz sie obarczać winą. Z kolanem najlepiej idź dzis do lekarza, bo kolano to nie przelewki.
Życzę wam spokojnej i wszystko wyjaśniającej rozmowy.

Ja dzis w końcu zebrałam się na odwagę i powiedziałam mężowi że niepojadę do Austrii w marcu. Wyłuszczyłam mu swoje racje i przygotowana bylam na dłuuuuga dyskusję przekonującą mnie, ale mnie zaskoczył. Powiedział tylko "Nie zostawię cię samej na tydzien w 6 mies ciąży" No i musialam mu tłumaczyć że nie będę tu sama, mam ojca na miejscu, 3 przyjaciółki i szpital 15 min samochodem, wiec będę bezpieczniejsza sama tu niz z nim tam. No i chyba przełknął :)
 
Mailuj dobrze ze mala w domu juz boze nawet nie chce myslec jak by cos sie zlego stalo:( na szczescie odnalazla sie teraz spokojnie musisz porozmawiac z nia i wytlumaczyc co i jak...i sama sie dowiedziec czemu tak zrobila zeby sytuacja sie nie powtorzyla &&&& trzymam za was :*

a ja juz jako nianka ja nie wiem ledwo co ze szpitala wyszla posiedziala w omu a tu znowu gardlo i goraczka ale mam trening przez byciem mama powiem wam ze czasem sie boje jak tak siedzi a jak bedzie wymiotowac to ja chyba z nia bo mnie to brzydzi jak ktos wymiotuje ble na sama mysl mi niedobrze:/
 
witam wszytskich
kiedys juz tutaj ylam ale w staraczkach z UK ale jaoks przenioslam sie glownie na forum 28dni.pl
wrocila teraz poniewaz wkoncu po 2,5 latach staran bede mamusia...jestem juz w 15 tyg ciazy a termin mam na 10 lipca
witam wszytskie Lipcowki i ich skarby w brzuszkach ;-)))
 
Tush witaj :) napisz cos o sobie w poznajmy sie bedzie latwiej wszystkim cie poznac:)

a mnie cos brzuszek pokluwa gdzie dzidziol jest od wczoraj juz tak z przerwami ale sie stresuje przed wizyta jak ja wytrzymam do tej 19:/

no tak baraszkuja ciezarowki po nocy a teraz nie ma z kim pisac:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzień dobry :)
Witaj Tush! Gratuluję dzidzi :)

Mailuj - ale mnie przestraszyłaś! Jak tylko zobaczyłam porę, o której to pisałaś, już wiedziałam, że coś się stało.. Ale na szczęście juz wszystko dobrze i córcia sie znalazła. Dołączam sie do słów dziewczyn - nie możesz się obwiniać! Słowa Twojej córki świadczą o tym, że jesteś świetną mamą i bardzo dobrze ją wychowałaś/wychowujesz! Porozmawiajcie na spokojnie, na pewno wszystko się wyjaśni i ułoży. I koniecznie z kolanem do lekarza, niech jakieś prześwietlenie zrobią.
 
Do góry