reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam serdecznie!!
To ja też dołączam do grona lipcóweczek.

Wisieńka tak się cieszę, że Cię tu widzę!!!! Specjalne gratulacje kochana!!!

Dużo zdrówka dla wszystkich przyszłych mamusiek i szczęśliwego dotrwania do lipca w dwupakach!!
 
reklama
^margolcia^ Witamy:-)
Patrycjaa mąż wraca w sobote pewnie w nocy dojedzie :dry:

Tak ogólnie to mi też przydałoby się wziąść za siebie do fryzjera musze iść ale moja fryzjerka tez w ciązy w lutym rodzi i nie wiem czy jeszcze przyjmuje:eek:
 
witam kochane
podczytuje ale nie mam siły żeby coś napisać. wszyscy powoli szykują się do świąt a ja nic. płakać mi się chce : wszystko mnie boli ciągle mnie mdli, kręci mi się w głowie i mam uderzenia gorąca . żeby było milej nie mogę iśc na l4. po przeczytaniu waszych postów wypier... do kosza femibion i małż pomaszerował do apteki po folik:cool2:
wszystkim paniom bez objawów serdecznie zazdroszczę. schudłam 4 kg mam pryszcze i chcę fo fryzjera na zakupy i do kosmetyczki .:shocked2::eek:
ps.1 witam nowe mamusie i pozdrawiam zadomowione
ps.2 a jak zobaczyłam udziec z aukcji na allegro posikałam się ze śmiechu:-D


o i przypomniało mi się - czy któraś z was miała może cc. strasznie bolą mnie szwy ??
 
Hey:)mieszkamy w Londynie pierwsza strefa. Ale szczerze mówiac mam juz dosyc zagranicy tym bardziej teraz;-)Jednak w swieta nie bedziemy siedzieli w ;trójke; zadzwonili nas znajomi i jedziemy do nich na całe świeta :}Cieszymy sie na to spotkanie poniwaz oni maja roczną córeczke i bedziemy miały sporo wspólnych tematów :-)
 
Hej laseczki no ja juz wolne mam oby do swiat maz kolezanki wrocil i labe mam:) w koncu sie wyspie:) z drugiej strony sprzatanie mnie czeka zaczne od pulek w kuchni troche mi sie nie chce ale i ruchu troche nie zaszkodzi:)

witam nowe mamuski:) troche jestem zacofana i jakos musze polapac sie bo sporo jest juz nas:) i oby jeszcze wiecej :)
 
MADZIA
o i przypomniało mi się - czy któraś z was miała może cc. strasznie bolą mnie szwy ??
Madzia ja miałam 2 razy cc ale pytania nie rozumie :sorry:
Hmmm pomyślałam chwilke hah i widze ze masz juz dziecko hmmmm po tylu latach nadal bolą?? Więc mnie juz nic nie boli bo to dawno było ale wcześniej ciągły bądz szczypały na zmiane pogody.
 
Ostatnia edycja:
Margolcia AAAAAAAAAAAA witaj kochana i stokrotne gratulacje:-) Jak tam u ciebie z samopoczuciem?
Patrycja nie wiem co z tymi twoimi kilogramami ale nie martw się bo na pewno to nie powód do zmartwienia:-) My też mamy ozdoby, lampki , łańcuchy:-)
Madzia współczuję samopoczucia. Mam niestety podobnie.Mnie też ciągną zrosty po cc, gin mówił , ze może tak być.
Anulka miłego sprzatania
margaritta ja mysle, ze Martę ciągną zrosty
 
Wisienka witaj, fajnie ze u Ciebie juz lepiej.
Madzia ja tez czuje szef po cc, tak jak dziewczyny piszą to zrosty, tak sie złozyło ze przed zajsciem w ciążę chodziła do gin własnie ze zrostami, ale na początku ciąży dokuczały mi, teraz moze wiecej odpoczywam to i mam spokój na razie, ciekawe jak bedzie poźniej jak sie macica znacznie powiekszy, ja mialam cc w 34 tc
fajnie ze swieta tuz tuz ale jakos nie czuje tej atmosfery jeszcze, moze przez to ze w domu remont i do sprzatania sie wezme około soboty
 
O co chodzi z tym femibionem?? Dlaczego wyrzucacie go??
Wisieńka czuję się podobnie jak Ty, może mniej wymiotuję, ale mdłości mega całodobowo. Widzę , że mamy ten sam termin porodu, może dlatego podobnie się czujemy. Tak się cieszę, że układa się u Ciebie.
gon1 ja też nie czuję atmosfery świąt. Dzisiaj pierwszy raz posprzątałam mieszkanko,ale nie myślę nawet o ozdobach i prezentach.Nie mam siły na to. Dobrze, że nie muszę gotować na święta, bo jedzenie jest bee obecnie:-)
Patrycja trzymajmy się wersji, że zrzucimy kilogramy po porodzie, a teraz lepiej przybierać na wadze niż miałaby ona spadać. I to mówię ja, która ma 2 kilo na minusie od początku ciąży:sorry2: ale wolałabym przybrać na wadze,a móc jeść normalnie.
Madzia ja też mam cerę jak nastolatka w rozkwicie trądzika!! masakrycznie wyglądam.
 
reklama
W ktorej czesci Anglii jestes? Przed wyjazdem do Holandii mieszkalam w UK przez 6 lat, tam poznalam mojego ukochanego holendra i w koncu muisialam sie zdecydowac na przyjazd tutaj... nie zaluje :)

Morgenrood, mamy troche podobny zyciorys. Moj to Londyn - Amsterdam - Londyn :-). Gdzie mieszkasz w Holandii? Brakuje mi tej holenderskiej bezposredniosci w UK :blink:
 
Do góry