reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

ratunku!!!! ale mnie mdli :-) wlasnie zjadlam pyszna chinska zupe wolowa (dodam, ze wlasnej roboty a nie tam zadne z proszku) i nic nie pomoglo... juz mi pomyslow brakuje czym by to "zagryzc". Chyba sprobuje chleba z miodem...

a i jeszcze jedno - zamiast mdlosci porannych, to mam mdlosci wieczorne. Z zegarkiem w reku zaczynaja sie codziennie ok. godz. 17.00. Moze Malenstwo jest z innej strafy czasowej :-D
 
reklama
Witam :) Też będę Mamusią w lipcu :) Ale niestety mam ciąże zagrożoną :-( I jutro idę na kontrolę... Oby wszystko było dobrze... Jestem w 6 tygodniu...
Trzymajcie się cieplutko. Całuski :*
 
Gosia788 współczuje :baffled: ale nic sie nie poradzi trzeba przeczekać... ja mdłosci ostatnio mam juz coraz mniej pozostał tylko niesmak w ustach bleeee

Mamusia lipiec 2011 Gratuluje :-) nie martw się bedzie dobrze moja tez zagrożona krwiaka mam który krwawił ale lezenie i leki zrobiły swoje .Oszczędzaj się kochana trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizyte!!!!!
 
Cześć dziewczyny ja nie mam siły na pisanie. Myślałam, że mi mdłości przeszły ale zamieniły się w wymioty. Jeszcze do tego mój 3 latek dokazuje okrutnie :dry: Byle do czwartku, ma przyjść wtedy położna do mnie i mam nadzieje usłyszeć bicie serduszka po raz pierwszy :-) Co do płci wszyscy się śmieją że teraz będzie dziewuszka bo ta ciąża jest 100% gorsza od pierwszej. Zobaczymy co będzie oby zdrowe było.
 
garbi tule Cię kochana ....wytrwaj jeszcze troszke ;-)

Mamusia lipiec 2011 nie martw się grunt to odpoczynek ...też biore duphaston zeszłam z dawki 3x dziennie na 2 x ...musi sie to cholerstwo wchłonąc innego wyjscia nie ma .Grunt,że juz nie krwawie ufffff .Nic nie dzwigaj !!! ja podniosłam psa i krwiak zaczął sie odwarstwiać i napływać swieżą krwią :baffled:
 
Witam nowe lipcóweczki i się nie martwcie bedzie dobrze. Ja tez miała zagrożenie a juz jest lepiej i nawet chodzę do pracki... Zobaczycie grunt to dobrze myśleć.
No Wisienka nie zazdroszczę tych sąsiadów..... ale ja też mam rano pobudki jak mąż sie przed 6 zbiera do pracy.. ech ale to mus... a nad ranem najlpiej mi się śpi.
Jak ja bym wam opowiedziała mój sen padłybyście ale się wstydzę chyba że mnie namówicie hehh dobrym argumentem.... masakra mam nadzieje ze ten sen sprawdzi się na odwrót bo ponoć tak jest eheh oby. Moj najmilszy znów nocka w pracy więc ja sama.. ech... zaraz na wspólnej se obejrzę, poźniej m jak milość bo nic nie ma ech.. a jutro juz środa i do pt week i do srody i free do 3 stycznia eheeh jak fajnie...
 
zuzu o kurcze właśnie uświadomiłaś mi że w przyszłym tygodniu wigilia :zawstydzona/y::szok: Jakoś ostatnio nie mam poczucia czasu, a dni odliczam ostatnio tylko do wizyty (czyli do czw) i kompletnie mi święta z głowy wyleciały. Miałam wrażenie że jeszcze tyyyle czasu... Jeszcze się a prezenty nie zabrałam. Uff

emka w polskich gazetach jest wskazanie na badania w 10 tyg, ze względu na becikowe. Warunkiem otrzymania jest bycie pod opieką lekarza od 10 tyg. Zgadzam się z dziewczynami i też bym nie robiła badań na siłę w Polsce.

Gosia788, Garbi współczuje, u mnie najgorsze mdłości i wymioty były w 6-8tyg, teraz już jest zdecydowanie lepiej. :-)
 
danuska ja dni odliczam do 12 tc ale mam nadzieję, że przejdzie mi szybciej tak jak Tobie. Dziś strasznie mało zjadłam teraz jestem głodna ale w lodówce nie ma nic na co miała bym ochotę a wręcz przeciwnie otwieranie jej kończy się w WC :dry: Mój M właśnie pojechał do sklepu po chlebek i kazałam mu kupić arbuza i melona bo naszła mnie na to ochota i mam nadzieję, że uda mi się to przełknąć.

A my wigilię mamy spaloną na 90% bo mieliśmy jechać do kuzynki mojego męża ale jej 2 latka ma ospę no i ja bym się nawet cieszyła gdyby mój młody to teraz złapał bo z głowy by było ale ja miałam niby ospę ale mam strasznie organizm osłabiony i nie chce złapać półpaśca, którego zresztą miałam jak Kacper się urodził jakoś w 8 tyg. nie życzę nikomu :no: no i pewnie będziemy siedzieć sami w domku.
 
reklama
garbi szkoda, że tak wyszło z tą ospą, ale rzeczywiście chyba nie ma co ryzykować. Z drugiej strony wigilia we trójkę nie musi być gorsza od tej z kuzynką. :-)

Chyba Patrycja pisała o dzienniczku ciąży. Przypadkiem znalazłam stronę gdzie można coś takiego kupić. Wygląda bardzo ciekawie, zastanawiam się czy nie zamówić. Co czymś takim myślicie?
Dzienniczek Ciąży | Dzienniczki | Sklep internetowy Brioko.pl
 
Do góry