reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
oki kochane ja uciekam spać bo coś w głowie mi się zaczyna krecić. A jutro pracka i od razu jakies szkolenie bhp.. ponoć strasznie długo i nie wiem czy wytrzymam.... bo ostatnio mi niedobrze przez cały dzień.... Z tym moim ginem poszukałam troszku i chyba u niego zostanę... bo duzo opini o nim ze dobry ale fakt faktem on teraz sie porodami nie zajmuje ciąże prowadzi itp.. zobaczymy pojade za 2 tyg do niego na usg i z nim porozmawiam co i jak to wyglada bo prawda taka ze lekarze nie odbieraja chyba ze cesarka tylko położne.... A mojego męża chrzesna jest polożna w wawie ale do wawy mam ok 300km.. heheh ale może jej warto spytać. Ide kochane do łozka i dr hausa obejrze jak nie zasnę. Cmoki dla was i dzieki za odp !!!!!!!!!!!!!
Anulka koniecznie daj cynka
 
dziewczynki napewno dam znac co i jak po wizycie kolo 21 powinnam byc bo jeszcze kolezanka ze mna jedzie na usg piersi takze zejdzie troche...mam nadzieje ze wroce z dobrymi wiesciami:)

Zuzu moj gin tez nie jest z mojego miasta mam do niego ponad 20km ale zdecydowalam ze jemu ufam i zostaje przy nim nawet jak bym miala urodzic w samochodzie to jade do niego...bo u mnie w miescie z lekarzami dla mnie jest tragedia...zrob to co uwazasz za sluszne i co mowi ci serducho:)
 
Monia niebezpieczna jest opryszczka narządów rodnych, a nie ust. A maście miejscowe można używać, więc nie ma problemu. Ja wybyłam na 2 dni do Poznania, odwiedziłam siostrę i zobaczyłam o której wstają małe dzieci ;-) Jakoś tak mój pies też śmierdzi, nie wiem jakoś ten smród naszych pupili :-) Taki jakiś miałam spadek formy psychicznej,że zrobiłam sobie kolejny teścik i wyszedł pozytywny :-) Dobrze jest, będzie jeszcze lepiej . Całuję Was mocno
 
Cześć Lipcuweczki!!! Podczytuję Was już od tygodnia, kiedy to poraz pierwszy ujrzałam 2 kreseczki, i zastanawiam się czy znajdzie się miejsce dla jeszcze jednej zafaslkoanej? Według OM mam termin na 25 lipca. Już jutro wybieram się do gina na pierwszą wizytę. Wiem, że to wcześnie, ale w czwartek lecę w podróż słuzbową i chcę mieć pewność, że nie ma żadnych przeciwskazań. To moja pierwsza ciąża więc poza ogromną radością jestem pełana róznych obaw. Mimo to, mam jakieś takie przeczucie, że ten Lipiec będzie szczęśliwy... dla nas wszystkich :-).
 
Cześć wszystkim , przywitam się też tu mam nadzieję, że spędzę z Wami kolejne 9 miesięcy i wszystkie będziemy cieszyć się bobasami :). Strasznie dużo piszecie nie sposób tego nadrobić :-)
 
Witajcie kochane, gratulacje dla nowo przybylych :)
Ja właśnie siorbie sobie kawę zbożową i szykuje się do badania betki, oh trzymajcie kciuki, by była ładna wysoka...
Kurczak, widzę, ze wszystkie mamy takie obawy i boimy się wszystkiego, każdego nieprawidłowego objawu...
Ja maniakalnie biegam do łazienki by upewniać się, ze nie ma plamień, u mnie poprzednio złe ona się zakończyły...
Poki co, nabraliśmy wodę w usta, wie tylko moja siostra no i nasz ginekolog :)
Ahh mam do Wad prośbę, jestescie na swiezo, czy mialyscie jakas liste pytan, jak szlyscie pierwszy raz? tzn pytania o diete, prace w domu itd? Jesli tak, to czy mozecie mniej wiecej napisac, czego sie pytalyscie?
Ja idę w czwartek i nie chciałabym czegoś zapomnieć :)
 
Corin moj maz to samo umie spagetti , schabowe,frytki hehe ale jak mu powiem to zrobi no co to za sztuka pokrojone zeberka wrzucic do woreczka i wymieszac potem wstawic do piekarnika hehe:):)
pomidorowa jak kiedys zrobil to lyzka stala na bacznosc w garczku hehe :) wiec wole sama sie pomeczyc a chociaz dobrze zjesc:)

No ladnie a mnie zaczelo gardlo bolec:/ i co teraz mam zrobic??

BÓL GARDŁA
Septolete,Tetesept,Neoangin,Sebidin
Ale ja byłam u farmaceutki i dała mi jakieś jeszcze inne...?? Tylko nazwy nie pamiętam... :\
 
Witam i ja z rana
Zaraz wybieram się na remanent w sklepie. A tak mi się nie chce.
Ja póki co nie mam mdłości ale zaczął mi się dziwny metaliczny smak w ustach.

I zaraz mnie za to zlinczujecie, ale ważne pytanie. Przed ciążą paliłam bardzo dużo. Zawsze obiecałam sobie że jeszcze przed rzucę. Mimo prób nie udało się. I teraz ograniczyłam bardzo, ale papierosy nadal mi bardzo smakują. Jedni mi mówią - rzuć natychmiast. Inni mówią, że jak się dużo paliło nie można tak gwałtownie odstawić.
Pomóżcie mi skończyć z tym cholerstwem :no:
 
reklama
Czesc modelki ! może maślaną bułeczke z rana ?

Widzę że grono nam sie powiększyło ale SUPCIO ! WITAJCIE nowe mamuski i GRATULUJE ;)


Ostatnio nie pisałam bo mdłosci i wymioty towarzyszą mi niemal codziennie więc nawet nie mysle o niczym innym jak tylko w zaciszu spędzić resztę dnia.

Usg będe miała robione 7 grudnia więc dopiero wtedy cos więcej zobacze ....

Dzisiaj ide w odwiedziny do gina oby wszystko było po mojej mysli
yellow_wink.gif
może załozy mi ksiązeczke ciazy i będe w pełni uprzywilejowaną ciężarówką
yellow_biggrin.gif
 
Do góry