reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziób bardzo się ciesze ze Wam się udało:-) witamy Cię bardzo serdecznie co do objawów to mam całkiem podobne ...uroki ciązy;-) Nie zapominaj o Nas i wpadaj ile tylko możesz heh...a co do opieki medycznej z czasem jakos sie ułoży pamiętaj nie taki diabeł straszny....:tak:
 
reklama
Witajcie kobietki wieczornie. Ja już u taty. Pan mąż pojechal włąsnie z tatem i szwagrem wyziębić dooopsko na ryby nad jezioro, na całą noc:szok::szok::szok:Ja mam okropne wzdęcia i wielki przez to brzuch. Czuję piersi ale jakoś specjalnie nie bolą, mdłości nie mam. Powiem jeszcze, ze każde wypicie kawy kończy się u mnie biegiem do kibelka więc już sobie daruję i będe pic zbozową. Mam wielkie pragnienie ostatnio i ciągle piję.:szok::szok::szok:
zielona i dziób gratuluję i witajcie:-):-)życzę wspanialych kolejnych 8 miesiecy:-):-)
 
Mnie odrzucilo od kawy ze 3 dni temu, za to herbatę z cytryną moglabym pić hektolitrami :) Cały czas mi coś jeździ po brzuchu - też tak macie? - zwłaszcza wieczorem jak się położę :)

No i głód. Od wczoraj co chwilę jestem głodna. I nie wystarczy mi byle jogurt. Normalnie calymi dniami burczy mi w brzuchu. Jak jeść, żeby sie unieść za 9 miesięcy?
W poprzednich ciążach za kazdym razem przytylam 30 kilo :szok: Teraz nie chce. Obiecalam sobie, ze pójdę książkowo, tylko jak to zrobić?
 
Corin ja tez mam taki wilczy apetyt ale licze na to, ze to skutek burzy hormonalnej, ktora teraz we mnie trwa. Mnie to raczej mecza te wzdęcia a u mnie tez zaczynaly się jakimiś wieczornymi rewelacjami, może tez to cię czeka. Ja mam zamiar przytyć 12 kg max i nie wiem jak to zrobie. Z Mackiem ważyłam 52 schudlam do 48 i przytylam do 59,5. Ale to bylo wieki temu i juz teraz waż duzo więce bo okolo 63-62 kg. Mam 172 cm i jak przytylabym 30 kg to wazyłabym setkę O matko nie dopuszczę do tego
 
Corin ja myslę, ze najważniejsze jest zdrowe odzywianie. I rozplanowanie jadłospisu. Pomyslę o tym jednak dopiero po wizycie, na razie objadam sie i korzystam, ze mogę!!!:-D:-D:-D:-D
 
Hej dziewczyki:-) no w końcu ktoś tu ozył hah.... co do jedzenia to ja nie mam apetytu jem bo jem i tyle ... w pierszej ciązy wyglądałam jak pączek w maśle :-Dw drugiej w miare po ludzku a teraz mam nadzieje że będzie w sam raz.
 
margarita no ozylam bo juz jestem u taty. Ale na BB widać dni wolne, zawsze mniejszy ruch. Czy ty masz tez wzdęcia albo miałas w poprzednich ciążach bo ja mało nie odlecę jak balon. Sister smieje się, ze wyglądam jak w 5 miesiącu z Maćkiem
 
A ja sama nie wiem czego mi się chce, jakoś dziwnie się czuję, mało co mi smakuje, najlepiej to bym zupy cały czas jadła. Kawy prawie wcale nie piłam, więc teraz nie ma problemu, teraz częściej niż zwykle piję herbatę
 
reklama
Do góry