reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie porannie. We wro zachmurzone i jakoś tak obrzydliwie. Wyspałam się, teraz Pol robi mi sniadanko i jedziemy do taty. Jutro wracamy po południu. Tata jest nowoczesny i ma laptopa i net więc na pewno wlecę. U mnie lekki ból piersi i lekkie mdłości, falowe. To są to ich nie ma.
Corin witaj i gratki stokrotne, nie zajrzałam jeszcze na staraczki po mega wiadomości ale Od rana mam dobry humor, jak ciebie tu widzę. Najlepszej ciąży kochana
Anulka no kochana jestem z ciebie dumna, nie daj więcej się skusic na ani jednego smierdziela. Trzymam nadal kciuki , zebyś wytrwała
margaritta oj nie wiedziałam , ze Twój mąż na wyjeździe. Praca? No na pewno tęsknisz i jeszcze sporo zostało ale kochana pomyśl o tym przywitaniu i wybuchu uczucia
 
reklama
Ja zaraz też ide w kuchni buszowac dziś kebab i chyba kapuśniaczek zrobie;-) Ogólnie to zjadlam śniadanie i się senna zrobiłam.... no calą noc spałam i ciągle mi mało :-D
Wisienka mój mąz na wyjezdzie juz od przeszło 10 lat.... są momenty,że mam tego dość ale co zrobić... teraz będzie mi szczególnie cięzko emocjonalnie... potrzebuje czułości itd z resza kazda z nas to ma.... ciąza to szczególny okres w zyciu kobiety.
Miłego i udanego wyjazdu życze
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny, ja, zgodnie z OM mam termin na 29.06.2011, ale pierwsze usg wykazało, że ciąża jest młodsza i termin porodu to 10.07..jutro mam ponowne badanie usg, zobaczymy co pokaże, tak czy siak bede tu do was zaglądała:-)
 
hejka laski ja znowu dalam popis spalam 2 godz:) hehe moje piersi ajć :) ale fajnie bo wiem ze idziemy do przodu z fasolka:)
 
reklama
Witam Panie:)
Wydaje mi się że mogę do Was dołączyć:D W poniedziałek zrobiłam test... I wyszedł + :D wyraźny.
Ostatnia @ miała miejsce 4.10 a internetowy kalkulator pokazuje datę na 13 lipca.
Chciała bym zrobić sobie betę ale muszę się zorientować najpierw gdzie ja na tym zapupiu mogę zrobić:D:D.
Staraliśmy się o dzidzię około roku i co miesiąc nic z tego:( zaczęłam się martwić że coś ze mną nie tak...
3 mc temu przeprowadziłam się do Szwecji. Tu rach ciach i jest( może to klimat mi pomógł:D)
Jak na razie moje prawa do opieki medycznej tu nie istnieją...;/ i dlatego strach trochę przyćmiewa radość:(
Boje się że może za późno pójdę do lekarza.
Z tego co czytałam to tu ciąża i wizyty u lekarza wyglądają całkiem inaczej...
Kobietą zajmuję się położna i w konieczności tylko posyła do lekarza. USG... pierwsze 12-13 tc. a o dowiedzenie się czy to dziewczynka czy chłopiec to można zapomnieć... to ingerencja w sprawę dziecka w jego intymność o_O.
Co do objawów to bolący brzuch i piersi. Wczoraj wieczorem nie mogłam się ułożyć musiałam nasmarować Amolem i założyć stanik i dopiero usnęłam. Ze spaniem też mam problem w nocy budzę się co chwila, mój W mnie drażni że się rozpycha i wszytko mi wtedy przeszkadza... za to rano mogę spać do południa, ale muszę się ograniczać bo mam kilka obowiązków do wykonania:D.
Gratuluje wszystkim Mamom i mam nadzieję że zagrzeję tu trochę czasu razem z Wami:)
Póki co muszę się Was trochę nauczyć;) Jak na razie przeczytałam połowę stron i piszę bo zanim wszytko obejrzę i się zapoznam to mi się może net skończyć;/ale zaraz postaram się to nadrobić:D
a doładowanie przyjedzie wieczorem. Hehe tylko że ja wieczorem mogę zapomnieć że komputer istnieje:D
 
Do góry