reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie dziewczyny :) Dołączam do Lipcówek.
Coś o mnie... Mam 29 lat, jestem z Łodzi. To moja druga ciąża, jednak jak wynika z paska nie skończyła się pomyślnie :(
Jesienią dostaliśmy z mężem zielone światło od lekarzy i mogliśmy zacząć starania. Udało się za pierwszym razem, wg kalkulatora termin mam na 9 lipca.
Życzę wszystkim dużo zdrówka dla Was i Fasolek oraz szczęśliwego finału.
 
reklama
Hurra jesteśmy przeniesione!!!!
co do brzuszka to nie wiem kiedy wyskoczy ale mam nadzieję, że szybko:-) mnie również piersi się trochę zaokrągliły i musze kupić większy stanik:-) podbrzusze tez mnie boli więc to chyba dobre objawy:-)
 
cześć lipcowe mamuśki ! Ale napisałyście od wczoraj - dużo się tu dzieje :)

Strasznie Wam zazdroszczę tych objawów - ja nie mam zupełnie nic (oprócz biegania do toalety często) i chyba juz nie wierzę w tą ciążę. Robiłam dzis kolejny test (27dc) i ta kreseczka jest taka bladziutka ze prawie nic - test z allegro może one jakieś trefne są? W poniedziałek robiłam taki (tez był bladzioch) i apteczny - ładniej widac było 2 kreskę.

Wg mojego małzona - mam paranoję więc juz sie nie odzywam na ten temat :(

Grace - jejku jak ja bym chciała zobaczyć fasolkę - dobrze masz że już ją widziałaś.

pocieszcie jakoś...
 
Witam nowe koleżanki:-)verte więc jesteśmy jakby sąsiadkami bo ja Zd-Wola życze aby ta ciąza trwała jeszcze conajmniej 8 miesięcy ;-)
mathilda jeśli pokazała sie choćby słaba kreseczka to napewno to ciąza nie martw się ja w swoją tez nadal nie wierze:sorry2:
Aco do objawów ja mam dziś straszy nastrój ..nerwobóle jakieś... mdłosci też były...nic mi nie smakuje no i oczywiście dydki bolą...
 
Ostatnia edycja:
Hej ja wróciłam z zakupków a tu taka niespodzianka. Jestesmy na głownych. Hip Hip. Teraz więcej dziewczyn nas znajdzie i możemy sobie zakładać nowe tematy. Mniam!!!
Patrycja Gratki za załatwienie sprawy:-D:-D:-D
Verte witaj i gratki. My widziałyśmy się już chyba na którymś watku? Ja mam termin na 7-8 lipiec)))):tak:
mathilda ja kupiłam testy na allegro i mi nie wychodziły wcale. Wyszedł mi dopiero apteczny a tante niby czułość 10, ściema. Jak się martwisz kup w aptece a na pewno wyjdzie.:szok:
ślimakowa jak juz pisałam to pewnie zatrzymanie wody i wzdęcia nie dzidzia ale brzuszek jest. U mnie w pierwszej ciązy było widać dopiero w 5 miesiacu. W drugiej w 8 tyg. był juz brzuszek. Moje koleżanki z watku staraczek miały tak, ze brzuch pokazywał im się w 7-8 tyg. Jedna w 10 miała juz baaardzo duzy inne znów w 12 nie ma śladu. Więc to kwestia indywidualna i tyle.:tak:
emkamek witaj jeszcze raz kochana.No tych piesi to ci zazdroszczę. Moje zaczynają bolec ale jeszcze są takie same.:zawstydzona/y:
 
Mathilda ja również wpatrywałam się w test i za pierwszym razem była bladziutka kreseczka, no prawie niewidoczna a na drugi dzień z porannego moczu jak zrobiłam to idealne dwie czerwone kreseczki wyszły:-) także to na pewno ciąża:-) GRATULUJE:)

Margerita ja tez dzisiaj mam jakieś nerwobóle, tu mnie szczyka tam mnie kłuje, mdłości nie mam, ale za to piersi rosną:-) mąż się cieszy:)
 
Mathilda głowa do góry- testy to testy a intuicja to intuicja-poczekaj chwilkę pojedziesz do lekarza upewnisz się -trzymam kciuki!

Wisieńko i ślimakowa -pisałyście o większym brzuszku ja mam też wystający -sądzę, że to taki "wzdęciowy" brzuszek ;-) na początku to normalne ;-)
 
Nie chce Wam się spać??? bo ja jakaś słaba jestem:no: ogólnie wiecie co zauważyłam ,że ciągle narzekam:-D jak stara baba no suma sumarą pierwszej młodości to juz nie jestem heh ..... masakra
 
koficzka ja też tak myślę,że to wzdęciowy. Kupiłam takie leginsy czarne rozmiar L a noszę M , żeby mi było wygodnie i nic nie cisneło i tyle. Liczę na brzuszek po 12 tygodniu i wtedy sprawię sobie kilka rzeczy.
margaritta ja mam 34 lata, dokładnie 10 czerwca skończę 35 i planuje po tej ciązy pół roku strac się o trzecie dziecko. Więc nie mów , ze jestes stara, no. Jestes trochę młodsza przeciez niz ja a ja stara nie jestem))))))
 
reklama
Wiec zwracam Tobie i sobie honor;-)fajnie,że planujecie dwa bobaski ..ja po tej ciąży juz kończe swoją działalność :-D z resztą czeka mnie 3 cesarka wiecej i tak juz bym nie dała rady.
 
Do góry