reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Anulka, weź się w garść, nie stresuj się niepotrzebnie, nie panikuj - bo to nic dobrego nie daje. Nie masz żadnych przesłanek, żeby panikować. A najgorzej to jest czytać fora internetowe, tam ludzie piszą czasami takie głupoty, że aż szkoda gadać, przecież to nie są lekarze, a te informacje nie są sprawdzone wcale. Więc jak widzisz jakąś mądrość typu " częste siku +papieros = koniec świata" to wychodź z takiego forum, bo to przecież głupoty jakieś. Częste sikanie jest normalne, bo się poszerzają mięśnie macicy i jest ucisk, ale oczywiście się na tym nie znam, w każdym razie przestań myśleć o szlugach - to jest warunek podstawowy - nie będziesz też miała wyrzutów sumienia co chwilę. No i głowa do góry! Będzie dobrze, zresztą już jest dobrze!
 
reklama
Anulka no oczywiście, ze będzie dobrze a fajki proszę wyrzucić do kibla i spuścić wodę, zeby cię nie ciągnęły. Nie możesz palić i tyle!!!!!!:angry:
ślimakowa a jak inaczej, musi być coraz wiekszy!!!!!:-):-):-)
 
Anulka wyrzuć to świństwo:angry: Najlepiej pozbądź się ich całkiem z domu, nie będą cię kusiły.
Ty będziesz spokojniejsza a fasolka szczęśliwsza
 
Hejjjj lipcóweczki:-)

kurcze ale naskrobałyście:-O tętni wątek życiem i bardzo dobrze:-) może zgłośmy do amnina by nas w końcu dodali o głownego:-) nie zdążę Wam teraz nadrobić bo dopiero wróciłam od rodziców, miałam dzisiaj wolne a mąż spał po nocce więc poleniłam się u rodziców:-) dogadzali mi hehe
mam taie pytanie do Was, czy boli Was podbrzusze i tak dziwnie kłuje? w pierwszej ciąży mnie bolało ale inaczej teraz jest to objaw dobrz rozwijającej się ciąży? i czy powiększyły się Wam już piersi? bo mi tak:-O
 
Patrycja ja tez myślę, ze można zgłosić bo sami nas pewnie dodadzą ale za jakiś czas. A tak to i więcej dziewczyn nas znajdzie i będziemy mogły dodawać nowe tematy. A takie kłucia to wiązania się naciągaja i może tak byc. Jak ci będzie dokuczało to weź nospę
Oszqrde ty rozpoczełas wątek to napisz do Admina o dołączenie do głównych))))))
 
Wisieńka to dobrze, bo już zaczynałam się martwić, i tak ciągle latam do WC i sprawdzam czy @ nie dostałam bo mam wrażenie, że zaraz przyjdzie hehe.

A gdzie to trzeba napisać i jak to trzeba napisać to ja zaraz napiszę:-D
 
Patrycjaa ja myslę, ze do któregoś z Adminów. Na watku ogłoszenia Adminów są ich niki . Trzeba napisac , że watek tętni i prosimy o przeniesienie do wątków głównych i chyba tyle.
 
Wisieńka - moje pytanie o brzuch to z braku doświadczenia, to moja pierwsza ciąża i zawsze myślałam, że brzuszek to się pojawi dopiero w 3/4 miesiącu. Choć ja mam jakiś taki "z fałdką" ale myślałam, że może to zwykłe przytycie, no i że już nie ćwiczę brzuszków, myślisz, że to może już być brzunio ciążowy? Ale by było...
 
reklama
slimakowa ja mam jakoś tak, ze mi po prostu, ze tak powiem cały tłuszcz do przodu wypchnęło a nie jestem gruba 63kg na 172cm. I mam taki wzdęty. To pewnie zatrzymana woda i wzdęcia takie ciążowe, raczej nie dzidzia. Ale już ciśnie w tych dzinsach.
 
Do góry