reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam ponownie wszystkie lipcówki!
wchodze tu po tygodniu, a wy naprodukowałyscie 37 stron!!!ale z Was pisarki.....
Ja jutro mam pierwszą wizytę, trzymajcie kciuki, mam nadzieję, że usłyszę bicie serca. To moja pierwsza ciąża więc jestem podekscytowana.
Póki co zrobiłam dwa badania beta Hcg i mam poprawne przyrosty.
Aha, ja tez jestem z Krakowa, wiadomość dla Pani z pieskami, nie znam jeszcze Waszych Nick-ów.
 
reklama
Witam, to mój debiut na jakimkolwiek forum. W ubiegły czwartek zrobiłam dwa testy i dwa pozytywne. Potwierdziłam też testem krwi. Jutro usg. Z moich obliczeń wynika, że termin na początku lipca. Bardzo się cieszę, choć dalej wydaje się to takie nierealne. Udało się w pierwszym miesiącu starań (polecam testy owulacyjne), nie sądziłam, że pójdzie aż tak łatwo. Myślę, że to już najwyższy czas na nowy etap w życiu. :) Chociaż dziwnie było mi zmienić mój tryb imprezowo-zabawowy (przynajmniej na jakiś czas). Już nie mogę doczekać się jutrzejszego usg.
Poz
 
Grace no dzieje sie tu dzieje:):):) wlasnie gdzie sa wszyscy??Wisience sie nei dziwie bo opija mieszkanko hehe ale inne no nie ladnie :):):)
Loca witaj i powodzonka na jutrzejszej wizycie obys juz cos widziala:) a jesli mozna spytac ktory to tc??
 
Loca witamy :) ja też jutro mam wizytę. Będzie dobrze :)

Anulka198424
orzeszki o zagryzania to super pomysł, mi też jest ciężko zupełnie nie palić. Staram się ale jakaś jedna zawsze mi się zdarzy :/ Oczywiście wiem że nie wolno palić w ciąży ale często zdarza się, że kobieta pali normalnie całe 9mcy i dziecko zdrowe. Nie popieram tego żeby było jasne ale poprostu różnie bywa.

Wisienka gratuluje własnego mieszkania :) Teraz tylko przyjemności; urządzanie :)
My niestety mieszkamy kątem u rodziców... Z czasem postaramy się coś wynająć ale w Trojmieście ceny mieszkań są dla nas wciąż za wysokie.
 
Loca witam... danuska trzymam kciukasy za wizyte ech ja chyba tez bym juz chciała mieć ją za sobą:sorry: Dziewczyny skonczyć z papierosami :cool: bo wezme na kolano i stłuke .... Jestem padnięta ale nie pójde jeszcze spać oj nie bo to byłaby juz lekka przesada .
 
Witajcie dziewczyny:-)

Jejuu wy się już znacie a ja jestem jeszcze zielona w waszym wątku ale z czasem Was poznam i będziemy wspólnie przeżywać ciążę:-) powiedzcie mi w którym tc pierwszy raz poszłyście do gina? bo ja mam teramin na ten piątek na 10, bo mi zależy bardzo ponieważ jestem już przykrze doświadczona i chcę dmuchać na zimne. Wierzę, że tym razem wszystko będzie dobrze i razem dojdziemy do końca:-) musimy za niedługo się pojawić na głownym bo musimy dodać ccociażby wątek o nas byśmy mogły się bliżej poznać i trochę opowiedzieć o sobie:-) przepraszam, że ledwie przyszłam a już się wtrącam ale myślę, że to fajny pomysł:-)
 
My niestety nie mieliśmy możliwości zamieszkać z rodzicami (jedni są 130 km a drudzy 240 km od nas) i musimy wynajmować, a tyle kasy poszło na wynajmowanie, że aż głowa boli. I z powodu tego, że mieszkają tak daleko jeszcze z nikim nie podzieliliśmy się tą szczęśliwą nowiną, nie chcemy mówić o tym przez telefon i na razie czekamy.
 
Patrycja witam:-) ja wybieram się dopiero za 2 tyg wiec bedzie to 7 tydz... a we wcześniejszej ciązy bylam w 5 tyg i nie bylo nic widac tylko małą plamke i lekarz domyslał się tylko ,ze to fasolka i kazał mi przyjśc za 2tyg...więc teraz juz jestem mądrzejsza;-) ale nakeciłam hehe .... wybacz zero składu i ładu
 
hej Patrycjaa,
ja byłam na pierwszej wizycie zdecydowanie za wcześnie, bo już w 34 dc. czyli 5ty tydzień. Wiedziałam, że za jeszcze nie będzie dużo konkretów, ale choruję dość poważnie na tarczycę, no i chciałam, aby mnie uspokoił. No i nas uspokoił :) Kazał przyjść za półtora tygodnia, z betą i tsh. Ma już być widać serduszko - tak powiedziiał, bo wcześniej to tylko pęcherzyk.
 
reklama
Do góry