reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
eleth znaczy takie same jestesmy:-D:-D:-D:-D
slimakowa piękna betka, to teraz w spokojności czekaj na usg. A tydzień wylicz na kalkulatorach i nie mecz się:-)
lisiczkaa to powodzenia. My juz długo czekamy na to m bo ciągle cos nie wypalało a nagle poszło tak szybko. Kredyt dostalismy w 3 dni i w końcu będe miec własne ściany i podłogi bo tym wynajmowaniem juz rzygam. I jeszcze czeka mnie przyjemnośc urządzania. Mniam:-D
 
My też wynajmujemy i także mamy już dość, tym bardziej, że teraz płacimy za sam wynajem tyle ile wyjdzie nam rata kredytu + czynsz, a będziemy płacić za swoje a nie komuś. Już nie mogę się doczekać...
 
lisiczka No u nas dokładnie to samo. Za wynajem 2 poki we wro trzeba z mediami zapłacić ok 2000. My za wro kupiliśmy 3 pokoje i ratę z czynszem będziemy mieli 1500. Myslę, ze w grudniu juz sie wprowadzimy. Mam nadzieje, ze ci ludzie wyprowadza się szybiej niz w terminowym miesiącu.
 
Widze, ze czekaja Was suuuper chwile - my kupilismy mieszkanie 3 miesiace przed slubem, do slubu udalo nam sie je urzadzic i teraz sie cieszymy naszym M3 Uwiebiamy latac po sklepach i kupować rzeczy do mieszkanka, obydwoje mamy fiola na punkcie naszego mieszkanka, choc jak dowiedzielismy sie o Bobo to zaczelismy myslec o malym przytulnym domku...ale to zapewne tak w czasie jk nasze Bobo pojdzie do szkoly napewno nie wczesniej

 
anusia my tez planowaliśmy domek ale cóz kaska jaką musielibyśmy płacić co miesiac była przerażająca. Domek bedzie dopiero za 10-15 lat. Na razie naszem. Na pewno będziemy tam szczęśliwi
 
no ja juz z powrotem skonczylam lepic te pierozki az odechcialo mi sie jesc zrobilam 125 szt :) hehe padam normalnie:)
 
Wisienko, GRATULACJE!!! Tak się cieszę, że tak szybko Wam się udało!!!:-) Trzymam mocno kciuki i życzę spokojnych już 8 miesięcy:-)
PS.Może napiszcie do admina, by przeniósł Wasz wątek do Przyszłych Mam, bo już chyba najwyższy czas;-)
 
reklama
Do góry