reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Czesc U mnie dzis spoko ciagle leze i odpoczywam Piersi mnie bola, a w szczegolnosci prawa :-(Moj biust rosnie - a moj Mezus sie cieszy :-) W weekend malo odpoczywalam, ale teraz az do 15 listopoada tj. do kolejnej wizyty u gina bede relaksowac sie na maksa Troszke tesknie za moja praca i ekipa z biura - ale mam nadzieje, ze juz niedlugo znow do nich dolacze :-D Bo przeciez z brzuszkiem rowniez moge pracowac za biurkiem, prawda?

Dziewczyny jaki maci kontakt z Waszymi ginokologami?bo ja chodze prywatnie, najpierw poszlam do kobiety - byla beznadziejna, powiedziala m..in.: ze nasz bobas ma 7 mm i raczej poronie, bo mam krwiaka "ale bez placzu mi tutaj co ma byc to bedzie, jest pani mloda i jeszcze napewno pani bedzie miala dzieci". Idiotka i tyle, wystraszyla mnie, az blada z gabinetu wyszlam, a moj Maz czekal w poczekalni i prawie zawalu dostal jak mnie zobaczyl jak od niej wyszlam.Po dwoch dniach poszukiwan razem z Mezem zdecydowlismy sie na najlepzego gina w Czestochowie i to byl strzal w 10tke - pan doktor okazal sie kompetentny, powiedzial ze nasze Bobo ma 2,4mm a nie tak jak powiedziala tamta ginekolog 7 mm!!!Powiedzial mi rowniez ze mam krwiaka owszem ale malutkiego i raczej sie wchlonie jak przez najblizsze tygodnie bede odpoczywac :) Jednak doktor doktorowi nie rowny!!!!


 
anusia współczuje takiej lekarki!!!!odpoczywaj i bądz dobrej myśli .... ja mam swojego ginekologa ale ide dopiero za 2 tyg. chodze prywatnie, kolejki u niego masakryczne przyjmuje do północy:shocked2:do ostatniej pacjentki czasami az d...... od krzesełka boli ale coż.... coś za coś ;-)
 
o to tez musi byc super lekarzem :-) moj mi powiedzial ze na NASTEPNA WIZYTE MAM MEZA NA POCZEKALNI NIE ZOSTAWIAC tylko on proponuje rodzinna wizyte :) moj Maż juz sie doczekac nie moze momentu, gdy zobaczy bijace serduszko i mi zazdrosci , bo ja juz ostatnio je widzialam , a Jemu dalam tylko zdjecie z usg
My jestesmy dopiero 7 miesiecy po ślubie i zaczelismy sie starac pod koniec wrzesnia i sie od razu udalo :)) nadal w to mi ciezko uwierzyc, ale gdy zerkam na moj brzuszek to uswiadamiam sobie jakie nas szczescie spotkalo :) odpukac w niemalowane zeby nie zapeszyc :p

 
Ja kiedyś chodziłam do kobiety ale to strasznie nie miła baba. Najchętniej by tylko recepty wypisywała (na anty) i koniec wizyty.

Teraz od kilku lat chodze do faceta, który zajmuje się patologiami ciąży. Starszy pan ale zawsze potrafi mnie rozbawić. Moja siostra do niego chodziła z 2 ciążami i mówi, że do ciężarnych jest jeszcze milszy niż normalnie. Zawsze mowi do brzucha i nazywa fasolkę "gucio".
 
Czemu masz obawy przed wizyta z Mezem?ja tak samo jak moj Maz juz sie nie moge tej wizyty doczekc - tym bardziej ze ta wizyta bedzie w urodziny MOJEGO KOCHANEGO MĘŻA
 
Witajcie. U nas wielka nauka z Maćkiem bo zbliżaja się testy gimnazjalne i musi przyłozyć się do nauki więc trzeba mu pomóc. Z chemii u niego ciężko i Pol mu pomaga. ja umułam w kuchni blaty i kuchenkę bo korzystali z netu i komp był zablokowany a drugi mamy niestety w garażu i czeka na przeprowadzkę.
oszqrde rewelacyjna wiadomośc gratulacje
eleth nie mam pojęcia co z tym chili zrobić, może po prostu dolać trochę soku z ananasa??
danuska, anusia witajcie dzisaj.
margaritta ja tez za dwa tygodnie.
Jesli chodzi o gina to mój przyjmuje i prywatnie i na nfz i w szpitalu. Ja chodze do niego z prywatnego ubezpieczenia. Mam dzięki temu wszystkie badania za darmo. A teraz dostałam na 10 róznych.Uważam, ze jest rewelacyjny ale też długo go szukałam i sprawdzałam na necie opinie. Jest profesjonalistą i do tego lekarzem z pwowołania.
 
Cześć dziewczyny! Podczytuję was od wczoraj, ale czekałam do dzisiaj na oficjalne przywitanie, bo dziś miałam wizytę u gina :)
Pierwszy test zrobiłam dopiero 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce i to za namową męża, bo powiedział, że jakoś inaczej wyglądam ;) a ja myślałam, że mi się cykl rozregulował, jakoś za bardzo nie mogłam uwierzyć, że nasze staranka przyniosły efekt hihi A tu niespodzianka - na teście od razu pojawiły się 2 grube krechy! Walczyłam z anemią przez 4 miesiące, poprawiłam wyniki i chyba od razu udało się stworzyć fasolkę. Jestem w 6 tygodniu i 4 dniu ciąży. Niby wszystko jest ok, ale dziś zaczęłam się martwić, bo na usg nie było jeszcze widać bicia serduszka. Niby jest jeszcze wcześnie i dziś może jeszcze nie bić a jutro już tak, ale jakoś nie daje mi to spokoju, tym bardziej jak przeczytałam, że anusia63 widziała już serduszko. Muszę jakoś przeczekać 2 tygodnie do następnej wizyty i mam nadzieję, że już zobaczę to co trzeba :)https://www.babyboom.pl/forum/members/anusia63-83409.html
 
reklama
Witajcie:-)
Mogę do Was dołączyć? dzisiaj zrobiłam test i piękne dwie kreseczki:-) jestem strasznie szczęśliwa:-) termin przypada na 20 - 22 lipca:-)
zapiszecie mnie na listę:-)

P.S. dlaczego tego wątku nie widać za czerwcówkami?
 
Ostatnia edycja:
Do góry