reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hey

Wisienka - Imbir powiadasz ? jeszcze nie testowałam zobaczymy jak to działa ;) Ratuje się mineralną z cytryną ale działa na krótko .....Dzięki ;)

lil- Trzymam kciuki !


Dziewczyny miałam jechac po zakup poduszki ergonomicznej bo strasznie zle sypiam ostatnio ale oczywiscie mdłosci odebrały mi ochotę więc przełoże to na kiedy indziej ;(

Na 10.10 mam wizyte trzymajcie kciuki oby wszystko poszło po mojej mysli ....jak pomysle że jutro do pracy to mnie :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie :)
Evinko &&&&&&& oczywiscie zacisniete:)
No ja dzis troszke dluzej pospalam:)juz mi przychodza mysli zele:( ale cos bedzie nie tak to tydz w ktorym wczesniej stracilam fasolke i strasznie sie boje a to jeszcze 10 dni do wizyty...chodze jak pilka gazy okropne na szczescie wyproznilam sie dzis chyba pomaga ten kompocik ze sliwek :) milego dnia zycze ja dzis musze dwa urzedy odwiedzic a tak mi sie nie chce wychodzic szok...Poczytalam o paleniu w ciazy masakra koniec nie pale...nie robie sobie ale dzidzi krzywde ... bede twarda:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczynki ;-) ja juz poodwoziłam dzieciarnie do szkoły ogarnełam z lekka a teraz odpoczne :sorry2: zjem sniadanko ... poczytam co tam od wczoraj naskrobałyście ...ostatnio chodze spać razem z kurami:confused: ale w nocy budze sie ciągle a to siku a to za duszno i tak wiecznie coś.oszqrde trzymam kciuki za wizyte !!
 
margerita podobnie sie mecze non stop kibel i duszno wczoraj spalam przy uchylonym oknie az moj krzyczal a ja jakos w bloku nie moge no coz trzeba sie do tego sezonu przyzwyczaic choc juz 2 miechy grzeja:) jak to blok duszno bylam nauczona w chlodzie spac hehe
 
ja dziś na noc zakrecam u siebie grzejniki bo nie wytrzymuje juz ...nawet w samochodze uchylam sobie okno bo padam:| jakies uderzenia gorąca mam hehe ...mdłosci brak.... piersi bolą....apetytu nie bylo ale wczoraj pokazałam na co mnie stać:dry: jadłam jak najęta a dziś juz znowu spokojnie :-p kośc ogonowa nadal pobolewa a poza tym Ok .
 
ja sie budze z bolem krzyza...jakbym wogole nie spala ciagle do kibla siusiu...poce sie strasznie i jakos ciagnie mnie ale nie koncze:)na szczescie:)piersi tez najbardziej suty...do tego od samego rana glowa boli...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie dziewczyny. No cóż ja znowu dopiero wstalam. Śpie po 16 h dziennie:zawstydzona/y:. Meczę się też szybko i dalej mam metaliczny posmak.Piersi czuję, czasem leciusienko pobolą ale bez przesady nie jest to nawet dokuczliwe. No a mdłości są też delikatne. Tylko kiedy jestem głodna. No i jest czysto, nic nie widać ani na majtach ani na papierze. Więc jestem dobrej myśli:-)
Anulka &&&& za motywację, jestem z ciebie dumna, nie sięgaj po to świństwo a zamiast po owoca np))):-)
margaritta mi jakos specjalnie gorąca nie jest ale też otwieram okno bo znowu mi duszno.:szok:
Evita gdzieś czytałam, ze kilka plastrów imbiru zalać wrzątkiem i zaparzać 5 min, można tez łyżeczkę suszonego ale mi sie zdaje, ze ten świerzy smaczniejszy. W aptece sa też tabletki imbirowe do ssania. Powodzenia:-)
oszqrde kciuki za wizytę
Ja troszkę poleniu****ę a potem zrobie obiadek i goarnę mieszkanie. Jak pomyslę, ze jutro podpisujemy już akt i wkrótce będziemy u siebie to mi się chce płakac ze szczęścia
 
Wisienko no obym byla twarda to dla fasolki:)ide cos zjesc bo tez az mnie ciagnie:) czuje glod :) a mam wyjsc na miasto tyle ze ciekawe jak wytzrymam z moim pecherzem teraz hehe:)
Wytrwalosci dla ciebie :) oby wszystko sie skonczylo:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry