reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
No troche wpisów przybyło a nie było mnie tylko jeden dzień.
Nudności męczą mnie strasznie i to cały dzień, a dodatkowo rano przytulanie do kibelka jak to któraś z was określiła, i nawet nie chciało mi się wczoraj komputera włączyć. Dzisiaj zresztą też średnioć jest troche lepiej. Tak więc objawy ciążowe są, choć jakoś jeżeli chodzi o piersi to nie za bardzo coś odczuwam.
Mam pytanko - czy któraś z was miała w ciąży zapalenie pęcherza?? Bo mnie już ze 2 razy coś pobolewało przy oddawaniu moczu. Przeczytałam, że trzeba pić dużo wody i tak robię, i nawet pomogło, ale dzisiaj znowu raz się zdarzyło:( Ale jeszcze chyba poczekam zanim się do lekarza zgłoszę...
Ad luteiny to ja tez biorę zapobiegawczo przez operację wycięcia mięśniaka którą miałam. I mi lekarz kazał brać dopochwowo 2 tabletki - obie wieczorem z przerwą 2 godziny między nimi, więc można tak spróbować, ale też powiedział, że już raczej całą ciąże będę brała, więc jak się zdecydujecie na branie tych tabletek na własną rękę to bądźcie świadome, że chyba nie można ot tak przestać.

Ściska wszystkie serdecznie:)
 
Wpadłam na chwilkę.
margarita
mój tez do 3 ale gimnazjum,
basieniak ja miałam od soboty masakrę z tymi mdłościami. Dzis troche mnie puściło, pomaga sok grejfrutowy. Też mi się nic nie chciało ani do kompa ani do robienia czegokolwiek się nie nadawałam. Teraz zostałam sama w domu bo chłopaki wybyli Maciek na dodatkowy W-F a Pol z moim tatem na mecz. Mam więc samotny wieczór.
 
Ostatnia edycja:
No i znowu mi niedorze a już chwilke było lepiej...
Nie ma co tak z niecierpliwością na to czekać, ale rozumiem was... Może to przez te hormony które w tabletkach dostaję...
 
Witajcie dziewczyny!!

Jejuu ale dzisiaj u mnie paskudna pogoda... aż mi się żygać nią chcę!! piersi mnie bolą niemiłosiernie ale tylko po bokach! poza tym to ok.

Dobrze, że trochę popisałyście o tych zwolnieniach i becikowym bo się wielu rzeczy dowiedziałam:-) ja planuje chorować całą ciążę:-D moja szefowa powiedziała mi, że najważniejsze dziecko i bym się niczym nie przejmowała więc o tyle dobrze:-)

Jeszcze tylko 7 do wizyty:-D

Myśa cieszę się, że plamienia nie wysątpiły w większej ilości, trzymam kciuki!! kiedy masz tą wizytę?

Może założymy osobyn wątek z wizytami i zdjęciami USG?
 
Witam,

Kolejny raz, ale tym razem bardzo nieśmiało dopisuje się pod lipiec. Póki co zrobiłam test przed terminem @ i jest pozytywny (druga kreska słaba). Za parę dni powtórzę test.
Rok temu - ciąża obumarła. Przyczyny brak. Widziałam już serduszko, no ale..
Rok starań, lecz poroniłam. Teraz jestem znowu w ciąży, nie czekałam tak jak lekarze mówią. Wykonałam badania na toksoplazmozę, tarczycę, różyczkę.
Jeśli nie będę plamić to za 2tyg pójdę do gin - muszę jednak znowu go zmienić (3raz). W razie W mam luteinę pod język pod ręką.

Bacznie czytam wasze posty.
 
Witaj Lady!!!!!! przykro mi z powodu Aniołków, wiem co czujesz... Ściskam Cię mocno. Teraz na pewno będzie dobrze:-) trzeba w to wierzyć:-) ja tez mam luteinę ale zarzywam ją inną drogą:-D to kiedy masz termin @? masz jakieś objawy?
 
reklama
Witaj Lady!!!!!! przykro mi z powodu Aniołków, wiem co czujesz... Ściskam Cię mocno. Teraz na pewno będzie dobrze:-) trzeba w to wierzyć:-) ja tez mam luteinę ale zarzywam ją inną drogą:-D to kiedy masz termin @? masz jakieś objawy?


24 września poroniłam (potem książkowo oczyszczało się mi to 2tyg) a 21 października dostałam okres. Więc tak 21-22 powinnam dostać okres....

A Ty luteinę zażywasz od początku ciąży? Robiłaś badania na progesteron?

A objawów raczej brak...
W pierwszej ciąży to odrzucało mnie okropnie na mięso i zapach smażonego i cycki okropnie bolały.
W drugiej tylko cycki pobolewały..
 
Do góry