reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

przepis napisany na nowym watku przepraszam ze to pieknie nie wyglada ale niestety cos mi odmawia posluszenstwa:)mam nadzieje ze zrozumiecie ;)
 
reklama
a oto co moja zdolna suka zrobila pod moja nieobecnosc :( SL278535.jpg
 
Anulka no cóż ze zwierzakami juz tak bywa...a jeżyki są super jak będe miała czas i siły to popróbuje:-)
Uffff ja juz z synem lekcje zrobiłam więc narazie mam chwile dla siebie....dopóki znowu a to jeść a to coś innego im sie nie zachce:nerd:
 
Hej Myśa, ja słyszałam, że może się zdarzyć taki żółty lub podbarwiony śluz, ale białawy jest całkiem naturalny i nie ma się czym martwić.
Poza tym słyszałam, gdzieś czytałam jakiś artykuł, że może on nawet dziwnie pachnieć, i żeby nie schizować, bo to się w pierwszym trymestrze zdarza.
Więc jest ok :)
dzięki za otuchę ślimakowa, wszystkim się stresuje ale to chyba tez hormony dają nam się we znaki
anulka niezły charakterek ma twoja sunia :)
 
jej sorki dziewczyny, ze jak tak znikam ale poprostu zasypiam co jakis czas i śpię jak zabita 2 godziny. Właśnie przed chwilą się obudziłam. pewnie znowu spać nie będę w nocy. Maciek w tym czasie wybył na kprepetycje z chemii i tyle dziecko widziałam:dry:. Pol jeszcze w pracy, zaraz zadzwonię i spytam ile jeszcze zamierza tam siedzieć.:szok:
Wstałam bez mdłości ale zakręcona jak Pan Ołówek i igła z nitką. Jej nie wiem co by to było jakbym pracowała, pewnie bym wylądowała w jakimś rowie i tyle:szok:
Idę zajrzeć na jeżyki:-D
 
Fajne jeżyki ja porobię na swoim. Mam nadzieję, że te senności mnie puszczą i nie prześpię całej ciązy....Jestem taka zdechła, ze nie mam nawet siły cieszyć się z nowego m...
 
ja tez ziewam i ziewam aż mnie szczęka boli .... wisieka spij ile wlezie a nowym m zdązysz się nacieszyć w 6 miesiącu ma się instynkt "gniazdka"wtedy pokazesz na co Cie stać:-D
samosia gdzie Ty jesteś jesli mozna wiedziec? ze juz śnieg spadł :-p chciałabym nawet zeby u nas sypneło ale tak leciutko..... zaraz inaczej sie robi
 
Kiedy planujecie przeprowadzkę?

A mój dół poszedl sobie daleko. :) Piersi mnie bolą już masakrycznie (przy każdym kroku je czuję i na każdej dziurze jadąc samochodem), wiec wiem juz że testy nie klamały :) Pewnie mialyscie rację pisząc, że poprostu za szybko poszłam na to USG :)

Do tego wszystkiego ginekolożka powiedziala mi że jeśli nic złego nie będzie się dzialo to spokojnie moge latać samolotem do 7 miesiąca ciąży, tak więc za 13 dni wyfruwam :D

A teraz zasuwam na jeżyki, bo uwielbiam takie prace. Sama też czasem dłubię w domu, a jeżyki są rewelacyjne :)
 
reklama
Witajcie lipcówki!
Mdłości się zdarzają ja w pierwszej ciąży miałam-teraz nie...i oby tak zostało. Są różne objawy ciąży a można przejść bez objawów i na to liczę bo mając dziecko tzreba być na wysokich obrotach :-)

Dziewczyny lekkie krwawienie jest normalne-ale oczywiście najlepiej iść do lekarza i sparwdzić- powodzenia i pozytywnych myśli życzę!

Ja bez objawów ale wykończona bo dziecko miało dużo energii dziś i ja mało pomocy - ale nadrobiłam wątek i lece szybciutko zobaczyć te sliczne jeżyki :-)
 
Do góry