reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witam przyszłe mamy. Ja jestem juz mamamałej Zuzi. Teraz bede po raz drugi:) Wczoraj zrobiłam test a dzisiaj ide do lekarza -mam nadzieje ze potwierdzi bo juz strasznie pragne dzidzi:) pozdrawiam
 
reklama
Patrycja rozumie Twoje zdenerwowanie....nie ja tak nie miałam nie wiem co to może być możliwe ,że to nic grożnego pojdziesz dziś do lekarza to sie wyjaśni a do tego czasu ściskam mocno kciuki kochana nie denerwuj się ...może gdzieś na forum coś o takich palmieniach pisze..
 
Margerita czytałam już na różnych forach i to może być stan zapalny np. Na drugich forach lekarze się wypowiadali, że jest to normalne, że śluz zabarwia się na różne kolory w pierwszym trymestrze ciąży jeżeli nie ma on koloru ciemnego brązowego lub czerwonego i nie jest to żywa krew to nie należy się martwić, ale jak tu się nie martwić jak codziennie było ok a tu nagle dzisiaj taki inny kolor???!!!
 
Witajcie dziewczyny. Ja dzis obudziłam się z mdłościami i pociągneło mnie na wymioty , zwymiotowałam samą wodą ale już mnie nie mdli. Z Mackiem tez tak miałam, ze jak nie zwymiotowałam to muliło mne cały dzień a jak zwymiotowałam to na jakiś czas miałam spokój. Teraz leżakuję a Pol , bo dziś wychodzi później robi mi śniadanie. Jak mi dobrze. Co do piersi to mnie nie bolą bardzo, czuję jak w nich coś sie dzieje i jak je dotykam to pobolewają ale szału nie ma. Także chyba każda ma inne objawy i tyle.
Patrycjaa ja tak miałam tydzień temu, u mnie to było chyba po cytologi, teraz wszystko takie rozpulchnione i może szczoteczka mi cos przy badaniu zadrapała, było tego minimalnie i przeszło. A czy ty masz krwiaka, bo sie pogubiłam? Jesli tak to moze przy wchłanianiu tak się dzieje
tusiaczku witaj i gratuluje.
 
Margerita czytałam już na różnych forach i to może być stan zapalny np. Na drugich forach lekarze się wypowiadali, że jest to normalne, że śluz zabarwia się na różne kolory w pierwszym trymestrze ciąży jeżeli nie ma on koloru ciemnego brązowego lub czerwonego i nie jest to żywa krew to nie należy się martwić, ale jak tu się nie martwić jak codziennie było ok a tu nagle dzisiaj taki inny kolor???!!!
Wiem wiem ja też bym się martwiła leż az do samej wizyty u lekarza on napewno Cie uspokoi.
 
Wisieńka ja nie mam krwiaka, nigdy go nie miałam dlatego tak się martwię bo nie wiem czym to jest spowodowane, że ta wydzielina ma inny kolor:-( martwię się bo nie chcę stracic drugiej ciąży:-(

Margerita nie moge teraz leżeć bo zaraz musze jechać do urzędu. Teraz sprawdzałam i nic nie ma. Chcę by juz była 16:-(
 
patrycjaa, ja tak mialam wczoraj wieczorem ,bezowy sluz taki grudkowaty jak serek,ale dzis rano i jak na razie do tej pory wszystko wrocilo do normy,sluz jest,ale bialy przezroczysty normalny.ja za tydzien ide do lekarza,chyba zwariuje do tej pory.
 
Witajcie dziewczyny. Ja dzis obudziłam się z mdłościami i pociągneło mnie na wymioty , zwymiotowałam samą wodą ale już mnie nie mdli. Z Mackiem tez tak miałam, ze jak nie zwymiotowałam to muliło mne cały dzień a jak zwymiotowałam to na jakiś czas miałam spokój. Teraz leżakuję a Pol , bo dziś wychodzi później robi mi śniadanie. Jak mi dobrze. Co do piersi to mnie nie bolą bardzo, czuję jak w nich coś sie dzieje i jak je dotykam to pobolewają ale szału nie ma. Także chyba każda ma inne objawy i tyle.
Patrycjaa ja tak miałam tydzień temu, u mnie to było chyba po cytologi, teraz wszystko takie rozpulchnione i może szczoteczka mi cos przy badaniu zadrapała, było tego minimalnie i przeszło. A czy ty masz krwiaka, bo sie pogubiłam? Jesli tak to moze przy wchłanianiu tak się dzieje
tusiaczku witaj i gratuluje.
Wisienka jak ja Ci zazdroszcze tych mdłosci ja juz dzis sie poryczałam bo boje sie ,że juz nic z tego nie bedzie...jestem mega podłamana....dziś przyjmuje mój lekarz i jak sie wzbiore w sobie to pojade bo ja sie wykończe ...
 
reklama
margeritta nie martw się, mnie prawie nie bolą piersi więc też się martwię. Nie musimy chyba miec wszystkich objawów. Na pewno będzie dobrze ale jak masz się denerwować to jedz do gina. Ja też wariuję już przed wizytą i nie mogę się doczekac i żeby było dobrze i biło serduszko a dzidzia była właściwych rozmiarów. My jesteśmy takie przerazone bo nas tu na Lipcu bardzo duzo dziewczyn po stracie
 
Do góry