reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej dziewczynki! wróciła do Was marnotrawna hehe!!
Wróciłam wczoraj w nocy..dopiero sie troszke ogarnęłam..

Dziś pewnie nie nadrobie nic, bo idziemy do teściowki, ale jak tylko będę miała chwilkę to coą naskrobie.. Muszę sie od nowa wdrożyc w Wasze pogaduszki!
 
Psota,przepisali mi duphaston mam brac w domku ale 5 dni mnie trzymali:-(teraz już przestało lecieć leki mi powstrzymaly.A Ty coś bierZesz??
Katerina84 nio nerwów tyle że masakra jeszcze leżałam z babeczkami z które miały poronienia to masakra.Dowiedziałam się właśnie dziś o Synku:)
 
psota o jej jaka jesteś biedna! strasznei współczuję, ale na pewno wszystko będzie dobrze, najważniejsze ze z maluszkiem wszystko dobrze. A co mówią lekarze, z czego tak krwawi?? coś Ci przepisali?
 
maqnio no słońce miałam iśc na spacer z moim,ale chyba sobie odpuszczę ,bo po tym mleku pocę się jak szalona :no: wydrusia psota bardzo Wam wspólczuje i cieszę,że ze z dzidziolkami wszystko ok odpoczywajcie dużżżżżooooo dodi_misia no matko wreszcie wróciłaś buziaki dla córci bąbelka no i Ciebie :-D nie pamiętam czy cos jeszcze chciałam napisać matko skleroza mnie dopada wybaczcie :-)
 
Wydrusia, Amichetta, przepisali duphaston i luteine dopochwowo. Ja mam jakiś mały krwiak i się z tego sączy:( Wierzę, że będzie wszystko dobrze. I oczywiście gratuluję Ci, Wydrusia synka:)
 
Powiem wam, że wszędzie dobrze ale w domku najlepiej.. Fajnie tak się pourlopować,ale najlepsze jest wracać do domku:)
Może wieczorkiem do Was zajrzę..
orchidea, dzięki za pozdrowienia :-)
 
reklama
Psota,Dziękuje Kochana:-)
Mnie już w szpitalu pielęgniary nastawiały na poronienie ale się nie poddałam;-)
Trzeba myśleć pozytywnie:-)
Wierzę w Ciebie i to że będzie dobrze:-)
 
Do góry