reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Pippi dokładnie, M. przeprowadził wczoraj pierwszą poważną rozmowę z Dzieckiem. Powiedział, że Tatuś wszystko słyszy a Mamusia nie i może się Tatusiowi poskarżyć. Dziwnym trafem Dzidziul powiedział, że ma ochotę na pizze... eh ale skoro tak to musiałam zjeść :-D
 
reklama
a ja nie wiem, czy to ruchy, czy nie.... :( czuję motylki, ale czy to to, czy nie to, to nie mam pojęcia.... jak mnie tak zdrowo kopnie, to wtedy na pewno będę wiedziała.... :) aha - jestem w 15 tyg....

właśnie zjadłam truskawki z bitą śmietaną, które ostatnio za mną chodziły...... może się Małemu spodoba.... :)
 
Ja też jeszcze nic nie czuję, ale moja pani gin. powiedziala ze przy pierwszej ciąży to tak ok 20ego tegodnia się czuje ruchy dziecka. No to czekam i czekam... :happy:

Właśnie wcinam sorbet cytrynowy :-) Ale zjadłabym jakiś konkret tylko ze na nic nie mam ochoty. Może szpinak....? tylko ze nie mam w domu a do sklepu nie chce mi sie iscf bo jestem leń ;-)
 
a ja na ten sorbet cytrynowy mniam.... lody i sorbety są teraz na stałe w moim menu

Danuska dobrze ze to pizza była, a nie np. ozorek albo inne paskudztwo (tzn. nie wiem, może akurat lubisz, ale to była pierwsza rzecz z okropnych jaka mi przyszła do głowy)
 
oł maj god:szok:...ktos normalnie powinien mi płacic, że czytanie tylu stron dziennie, zeby nadrobić zaległośći:) a tak poza tym witam popołudniowo:-)
wiecie co: dzis pierwszy raz taki facet przepuścił mnie w kolejce w sklepie, byłam w takim szoku, że na początku wogóle nie zjarzyłam, że on mówi do mnie..kurka..ja naprawde jestem w ciązy!!!:-Da tak na powaznie, to milusie bylo..eh..
 
Pippi, hehe no jasne ozorki to ja codziennie na śniadanie wcinam :-D

Maqnio, witaj :) hahaha o kurcze jestem w ciąży i oni o tym wiedzą, rozbawiłaś mnie :-D A swoją drogą sama czekam na ten moment kiedy zauważy ktoś kto nie wie.
 
ja swój brzuch wykorzystuję wyłącznie w przychodni, kiedy mam pobranie krwi.... walczę z geriatrią, ale cóż takie uroki państwowej służby zdrowia, choć ja akurat tam jestem pacjentem abonamentowym.... ale ostatnio tak urosłam, że nawet w luźnych sukienkach zaczyna się odznaczać..... :)
 
Mąż zrobił chinszczyznę, jest niekwestionowanym mistrzem w tym daniu :) i załamal się bo jak juz mialam danie na talerzu to zalalam je jogurtem naturalnym i dopiero zaczęło mi smakowac :-D Ostatnio do wszystkiego muszę mieć jogurt naturalny :-D

Pocieszyłyście mnie troche z tymi ruchami, ale i tak sie martwię. Nawet się zaczęłam zastanawiać czy detektora tętna nie kupić :/
 
reklama
Do góry