reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
corin..zastrzeliłas mnie tym jogurtem...:-)i sie nie martw, z dzidziem na pewno wsio dobrze, moze faktycznie znalazł sobie jakis zakamarek do zabawy i jest mu tam dobrze, to sobie kruszyna siedzi:)
danuska..no kochana to było naprawde miłe ze stronu tego goscia i zaskakujące, tym bardziej ze stałam sobie jak gdyby nigdy nic, nawet nie pomyslawszy i nieoczekiwawszy , ze ktos mógłby mnie przepuscić,a on tak sam z siebie...dżentelmen pełną gębą:)
tymczasem ja sie żegnam, przyszedł małza czas na siedzenie przed kompem. miłego popołudnia lipcóweczki!!:):):)
 
Nie wiem co sie dzieje, w poprzednich ciążach nie miałam takich zagrywek :-D, ale naprawdę mi to smakowalo. W poprzedniej ciąży jedynie co mieszalam to mleko z sokiem malinowym (takim gęstym do wody) bo mi sie chciało koktailu
7.gif
 
Katerina rzucam wszstko i lecę....zaraz będę;-)

corin chyba właśnie stworzyłaś nowe danie... opatentuj:-)!

no ja też czekam aż ktoś łaskawie zauważy, bo ledwo co widać, a jak już jestem w kurtce to tym bardziej, więc już się pogodziłam że w autobusie stoję :-(

za to pierwszy raz użyłam argumentu ciążowego u lekarza internisty - wyskoczyłam w ciągu dnia bo się źle czułam i pytam czy na dziś jeszcze jest termin. Pani z recepcji że niestety nie, poszuka w innych placówkach (bo ja też z abonamentu), a ja na to, że ja muszę już teraz i tutaj, bo jestem w ciąży i chyba mam gorączkę.

I słuchajcie - stał się cud - recepcjonistka poszła do lekarza, który akurat przyjmował, potem otwierają się drzwi i lekarz mnie zaprasza bez kolejki

no normalnie luksusy:-) tak, to jest rzeczywiście fajne
 
witam
a Wy znowu o jedzeniu, a próbowałyście jajka na miekko z oliwkami?? szukałam smaka ale nie polecam, a moze akurat którejs posmakuje
mnie wczoraj wisienka skusiłą ogórkową i dzis zrobiłam, tak kwasna ze hoho
a na drugiw kluseczki i rozmrozone malinki zmielone blenderem ze smietana icukrem, a na deser kompot malinowy, bo mamy mala plantacje malin, nie chcialo mi sie sokow robic wiec je mrozilam, a te pare butelek soku co zostały zrobione niestyty z pleśnia:-(
dziewczyny czytałam na wątku głównym o czyms takim jak VAS PREVIa sa to naczynia przodujace niebezpieczne dla dziecka i o przyczepie błoniastym, duz ryzyko jest przy łożysku przodujacym, ale z tego co sie orientuje to chyba zadna z nas jak na razie(i oby tak dalej) nie ma zdiagnozowanego przodujacego łożyska, chyba sie nie myle??\poczytajce bo warto
 
reklama
Do góry