reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Mailuj widzisz kochana nie wszedzie sa jednakowi ludzie, ja przekonałam sie ze jak jestem w ciazy to mam wieksze przywileje, az dziw mnie wzioł a zawsze chodze panstwowo .Prywtnie byłam 2 razy w zyciu zeby zrobic sobie wypalanke i stwierdziłam ze wiecej nie pójde nabijac im kabzy maja wszystko teraz w przychodni wiec spokojnie moge chodzic panstwowo
 
reklama
Wisienko ja nie pisałam o sobie tylko odp. Corin bo sie martwi ze nic w brzuszku nie puka;-)moje maleństwo szaleje non stop czuje juz na wysokosci pępka i to mnie dziwi bo powinno byc niżej.
Pipi to całkiem normalne ruchy mozna poczuc nawet około 22 tyg jesli to 1 ciąża przy nastepnych z reguły są szybciej wiec nie ma co sie denerwowac .
 
Pipi niedawno rodziła moja kumpelka a pierwsze ruchy czuła w 22 tyg. Więc nie stresuj się jeszcze cię skopie
Margaritka no wiem tak z rozpedu napisałam bo czytałam twój post:-)
 
Usmażyłam ta karkówke i nawet jej nie tknę. Same ziemniaki z surówka jem. Mięso mnie dalej brzydzi. Tylko mielone mi wchodza i takie w spagetti np. Łujjj az mnie zemdliło od zapachu
 
Ja też nie mogę strawić mięs :no: dzis miałm na obiad sos...gulasz i buraczki oczywiscie mięso wyjęłam:eek:. A teraz zajadam kopiec kreta razem z synem piekłam mmmm pycha chętną zapraszam:-p
 
Margerita, Wisienka dzięki to mnie trochę uspokoiłyście :-) ufff
bo ja już wieczorem głaszczę się i głaszczę a tam nic... no ale macie rację pewnie jeszcze dostanę nie raz kopniaka
mąż twierdzi, że on wszystko słyszy jak ucho przyłoży, no ale ja nie mam przecież takich długich uszu, bo chętnie bym sobie przyłożyła :-D aż mu zazdroszczę
 
Mój M. też uparcie twierdzi, że słyszy pluskanie w brzuchu. Mi się to wydało mało prawdopodobne mówiłam mu, że to raczej moje wnętrzności niż Dzidziul ale może... Hmm stetoskop może to jest jakiś sposób :)
 
reklama
oj tam niech nasi mężczyźni się cieszą, nawet jeśli to wnętrzności - przynajmniej jedna rzecz, którą oni mogą poczuć (a raczej posłuchać), a my nie
 
Do góry