reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
czasmi mam tyle energii ze na chwile nie chce usiasc ale dzis jest tragedia, musialam cos zalatwic na miescie w urzedzie bylo tak goraco:-(myslalam ze zemdleje, ludzie sie pchaja:-(



 
Gon1a jajko na miekko bym zjadla z checia...ale teraz staram sie tego wystrzegac przez ciaze, nie chce zlapac jakis salmonelli czy toksoplazmozy...

w II trymestrze nas powinno rozpierac z nadmiaru energii? to chyba mi sie to zaczelo. W nocy nie spie, w dzien nie spie, caly czas aktywna jestem :-D super sie z tym czuje bo w porownaniu do calego I trymestru przeplakanego i przelezanego w lozku jest superancko :-D
a dzisiaj sie wazylam i rzeczywiscie ostatnio cos mi zle wyszlo z ta kurtka i torebka ktora przylegala do wagi, wyszlo ze przez cala ciaze do tej pory przytylam 2 kg czyli waze 63.Miejmy nadzieje ze przepowiednia poloznej sie sprawdzi i nie przekrocze 10 kg ^^
 
tez bym tak chciala:-)przez pierwsze 2 mies przytylam 5kg, przy kolejnej wizycie bylo pol kg mniej, za tydz zobacze jak bedzie,ostatnio bylo 60:-)







 
kobietki ja się zmywam do domku już
i tak mi smaku narobiłyście tym spaniem, że chyba od razu pod kocyk powędruję

miłego wieczoru:-)
 
no ja też jak na razie niecałe dwa kilo przytyłam (i to w ciągu ostatnich 2-3 tygodni, wcześniej zero), ale obawiam się że wszystko przede mną...
 
A ja mam ochote znowu na pizze, dopiero wczoraj jadlam na kolacje i dzisiaj mi sie znowu chce, teraz wcinam serek truskawkowy bo cos mi sie pomieszalo w zaladku, wole juz nic innego nie jesc bo znowu bedzie rewolucja WC-towa :-D
 
reklama
Gon1a jajko na miekko bym zjadla z checia...ale teraz staram sie tego wystrzegac przez ciaze, nie chce zlapac jakis salmonelli czy toksoplazmozy...

w II trymestrze nas powinno rozpierac z nadmiaru energii? to chyba mi sie to zaczelo. W nocy nie spie, w dzien nie spie, caly czas aktywna jestem :-D super sie z tym czuje bo w porownaniu do calego I trymestru przeplakanego i przelezanego w lozku jest superancko :-D
a dzisiaj sie wazylam i rzeczywiscie ostatnio cos mi zle wyszlo z ta kurtka i torebka ktora przylegala do wagi, wyszlo ze przez cala ciaze do tej pory przytylam 2 kg czyli waze 63.Miejmy nadzieje ze przepowiednia poloznej sie sprawdzi i nie przekrocze 10 kg ^^
em_ka gotowane jajko, salmonella no co Ty, toksoplazmozy?? chyba ze o czyms nie wiem
ale dodam ze to jaja od własnych kurek i spokojnie surowe mozna pic (bleee) takze no problem a jajka sa zdrowe przeciez zródło żelaza i białka
 
Do góry