reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej dziewczynki ;-) Corin nie denerwuj sie wszystko z dzidzią jest ok ja tez mialam około tygodniową przerwe z ruchami a od wczoraj małe szaleje non stop więc wytrwałości kochana.
 
Cześć kochane brzucholki!

Nadrobiłam posty z rana, ponad 10 str ale zapomniałam co miałam napisać. Kurcze, nie lubię mieć takich zaległości... :crazy:

Morgenrood - gratuluję parki. Ostatnio o Tobie myślałam i właśnie takie przeczucie miałam :happy:
Maqnio - czekam na wieści po wizycie w ZUSie.
Veronique - i jak tam pierogi, wychodzą?

Miło było poczytać o porodach. Czasem o tym myślę ale jeszcze jest troche czasu i tak nie bardzo to do mnie dociera. Ale zadziwiające jest że mozna przecisnąć coś wielkości arbuza przez dziurkę wielkości cytryny!?:-)
 
Juz gotuja się ziemniaczki a karkówka slicznie acz krótko marynuje. Synal obrał ziemniaki i pokroił mięsko. A ja się troche pokręciłam. Teraz biorę się za sprzatanie.
Anulka , Pipi dzieńdoberek:-)
mailuj fajnie, ze podzwoniłaś , zawsze to człowiekowi milej jak go traktuja nalezycie. Ja mam wizytę 1 lutego we wtorek znaczy. Mam nadzieję, że nadal jest wszystko dobrze z maluchem.
margaritko ja myslę, że schował się gdzies pod jelita i pewnie nie czujesz dlatego. Na pewno jest dobrze:tak:
 
reklama
Do góry