reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Już wiem czemu do gin chodze prywatnie od 14 lat. Dzisiaj zadzwoniłam po raz pierwszy w życiu żeby umówić się do gina państwowego. Mam termin na taaaaaaaaaaaa 10 marca taaaaaaaaaaa Jakbym waśnie zrobiła test i miała czekać 45 dni to bym sobie w łeb strzeliła. Ale miła pielęgniarka powiedziała, zebym sie nie załamywała- powiedzialm jej że to mój pierwszy raz państwowy- i wykorzystała to co mi przysługuje czyli badania. Tylko, ze ja w tym czasie bede miala dwie wizyty u mojego gina i pewnie i tak bedę musiała zrobic za swoje. Kij dla zasady pójdę i skorzystam ze składek- Aż mnie dzidzi kopnęła właśnie tak się zacietrzewiłam:-) Do prezychodni mam blisko a tam robią KTG od 36 tygodnia. Kurka przecież ja się wyprowadzam w ciągu 2 miesięcy i będę miala daleko. Kurde jak wam opowiadam to w końcu zaczynam mysleć. Dzięki Dziewczyny








 
ja chodze panstwowo i nie narzekam ,fakt póki nie wiedzieli ze jestem w ciazy to musiałam swoje odestac w kolejce jednak jak mam juz załozona kartoteke to jestem zawsze po za kolejnoscia obsłuzona , powiedzieli ze takie mam teraz prawo i moge je wykorzystywac do woli i przychodzic w kazdej chwili i o kazdej porze zawsze bede obsłuzona przez lekarza , zauwazyłam ze kobiety w ciazy sa pod ochronka nie jak kiedys , i zawsze mam w portfelu , w koncu płacimy za to zeby lekarze nas przyjmowali
 
Orchidea, tak to ja, przepraszam miałam napisać widomość... ale coś widać zapomniałam :zawstydzona/y:
Marzena, ja też chodzą państwowo i zgadzam się z Tobą. Jak nie byłam w ciąży na wizytę umawiałam sie co najmniej 3 miesiące wcześniej, teraz mówi kiedy przyjść i czy za 2, 3 czy 4 tygodnie to mnie przyjmuje bo ciąża to ciąża i już. Fakt muszę poczekać w kolejce okolo godzinki, bo przecież nie tylko ja w ciąży jestem ale da się przeżyć.
 
danuska może to dlatego, ze to twoja pierwsza a moja druga ciąża
Corin tez mam takie przerwy. Myslę, ze teraz to normalnie.
mailuj ja chodze na prywatne ubezpieczenie, jestem zadowolona. Byłam na Nfz raz ale gin byl taki, ze zrezygnowałam. A skoro mam to - korzystam.
Ide do kuchni ale mam was na oku:-D
 
Marzenka ja te powiedziałam, że jestem w ciązy. A ona mi nic takiego nie powiedziała. Wiesz co ja zadzwonie jeszcze do innyh przychodni. Może tm jest inaczej? Dzięki za wskazówkę

Miałaś rację zadzwoniłam do trzech innych przychodni i mogę przyjść jutro i pojutrze. Bo powiedziałam, że dzisiaj nie mogę. To dobrze wylukam dokladnie jacy są tam lekarze i pójde w 18 tygodniu, dwa tygodnie po jutrzejszej wizycie.
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czy przypadkiem czy nie ale mój post pozostał bez komentarza... Tak więc ponawiam i proszę o opinie. Każdy miesiąc chyba ma swojego Moderatora i robi porządek. Myślę, że to dobry pomysł.

Nie wiem czy wchodzicie na wątek "LISTA", ale po ostatnich aferkach Heledorka wstawiła propozycję nowej listy. Ja osobiście uważam, że takowa by się nam przydała. Napisałam wczoraj do BESTYJI (moderator) i jeśli chcemy usunąć czy połączyć tematy może to zrobić Ona. Jednak zasugerowała, że lepiej jest zrobić głosowanie na Naszego Lipcowego Moderatora, czyli demokratycznie wybrać którąś z Nas.

Orchidea, no i się zarumieniłam... :zawstydzona/y:hehe dzięki
 
reklama
Do góry