reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dzień doberek wszystkim mamuskom , co do spania to ja ostatnio kocham spac i ciezko mnie wywlec z łózka taki ma magnez w sobie ze jestem do niego przyklejona , o obiedzie jeszcze nie mysle bo dopiero zjadłam cokolwiek , moze córka cos wymysli i ugotuje bo ja mam okropnego lenia hehe
 
wisieńka a zapraszam dużo nagotowałam jak dla armii więc starczy dla każdego :-D i chyba sie wezmę za oponki ...pojadłabym z mlekiem :-) marzenka dobrze masz z córkami obiadek ugotują,podadzą :-)
 
a ja, pomimo tego ze o tej 8:00 wciagnelam sniadanie to nadal jestem glodna jak wilkolak :-D teraz lece do zoologicznego po swierszcze bo mi zamkna na sieste znowu ^^ no i dzisiaj przypada kapiel fretka bo juz mu sie ubrudzilo futro z dworu i ma je troszke filcowate :-D

a wiecie co jest jutrooooooooooo???? moje USG!!!!! :-D juz zaciskam tylek z niecierpliwosci... tyle czekaniaaaaaaaaaaaaa
 
To dziewczyny może zgadamy sie na połowę lipca wszystkie w jednym szpitalu hahah i będziemy parły jedna za druga ile sił mamy tylko,w kupie zawsze raźniej jak to mówią :-D
 
Witajcie Dziewczyny porannie, ale tylko dla mnie bo wy już buszujecie od 6 :szok: Dzisiaj mam wolne i postanowiłam nie wstawać z łóżka co najmniej do 12, a co!
Wchodzę rano na BB, a tu tak przyjemnie porodowo :-p Dobrze, że jak skończyłam narabiać ranek trafiłam już na zmianę tematu. JEdzonko :)))))))

Nie wiem czy wchodzicie na wątek "LISTA", ale po ostatnich aferkach Heledorka wstawiła propozycję nowej listy. Ja osobiście uważam, że takowa by się nam przydała. Napisałam wczoraj do BESTYJI (moderator) i jeśli chcemy usunąć czy połączyć tematy może to zrobić Ona. Jednak zasugerowała, że lepiej jest zrobić głosowanie na Naszego Lipcowego Moderatora, czyli demokratycznie wybrać którąś z Nas.
 
Ja pierogi robię w Termomixie. Tak normalnie to nie potrafię. Uwielbiam te przepisy dobrych, sprawnych kucharek Daj trochę tego troche tego i wyjdzie Mi dziwnym trafem niegdy nie wychodzi ;-) Ale to znak, ze Corin zajefajnie gotuje.
Emka o której masz badanie ? Ja o 14. Może coś się dowiemy :-)








 
reklama
Do góry