reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witacjie :)

U nas ostatnio ciężkie nocki z kilkonastoma pobudkami z płaczem...Trójki się wyrzynają, a w miejscu prawej górnej widać już dość dobrze białą kreskę. Nocnikujemy się nadal tylko po nocnym spaniu i drzemce.

SUNSET, gratulacje!!! Mamy nadzieję, że niedługo pochwalisz się zdjęciem Dzidziusia :)

TESIU, dzięki za info o Sunset :*

DAGA, ja o takich objawach poszczepiennych nie słyszałam...A jak z Jowitki piciem jest? Ile pije? Dużo? Bo mocz czasem zmienia zapach, gdy dziecko mniej pije...

ANIAA, to dobrze, że u Was już lepiej i że nie rozwija się z tego coś poważniejszego...

PIALOVE, Kinga też próbuje coś tam powtarzać, z każdym tygodniem coraz to więcej ma nowych "słówek". Ostatnio nauczyła się mówić: "pupu" na pupę, niuniu i tota - na ciocię :)

EMKA_25, moja mała ma rozm. 23 i wydawało mi się do tej pory, że stopę ma sporą, no ale Grześ to naprawdę ma imponujący rozmiar :):)

A ja się już kładę lulu, bo coś głowa mnie dziś cały dzień pobolewa (od tych niedospanych nocek).
Więc dobrej nocki :*
 
reklama
Sunset wielkie, wielkie gratulacje!!! Moja reakcja po przeczytaniu wiadomości była podobna do Ani - to już??? :-D Wracajcie szybko do domku i czekamy na zdjęcia!!

Ania to Karola ma malutką stópkę. Ja już nie pamiętam kiedy to nosiliśmy rozmiar 20 :-) Teraz wchodzimy w 25.

Monia niech zębiska szybko wychodzą.
 
Sunset, gratulacje;-)czekamy na zdjecia:-D
Ania, Bartek latem sandaly mial na 22 a teraz zimowe na 24 i nie wiem co robic bo male sie robia:confused:
 
Anula mamy ten sam problem - buty zimowe 24 robią się za małe i nie wiem czy jest sens teraz kupować nowe.

Daga czy ja wczoraj coś mówiłam, że u nas nie ma zimy? No to dzisiaj mamy taką z nawiązką :-D Od rana zaczął sypać taki śnieg, że w godzinę nasypało tyle, co ostatnio przez tydzień. Jedno odśnieżanie mam już za sobą, a jak skończyłam, to zasypało mi początek :szok: Kciuki za męża, na pewno sobie poradzi.

Szymek dziś u dziadków. Tydzień wnuka nie widzieli i strasznie się stęsknili :-) Ja już posprzątałam co miałam posprzątać i popijam kawkę. Potem obiad, na szczęście już gotowy i umówiłam się z mężem w sklepie.

Miłego dnia!
 
Witajcie :)

Tesiu dzięki za przekazanie tak miłej wiadomości o sunset :)
Sunset gratulacje! Zazdroszczę kolejnego bobaska :*
Daga nie ma za co :)

U nas spokój, Blaneczka o dziwo wstała dzisiaj o 8:00 także pospaliśmy troszkę :) marudna jak zawsze ostatnio, coś zupek nie chce jeść a zawsze jadła, podałam jej danie ze słoiczka (tak ratunkowo) i zjadła ale też z marudzeniem więc już nie wiem o co kamam, to te ząbki na pewno :( kaszkę, budyń, jabłko tarte wcina a jak już coś trzeba pogryź to jest ba :( no cóż, musimy wytrwać ale ja i tak smutna :( czekam aż ząbki już wyjdą.

Mąż właśnie zbiera się do pracy, zostajemy same na noc.

Miłych snów i udanego wieczorku :* Pozdrawiam!

Za 2 dni walentynki, planujecie coś mamuśki? Bo ja nie mam pomysłu, zależy też czy wieczór będzie nasz czy mąż w pracy, jak nasz to pewnie winko i coś tam jeszcze wymyślimy ale jeszcze zobaczymy :)

Kiss :*
 
Daga, tak wybiore sie z KArola jutro do lekarza, ale tylko dlatego ze rozwolnienie nie odpuszcza i mala jakas nieswoja jest. Dorwala dzisiaj czekoladowego cukierka, ugryzla i mi oddala bo juz nie chciala... To najlepszy dowod ze nadal cos jest nie tak:-D I spi w nocy bardzo niespokojnie... ale moze to zbieg okolicznosci. Tak czy inaczej przejde sie do lekarza bo nie wiem co z ta biegunka, znaczy to nie jest typowa biegunka bo kupe Karolina robi jedna dziennie ale zupelnie luzna.

Pia ja nigdy z walentynkami zwiaza specjalnie nie bylam. W tym roku oboje z mezem do wieczora w pracy bedziemy wiec i tak nic z tego.


KArolina ma bardzo drobne stopy i raczki tez. Sandaly miala rozmiar 18,5 zimowki ma jak juz pisalam rozm 20 i bez problemu miesci jeszcze w buty podwojne skarpety;)
 
Hej Słonca!!

wpadam tylko zameldować ze zyje, ale co to za zycie jak czasu brak nawet na porządne umycie zębów:tak:, sciskamy z Różanką mocno!! i mam nadzieje ze wkoncu uda mi sie z Wami popisać:*
 
Ostatnia edycja:
Hej!

Dzisiejsza nocka w miarę ok, mała 3 razy tylko na smoka się obudziła. A ja wczoraj @ dostałam i okropnie mnie brzuch boli...zła chodzę jak nie wiem...:-D:wściekła/y:

PIALOVE, mó mąż w delegacji pracuje i od pon. do piatku nie ma go w domu, więc i tak z Walentynek nici...może w sobotę jakieś winko sobie wypijemy :tak:;-):-)

MAQNIO, ależ Ty jesteś zabiegana :-D buziolki dla Was :*

ANIAA, no i jak po wizycie u lekarza? Jak Karolinka?


daga, miczka, tesia, NiL, Aneta_85, Anetkaaa i reszta - buziolki i miłego dnia!!!
 
reklama
Cześć :)
Dzisiaj święto, chyba wybierzemy się do kościoła wieczorem ale coś śnieżyć zaczęło więc chyba pójdę sama.
Mąż odsypia po nocce, Blaneczka też zaraz idzie na swoją drzemkę.

My też szczególnie nie obchodzimy walentynek i dlatego będziemy w domu siedzieć, mąż chciał do kina ale w ten dzień będą tłumy wszędzie więc wolę posiedzieć z nim przed TV jak już coś :) dziękuję za odp! :*

Blaneczka grzeczna, straszna gaduła się z niej robi, już nie jeden nam powiedział, że nas zagada jak tylko zacznie już mówić ;)

Mam pytanie, może nawet troszkę intymne:
Czy któraś z Was dziewczyny brała/bierze tabletki na zwiększenie libido?
Kurcze ja mam strasznie niskie ale wiem, że można to 'wyleczyć' ale nie mam w tym doświadczenia, żadnych takich tabletek nigdy nie brałam i chciała bym poznać kogoś opinie na ten temat kto brał i czy działały ;) albo najwyżej będę jadła po 4 jaka dziennie :-D:rofl2:

Miłego dnia i czekam na odpowiedzi :*
 
Do góry