reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Cześć dziewczynki:) Podmienili mi dziecko hehehe drugi dzień z rzędu ładnie spacerował ze mną za rękę- jak nigdy. W takim szoku byłam że nie wiem. W ciągu dnia śpi 40 min i wieczorami nawet nieźle idzie nam usypianie więc jest coraz lepiej. Chociaż myślę że w chwili gdy to piszę przechodzę na stary tor. Na własne życzenie:-D Niepotrzebnie chwalę.

Maqnio sporo chcesz zrzucić ,ale jak Ci tak dobrze dieta idzie to będzie to dla Ciebie pestka. Trzymam kciuki. Ja po miesiącu diety anetowej mam tylko 2kg do tyłu. Tyle że ja często oszukuję:-) A no i po tygodniu ćwiczyć mi się odechciało.
Wydrusia ucałuj Lilcie.
Aneta ponoć ta poducha jest rewelacyjna.
Iwonuś też tak kombinowałam z włosami, ale w końcu skapitulowałam i poszłam do fryzjera. Powiedziała że najkrótszy okres czasu to dwa tygodnie między rozjaśnianiem włosów. Jaz rozjaśniałam dzień po dniu tyle że ja mam grube i wytrzymałe kudły. Łatwiej by Ci było jakby to odrosty wyszły rude bo one nie są jeszcze zniszczone. Ewentualnie zamiast rozjaśniacza kup sobie jakiś blond popielaty- on powinien żółć pokryć. Zależy też od kondycji włosa.Pochwal się zdjęciem:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej, od wczoraj probuje cos napisac i wcina mi posta. przez 2 dni robilam za nianie. mialam dwoch terrorystow w domku. doslownie rozniesi dom. jutro mnie czeka odkurzanie i mycie podlog. zmywanie kredek z podlogi. pranie sofy. ubranie kolejny raz choinki. dzisiaj bylo u nas -9 a jutro ma byc 8 na plusie. Aleksik od paru dni robi grubsza sprawe pod prysznicem. szykuje go do kapieli. wymyty bawi sie jeszcze pod prysznice i potem mamy eeeeee.
Nil z tego co wiem szef w poniedzialek czol jakis lekki paraliz z jednej strony twarzy i kazla zonie aby go zawiozla do szpitala. tam go uspili aby nie mial wylewu. takze prawdo podobnie go uratowali. caluski dla ciebie i duzo sily i wyrwalosci. ja wiem ze juz rozmawialas z mezem i wiem ze nie pracujesz i trudno o prace, ale mysle ze twojemu mezowi jest zawygodnie u twego boku. moze spakowanie walizek go zmusi do czegos.
Emka Aleksik tez potrafil nawet za jednym razem zrobic sobie 4h drzemki. ale to zle wplywa na koniec dnia. chodzil spac po 21 nawet o 22. i pobodki o 6 jak nie wczesniej. no i wiem dlaczego. czasami robilam sobie drzemke razem z nim. a wiec on spal u mojego boku. czujac mnie blisko spal. ale jak go kladlam do lozeczka (jak dzisiaj) wstal po 1,5h drzemki i to wystarcza by szedl spac o 20. takze wiedzac ze ja mam problem zasnieciem na noc bo spalal popoludniu wole sie przemeczyc i isc spac wczesniej i jak wstanie nawet o tej 6 czy teraz juz po 7 to jest ok. ja jestem wypoczeta i moge dzialac w domu.
daga fajnie zeJowita juz lepiej i nie marudzi, przykre z mieszkanie. ale moze jeszcze cos znajdziecie i wam sie uda po waszej mysli
aneta kiedy masz kolejna wizyte. moze wtedy bedzie 100 procentowo na pewno girl, tak jak chcesz. no ale tak jak piszesz wazne ze zdrowe
maqnio ty to sie wybawa za mnie.my mamy impreze w pracy meza,ale nie idziemy. maz pracuje do 22. a po zatym nie mam z kim zostawic ALeksika. do tego nie mam serca gdyby on poszedl spac i potem by przyszla baby sitter a on sie przebudzi i zobaczy obca osobe, moze sie skonczc placzem. no i dzien pozniej, wrocic pozno i nie odespac imprezki to bedzie ciezko ciagnac caly dzien. ps juz mikolaj do was jedzie z Rudolfem na czele
Anula :*
wydrus zdrowczka dla Lileczki. wyslij mi twoj adres na priv.
Iwonus aby poderwac Wlocha zafarbowalam wlosy na bblond. oczywiscie stalo sie tak jak u ciebie, ale co jakis czas rozjasnialam, az bbyl ten blond co chcialam. byl to 26 styczen 2006 Krakow, moje wakacje zimowe, poznalam meza wlocha. do 2007 farbowalam wlosy na blond. moj maz byl przekonany ze jestem blondynka. ale to co sie stalo z moimi wlosami no comment. zniszczone , popalone i lamaly sie az zaczelo ich ubywac.
monia :*

tyle zapamietalam. slodkich snow
 
NIL :*
WYDRUSIA :* zdrowka dla małej.
TESIA :*
RESZTA :*

Witam Was :)
Podczytalam Was troszkę ale mało zapamiętałam. Ja ostatnio rzadko, czasu brak albo ciągnie mnie na małą drzemkę kiedy mała śpi a wieczorami ostatnio coraz lepsze filmy puszczaja :)
U nas wszystko dobrze. Blaneczka zdrowa, choć od wczoraj ma lekki kaszel ale to raczej taki od 'chrypki' odbija sie dobrze i oby szybko znikł.
Ja wybieram sie do fryzjera ale dojsc nie moge :) w sobote mieliśmy gości mnóstwo, w tym 8-mio miesięczny kuzynek Blanki, tak super sie wybawili, nie moglam sie doczekać aż sie spotkają :)

Życzę spokojnej nocy Wam Kochane mamy. Ja cos ostatnio nie mogę sie nad ranem podnieś z łóżka, marzę pospać do 10 góra ;))) marzenie..... ;)

Aa.. I chciałam sie pochwalić jeszcze ze moja corcia pięknie zaczyna wiecej mówić, zalapala ostatnio słówka 'masz, daj, mniam mniam, cześć' (asz, dasz, msm mam, esc) :)

Kiss :*
 
Ostatnia edycja:
Rany dziewczyny jak czytam ile Wasze dzieci już mówią to w szoku jestem. Bartek to praktycznie niemowa:) Mówi daj, tak i nie. Był czas kiedy mówił lampa- pampa, ale już nie mówi. Chyba późno opanujemy sztukę mówienia:-D
 
hej kochane..
znowu nie mam weny i sił, ale od dzisiaj jestem na urlopie, wiec może częściej zajrzę..
Mamy za sobą wizytę u okulisty.. nie jest dobrze, ale nie będę tutaj pisać a zapraszam chętnych do poczytania tutaj

Aneta_85 - super, ze wrócił Fifi, no i imię Karolina jest także na mojej liście, jeśli kiedykolwiek będę mogła ją użyć:-D współczuje problemów ze spaniem..aj pamiętam jak to było..
maqnio - rewelacja, że dieta Ci pasuje i jeszcze lepiej, że widać już efekty - tak trzymać
Anetaa - nie da się powiedzieć kiedy co nastąpi, to może być z dnia na dzień.. nim sie obejrzysz to zobaczysz jak Bartek Cie zagada:tak:
Pia, gratuluję nowych słówek Blanki
daga - ale to musi świetnie brzmieć takie sz.. w ustach malucha.. u nas królują słowa kończące się : łka/te/am
o matko Sylwia:szok: jak to robi grubszą sprawę.. co mu do głowy przychodzi..może cos je takiego, co go pobudza? yyyy, no sama nie wiem..
Iwonuś, moja siostra tak kiedyś zafarbowała włosy, po godzinie od niezadowalającego efektu miała inny kolor:-) może to i szkodliwe dla włosów, ale raz nie zawsze.. po prostu kładła pózniej tony odżywki..

a ja mam inny problem..od jakiegoś czasu Tymek sygnalizuje, że robi siku, ale jak go rozbieram to nie chce usiąść na nocniku a jak usiadzie to i tak nic nie zrobi.. chodzi o to że on się denerwuje, jak ma zrobić siku w pampersa.. do tego stopnia, że ciągnie i płacze nawet, ale na nocniku nie zrobi.. Myślałam już że może go boli, no nie wiem ze jakies zapalenie pęcherza, piecze go ale wyniki ma ksiażkowe! nie mam pomysłu.. dzisiaj obudził się po godzinie nocnego spania z płaczem i pokazuje mi na pampersa, bo on zrobił siku (pampers był jeszcze ciepły), no nie wiem jak rozgryź ten problem..co radzicie?

lecę , dobrej nocy!
 
dobry wieczór!!

U nas dziś jeden z tych lepszych dni, w sensie Szymkowego humoru. Jaki on jest słodki i kochany kiedy mu nic nie dolega i wstanie prawą nóżka :-D Uśmiałam się dzisiaj z niego, że hej. Miny strzela, popisuje się, tańcuje, taka pociecha. Dzisiejsza nocka była już też ok, tzn. dwie czy trzy pobudki ale tylko na podanie smoka i położenie. W ogóle nocki są u nas o niebo lepsze odkąd nauczył się sam zasypiać. Wystarczy go położyć i już, a nie jak wcześniej stać z ręką nad łóżeczkiem i czekać aż zaśnie :eek:

Maqnio lecisz z tą dietą jak burza! Super! Ja mam za sobą 25 dni ćwiczeń a waga nadal stoi :eek::eek::eek: strasznie to demotywujące. Ale nic, zawzięłam się i nie odpuszczam. Ten program co teraz robię skończę za 5 dni, a potem następny na 60 dni :-D Mam nadzieję tylko, że nie rozleniwi mnie przerwa świąteczna.

Sylwia to teraz jeden Aleksik to dla Ciebie pikuś ;-)

Anetkaaa ja też jestem w szoku jak inne dzieciaczki mówią bo Szymek nawet jednego słowa nie mówi. Nawet mama i tata ostatnio mu się nie chce. Krzyczy tylko aaaa, oooooooo, jakieś dzieńdzień, dzidzi i tyle. No i naśladuje jak robią różne zwierzątka.

Konwalianko to rzeczywiście dziwne. Pierwsze co do głowy mi przyszło to właśnie badanie moczu ale skoro wyniki macie dobre to sama nie wiem...
 
Hej kochane
No i znowu ja nie w temacie ,u Nas zebiska znowu daja o sobie znac szczegolnie w nocy:-(ech niech szybko wyłaza ..aa i opuscilam sie w cwiczeniach ,musze znowu do nich wrocic,a diete maqnio skasowalam niechcący jak kasowalam reszte wiadomosci no rzesz :dry:Dzisiaj mojej Nadusi stukneło 17 miesiecy :-)ale szybko to zlecialo
maqnio brawo siwtnie ci idzie z ta dietka ,i super ze wybawisz sie na Sylwestra :tak:
miczka oj podziwiam z tymi cwiczeniami ,a co do mowienia moja Nadia tez przede wszystkim po swojemu np daka ,taka ,deken,kici kici (niemamy kota :-D) ba(jak upadnie ) miau ,muu ,i jeszcze kilka innych :-D
kurcze wiecej nie doczytalam wybaczcie mam nadzieje ze u was wszystko wporzadku,postaram sie jakos doczytac na dniach,milego dnia !!!!:*
 
Witajcie,
konwalianko, no to gratulacje co do okularów. Małego buntownika miałaś w domu. A i nie mogę napisać nic na blogu, ale namów kkasiulkę na powrót na forum ;-) Co do nocnika to sama nie miałabym pojęcia jak to rozwiązać. Mój mąż pokazuje małemu że siusia się do sedesa - Filipowi bardzo podoba się taki pokaz.
Tesiu, no nieszczęsne są te zębiska. Ale już bliżej niż dalej.
Miczka, mój też niemowa, ale podobno do 3 lat ma czas żeby się rozkręcić z mową :tak: A i ja też długo nie mówiłam, więc podejrzewam że mój też tak będzie miał.
Wydrusiu, zdrowia dla Lili.
Silvia, no to teraz masz zaprawę z dwoma tajfunami, hehe.

Dzisiaj czeka mnie pakowanie, jadę już na święta do domu :happy2:
 
reklama
Aneta milego pakowania sie i obys wypoczela na swietach
Konwalianka mnie sie wydaje ze Tymus ma uczucie mokrosci przy robieniu i mu to przeszkadza. nie wiem zmienilas typ pieluszki i te nie wsiakaja dobrze? Lub, no nasze chlopaki juz sa duze, no i narzady tez juz funkcjonuja, tzn nie wiem czy zauwazylas, bo ja przy zmianie pieluszki jak Aleksika podmywam czy wytre chusteczka, on czasami protestuje a po tem zdziwiony sam sie dotknie.moze to uczucie jest dla niego nowe i dziwne i w momencie robienia siku sie denerwuje. nie wiem czy wytlumaczaylam dobrze. no a z ta grubsza sprawa nie wiem czy to przypadek i mu sie odwidzi. dzisiaj podstawie nocnik, jesli wyczuje ze robi. moze zrozumie do czego sluzy. pytanie czego to Aleksik nie je. moze dla tego tyle tej grubszej sprawy i ma dobra przemiane materi.
MIczka dasz rade z cwieczeniami. oby wiecej tych fajnych Szymkowych dni
Emka tak mnie wymeczyli ze dzisiejszy ranek odpoczywam
pia gratulacje dla niuni za kolejne slowka
Tesia zagladaj czesciej

odezwe sie pozniej , pa
 
Do góry