reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej kochane, ale tu cisza dzisiaj.. jedyna Sylwia:-D - kochana i jak z tą matą? Bo ja się waham czy to już ten moment czy poczekać np. do 2-gich urodzin.. Tymek ma już taką magnetyczną i owszem coś tam porysuje ale szału nie ma.. No a jak Aleksik będzie miał swoją walizkę to już poszalejecie:-)hehe ale pewnie to też się wiąże z kosztami, prawda?

Ja dzisiaj ugotowałam na prędko Tymkowi makaron ze spinakiem - ale pyszne...mniam, gdyby nie zjadł to sama chętnie bym opędzlowała..no ale zjadł wszystko:szok::-D

Miłej niedzieli
 
reklama
Witam;-)
Wpadłam sie pochwalic,ze moje dziecko po prawie 17 miesiacach po ra pierwszy przepsalo cala noc, nawet na jedzenie nie wstal, spal od 20.30 az do 6.30, jaki luksus wstalam jak nowo narodzona:-Dciesze sie jak glupia chociaz wiem ze to jednorazowy wyskok;-)
Co do Mikolaja ja na tyg cos kupie myslalam o kolejce drewnianej. Dzis dostal dres i bluzke od tesciowej bylam wybierac kupilysmy na 98 i sa ciut wieksze ale juz bedzie mogl chodzic, chyba numeracje zawyzona bo ma spodnie na 92 i sa takie same. Pozniej byl chrzestny z dziewczyna kupil mu duza lawete, i samochod, od ciotki samochod, dziadek w Szwecji kupil sanki z kierownica na swieta przywiezie. A na tyg ma byc moja siostra z bratem. Siostra ma kupic kurtke i spodnie na zime bo mam kombinezon wiec sie przyda a brat upatrzyl w biedronce duze ciezarowki.
Aneta, moze tak jak Wydrusia dawaj wode, moj tak jak pisalam w nocy pierwszy raz nie jadal ale on wypija w nocy 150-180 mleka z kleikiem
 
Hej,

o faktycznie tutaj cisza dzisiaj. U nas od rana przymrozek, biało wszędzie.

Moja mała dzisiaj grzeczna, ale w nocy dalej się choć raz budzi - ząbeczki... co tu zrobić aby te nasze dzieciaczki nie musiały tak boleśnie znosić tego ząbkowania :(

Miłych snów!

Bye bye
 
eh weekend i po weekendzie. po Mikolaju.
Konwalianka i tak tego posta pisalam szybko. tylko loknelam co tu u Was slychac. my mamy mate wodna z odglosami zwiaerzatek. Aleksik narazie bawi sie nia. wiecej woli te odglosy ale cos tam maznie na niej. ale tak jak piszesz. szalu nie ma. dzisiaj zamiast tej farmy dostal cars z lego. nawet fajna rzecz. Aleksik uwielbia autka. trolley tesciowa wykupila za punkty, ktore uzbierala w sklepie w ktorym przewaznie cos kupila dla Aleksika. trolley naprawde jest swietny. wypasiony. specjalnie zrobiony dla najmlodszych. miejsce na zabawki, miejsce na buty, miejsce na jedzenie, na pampersy, na butelki z piciem. szukalam go na stronie tego sklepu ale nie znalazlam. zrobie fotke to pokarze.
anula wow. no to Bartus zaszalal. a cos sie zmienilo od wczoraj ze tak ladnie przespal nocke. moze te wszystkie prezenty:-D oby tak juz zostalo

pia :*


zazyczylam sobie od brata pod choinke nowa ksiazke autorki herry potera. czy ktos juz ja czytal? milego wieczoru
 
dobry wieczór!!

fajny dzien za nami - babskie zakupy, potem popołudnie w sali zabaw, tory z przeszkodami, kulki, zjeżdżalnie itp. fajnie, fajnie:-)

Sis wpadniemy, wpadniemy, jednak mysle ze po nowym roku, w grudniu już nie damy rady:* a na swedzenie dobry tez pimafucort i nasiadówki - jak aneta radzila:*

Daga my właściwie tylko mówimy na nia ziuta ale nie próbuje powtarzac, chba za trudne to dla niej. na siebie mówi "ja":-)

Aneta wow przygoda niczym z filmu akcji, unikajcie kurcze lepiej takich miejsc, bo roznie się to mogło skonczyc, ja nie mam pojęcia jak oduczyć filka jesc w nocy, bo ziuta tez je i nie wiem co mam zrobić żeby przestala, woda nie oszukam bo się nie da, nawet jak zje sporo na kolacje to i tak wola mleko .
Emka ty ładna kobitka jesteś i ja tam u ciebie zadnego brzucha nie widze,:-) deser wygląda bosko – ja tylko może pomarzyć i fajnie ze dzień udany!
Konwalianko oby jednak goście byli na tyle w porządku, zebys nie musiała stać przy garach, co do prezentów, to na mikołaja – drobnostki, symboliczne bedą, - ponoć:-) a an swieta dvd do auta, tablica kredowa, pufa-fotel do siedzenia i keybord z krzesełkiem do grania. I tyle. A znając zycie o tak dostanie jeszcze kilka, o których nie wiem:-):-)
Anula brawo przespanej nocy!! Czy i ja się kiedyś doczekam? Hmm..

reszcie - spokojnej nocki!!!
 
cześć cioteczki!

Anula super, może Bartusiowi spodoba się takie dobre spanie :tak:

Wydruś kiedy masz egzamin?

Konwalianko ja myślę tak samo jak Sylwia. Jestem w stanie zrozumieć, że jak teść był sam to musiałaś mu ugotować bo sam by tego nie zrobił. Ale skoro przyjeżdża razem z teściową, to ona też powinna się trochę poczuć, w końcu przyjeżdża do pomocy a nie w gościnę. Tym bardziej, że do opieki nad Tymciem nie jest już jedna a dwie osoby. Jeśli chodzi o prezenty to od rodziców właśnie zamówiliśmy matę wodną (jak nie będzie chciał jeszcze rysować to będziemy się bawić w odbijanie rączek i stópek :-D), od siostry dostał dzisiaj lego duplo, od teściów kierownicę fisher price, reszty nie wiem. Od nas jeszcze nie kupiłam ale myślałam o drewnianej kolejce, takiej co ma nakładane klocki w wagonikach. PS. Podrzuć przepis na ten pyszny makaron ze szpinakiem. Ja szpinaku nie lubię ale Szymek i owszem :tak:

Sylwia i jak tam Alex u Mikołaja, nie bał się? :-)

My dzisiaj gościliśmy się u rodziców na zaległych imieninach taty. Obżarłam się ciastem drożdżowym, a później miałam wyrzuty sumienia. Uwielbiam... I jeszcze dostaliśmy na wynos... W związku z tym, dałam sobie mega wycisk na wieczornych ćwiczeniach i ledwo chodzę :-D
 
hmm..dzieki Sylwia, zrób koniecznie zdjęcie.. czekam niecieprliwie :*
Miczka Sylwia.. no to mam zagwozdkę teraz i nie wiem czy zamowic, tą mate czy poczekać na urodzinki..
Anula, ale się cieszę, że wreszcie doświadczyłaś przespanej nocy! Brawo! Chcemy więcej Bartuś!!!!

przyjachali teście i chrzestna Tymka.. dostał od niej na mikołaja już dużą, piękną ksiażkę z baśniami (to jeszcze nie na teraz ale będzie na przyszłość) i pudło z klockami drewnianymi - super! to także było na liście prezentów, tyle, ze u mnie w rodzinie mniej hucznie obchodzi się mikołaja, tylko symbolicznie (słodycze jakieś drobnostki) a na gwiazdę większe.. u mojego P na odwrót - na gwiazdkę symbolicznie..może to więc i lepiej..
maqnio, piękne zdjątka na fb :*

z tego co rozmawialiśmy z teściami, to być może kupią małemu na prezent stolik i krzesełko i dywanik - zobaczymy, nauczyłam się już że nie zawsze można wierzyć słowom..

a mówiłam Wam już, że ok 16-nastego planuje przenieść małego do jego pokoju? Mam wrażenie, że w naszej sypialni nie jest mu dobrze jakoś mało tlenu, budzimy się wzajemnie.. nie wiem czy to tylko moje widzi mi się, ale zobaczymy:tak:

dobrej nocy kochane.. ja czekam na możliwość dostania się do łazienki - ech, tyle ludzi, od razu tłok...
 
Hejka kochani

Wydrusia u mnie jako tako nie bede smecic nie ma co glowy zawracac kazda ma swoje problemy , ja prawko mam juz 23 lata , ale tobie zycze powodzenia
Konbwalianko to Niuniek juz obdarowany ladnymi prezentami , Klaudusia dostala od chrzesnej pudlo drewnianych klockow zdenkiem gdzie trzeba kombinowac jak je tam wrzucic bawi sie tym wysmienicie sama jej pdpwiedzialam zeby jej to kupila a chciala sanki kupic , a tam sanki ma na nie czas nie pobawi sie nimi tak jak klockami , u mnie jak corki zjada tez kolejka pod porysznic
Anulka najwyzsza pora zeby Bartus przesypial caluskie noce , swietnie i oby tak dalej
Silwia prezenty to mila rzecz dzieciaczki jeszcze male nie rozumieja ale za rok to juz beda napewno sie cieszyc chociaz ja zauwazylam jak niunia cos dostanie to odchodzi z takim usmiechem na twarzy i pod paszka trzyma swoj prezent

Reszte mamusiek dobrej nocki zycze
 
Anula dobrze ze sie wyspalas chociaz raz! Lepsze to niz nic;-)

Aneta nie wiem co doradzic w sprawie nocek, u nas podawanie wody nie pomoglo. Karolina czasem w nocy wypija nawet dwie pelne butle wody i daje to tylko tyle ze jeszcze ja w nocy przewijac musze, ech.

Maqnio moja Karola uwielbia takie sale zawaw, potem prawie sila ja wyciagac trzeba:)

Wydrusiu kciuki za egzamin trzymam!


Dziewczyny jak czytam jakie sie u Was prezenty na gwiazdke posypia to wow! Ja to bym tego wszystkiego pewnie nie miala nawet gdzie postawic:-D
A ja weekend spedzilam w lazience-jelitowka jakas chyba, masakra. Dobrze ze moja mama wziela Karoline do siebie, bo nie wiem jakbym dala sobie sama rade. No i dzis po miesiecznym L4 wracam do pracy:(

Milego dnia!!!
 
reklama
Witam;-)
Mieszkanie posprzatane po wczorajszych gosciach, dzis kolejna nocka super co prawda nie taka jak poprzednia ale spal od 21 az do 7 z krotka pobudka o 4 na jedzenie;-)u nas biało, snieg sypal w nocy, z rana przestal i dalej pada. Pozniej wyjde z malym zeby zobaczyl:-Dpojdziemy do tesco bo pampersy sie koncza a akurat jest promocja na active baby za 40 zl i chusteczki 4pak po 19.90.
Maqnio zobaczysz wyspisz sie, mowie Ci ile te 2 noce daly mi energii ale ja od 2 miesiecy prawie co noc wstawalam na 2 godz a bywalo ze 4, zasypialam wszedzie a tu prosze nagle zaczal spac:-DMy osttanio bylismy na kulkach maly wyjsc nie chcial:-D
Ania wspolczuje dolegliwosci, na temat miejsca u nas kicha wynajmujemy kawalerke 30m pokoj mamy tak zastawiony przez zabawki ze nie mam czasami jak sie ruszyc a piwnica zawalona przez wlasciciela przez co rowerek i spacerowka musza byc w mieszkaniu, do tego jezdzik, kosiarka, pudla zabawek wszytsko tak scisniete ze szok a gdy maly rozwali idzie wybic zeby:sorry:
Konawlianka wspolczuje gotowania, nie jestem w tym najlepsza za to tesciowa gdy przyjezdza zawsze przywozi jedzienie;-)uwilebiam makaron ze szpinakiem ale maly nie lubi, makaron zjada tylko w pomidorowej a tylko dla mnie nie chce mi sie robic bo Ł nie lubi
 
Do góry