reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Miczka z tego co wiem to nie ma przeciwskazań w tym wieku. Ja zostawiam wieczorem jeszcze sinlac ale dlatego, że to bardziej kaloryczne. A poza tym nie daję małej mm do picia i w sumie nigdy nie dawałam. W tym wieku 2-3 posiłki z mlekiem wystarczą. A np kanapka z serem żółtym to też już posiłek mleczny... Wiem tylko, że niektórzy wolą zostać przy szklance mm bo tam są dodatkowo witaminy których w normalnym mleku nie ma. Ale ja myślę, że jak jest dobra dieta to nie ma potrzeby... Choć u nas obawiam się znowu niedoboru żelaza... No i jak się rezygnyje z mm to powinno się dziecku wit. D podawać...
 
hej mamuski!!

chyb powinnam sobie strzelic kielicha, zeby sie wyluzowac. choróbsko Różanej mnie wykańcza. Idziemy dzis znowu do lekarza. Młoda zaczęła miec znowu brzydki kaszel, katar do pasa. Wole podjechac do lekarza niz znowu w weekend wylądowac na ip. Oszaleje i osiwieje naraz. Lata chcę!!!!!


daguś zdróweczka dla Jowitki i mam nadzieję, że znajdziesz swój wymarzony płaszcz!!!
moniu gratki ząbka i trzymam kciuki, żeby krowie mleczko u Was przeszło!!
konwalianko brawa dla Tymka - mądrali!!!!
marzenko fajnie, ze dziewczyny w domku!!
anula współczuje nocek, mam nadzieje, ze Bartuś wkoncu Ci odpuści i zacznie spac :)
nil wow to małż sie spisał!oby więcej takich niespodzianek Ci robił!!
pia fajnie, ze mąż wykazał się taki gestem. Pewnie żal mu było motoru, ale remont dla Was wszystkich wazniejszy!

miłego dnia!
 
miczka to sie zdarzylo 1 raz ( w przypadku Gabrielka bo Liwii to nigdy sie nie chce wstawać i codziennie ja budze). Jak tam wiesz juz cos nt swojej pracy? Co do mleka Gabek tez pije z kartonu mleko, kakao na nim, platki z takim mlekiem...
maqnio nie siwiej, szalec to troche mozesz ale tak w dobrym znaczeniu. Duzo duzo zdrowka dla Was dziewczyny
pia wchodze na Twoj blog moze nie codziennie ale tak z raz w tyg. Tez myslalam o takim pokoiku dla Liwii (tylko kiedy on bedzie?) Wybralam juz nawet drewniane, biale meble: łózko, komoda, szafa, biurko i kolor scian taki jasny roz.
 
Miczka, najgorzy byl pierwzy tydzien zaypialam na siedzaco a teraz w umie nawet przywyklam:szok:u na tez sloneczko bylo ale byl silny zimny wiatr, wyzlam do sklepu i zmarzlam w uszy przez to z malym nie bylam na spacerze:dry:
Monia, podobno po roczku mozna dawac mleko krowie, ja nie probuje bo maly po kazdym mm mial biegunki i za kazdym razem pranie mialam bo zaden pamper nie dawal rady tak ie lalo, tylko NAN jest i nie probuje z krowim bo sie boje, poza tym kiedy probowalam dac mu platki z krowim i nie chcial nawet zjec lyzki, sprobowal i plul, je serki i nic mu nie jet, od czau do czasu ciut zoltego sera bo srednio lubi,twarozku nie lubi:sorry:
 
maqnio dokładnie. ZDRÓWKA dla Rózi a dla Ciebie siły!!!
NiL wierz w marzenia - spełnią się na pewno :) rozumiem Cię, chyba prawie każda mama dziewczynki chciała by jej urządzić pokój marzeń... dziękuje za odwiedziny na blogu :*
Daga wiem o co Ci chodzi. No więc... zawsze się o niego martwiłam jak gdzieś na nim jechał bo kto by się nie martwił. Ten motor to raczej odpowiednik skutera ale mocniejszego - typhon - nie znam się dokładnie, ja na niego mówię motor ponieważ dla mnie on tak wygląda i jest naprawdę mocy. Przecież to na nim sobie w czerwcu złamałam lewy nadgarstek. Mieliśmy go ponad rok i był nam przydatny, mąż miał dojazd do pracy no i jak trzeba było coś do domu kupić to jechał na już i zawsze wszystko było. My nie mamy samochodu. Mąż jest na etapie - egzaminu na prawo jazdy. Przerwał przez tą przeprowadzkę w grudniu i teraz nie miał czasu na dokończenie, mówi że teraz zabierze się za to. Oby :) No i jakiegoś małego gracika kupimy. A jeśli chodzi o taki naprawdę mocny motor to bym się w życiu nie zgodziła żeby kupił!!! :no:

No i już sprzedany motor. Trochę żal ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)
Malutka zasnęła, zjadła dzisiaj posiłki ale też była mała awantura, zjadła mniej niż zawsze ale zjadła + takie tam przegryzki w ciągu dnia (chleb, biszkopty, owoce, woda itp) awantura się zaczyna jak już widzi, że idę do niej z talerzykiem, eh...

A ja teraz hmmm... na razie nie padam...

Bye bye!
 
Witam,
Noc w miare zjadl po 3 i spal dalej, o 6 wstal ale Ł sie nim zajal;-)czekam na kogos ze spoldzielni maja otwory wentylacyjne o 9 sprawdzac a pozniej biore sie za robote.
U nas bialo, tyle sniegu napadalo, o 3 juz byl i jeszcze lezy
 
Dzień dobry
my dzisiaj radośnie od samego rana. Blaneczka dzisiaj kończy 15 miesięcy i jest z tego powodu tak wesoło. Pogoda chyba nie dopisze, wczoraj i przez całą noc padało i zimno jak nie wiem. Podobno dzisiaj ma śnieg u nas w Krakowie spaść, a u Was jaka jest pogoda? Jest jeszcze gdzieś u którejś z Was piękne słoneczko może??? :-D

NiL dzieki za Zostań moją przyjaciółką!!! Kurcze nucę ją od wczoraj, dzisiaj puszcze małej, chciałam jej już puścić na Telewizorze ale YouTube coś szwankuje i nie chciał odtworzyć :( potem na laptopie jej puszcze, mam nadzieję, że jej się spodoba!

Miłej soboty Kochani dla Was mamcie i Waszych dzieciaczków. :)

Zobacz załącznik 510820
 
reklama
Witajcie,
u nas nocka ok, tylko młody coś nad ranem mruczał non stop.

Marzenko, to pewnie teraz 100% czasu poświęcisz dziewczynom :-) Co do drzewa, to licz metr długości, szerokości i wysokości. W postaci klocków drzewo może mieć 1,2m wtedy jest go trochę mniej, bo nadrabia długością. Są jeszcze klocki 2,2. Chyba że masz porąbane, to wtedy normalnie po ułożeniu, czyli po metrze.
Maqnio, zdrowia dla Was obu.
NiL, ja kiedyś miałam marzenie, myślałam że się nie spełni, ale dzięki moim rodziców je spełniłam. Więc wszystko jest możliwe.
 
Do góry