reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

Hej kochane
nie wczoraj poniosło i zrobiłam kolejny test. I krechy były bledsze. Mam straszne nerwy, boję sie i martwię. Na bete nie chcę iść bo z moim Dzwoneczkiem rosła pomimo...W środe za tydzień mam wizytę. Trzymajcie kciuki. Objawów nie mam żadnych. Poszłam w robote jak to u mnie. Działka już przygotowana do zimy. Nawet chochoły jak w Weselu na różach dumnie stoją. Jutro jeszcze pobielę drzewka i czekam na wiosnę.
sorki, ze tak smętnie ale mam doła okropnego, nawet nic nie docztałam.
Mila pokasłuje w łóżeczku i cała ośliniona z katarem. Sama nie wiem zeby czy przeziębienie.:baffled:
Idę prasować.
 
reklama
Cześć kochane ja tylko na chwilkę bo nie mam głowy do pisania. Koszmarna noc za mną a to za sprawą dziwnego oddechu Bartka. Pół nocy tak jakby rzęził i miał strasznie płytki oddech. Jakby miał problemy z oddychaniem. Masakra cała noc na czuwaniu i stres. Wczoraj w sklepie pomyliłam się i chwyciłam smoka lateksowego, Bartuś nie chciał go od początku więc cieszyłam się że może to będzie metoda na odstawienie, ale to co w nocy się działo to tragedia. Doczytałam że bardzo wiele dzieci ma alergię na lateks i może objawiać się w ten sposób. Smok oczywiście w koszu wylądował i po ok. 3 godzinach jakby się poprawiło. Teraz już oddycha normalnie, więc na 90% jestem pewna że to przez tego smoka.
Wisienko jeszcze raz gratuluję. Nie stresuj się kochana na pewno będzie dobrze. Może po prostu test do d........... Zamiast walczyć z działką to Ty się oszczędzaj- leż i pachnij:-)
 
Witajcie

Wisienko ty juz nie kombinuj tylko cierpliwie czekaj a okresu nie dostałas do tej pory to jest dobrze i dokładnie nie wygłupiaj sie z ta robota tylko odpoczywaj w koncu masz urlop i podaj jakie przepis fajny na dynie bardzo bym chciała zrobic a jestem kompletna noga
Anetkaaa a moja od poczatku ma własnie te lateksowe monie i nic sie nie dzieje i współczuje wrazen nocnych nie kupuj wiecej takich smoczków
daga a nie uprzedzał cie lekarz ze mozesz krwawic to sie zdarza przy tabletkach
Miczk u nas nie ma czegos takiego zeby mała była zazdrosna raczej nie ma o kogo ale jak biore sasiadki synka to nie wzrusza ja to za bardzo , kiedys go biła zaczepiała teraz on jest jej obojetny kompletnie bardziej on ja bije ale Klaudia sobie daje z nim rade , ale jesli chodzi o zazdrosc to nie ma u Klaudi tego
Malami dzisiaj tez tak spala a ta tablica mnie bardzo zaciekawila , ciekawe czy dzieciaki sie nia beda bawic takie małe jak nasze twój Mateusz bawi sie nia ???, Siostra dzisiaj przyjezdza i chce cos klaudi kupic a nie wie co moze ja namówie na ta tablice bardzo mi sie spodobala

Bo z tymi bajkami jest róznie tak jak z reklamami jak leca to mala zaglada i nie kazda bajka ja interesuje ale na disney junior leci Ul i Muki to patrzy cala bajke nie spusci oka , tam chyba przyciagaja głosy dzo oglada jeszcze zauwazyłam ze lubi bajki gdzie duzo spiewaja w nich to tez zaglada
 
Dzien dobry;-)
My dzis pospalismy do 6 z jedna pobudka o 2 na jedzenie wiec niezle;-)teraz czekam na faceta od mieszkania po kase dzie przyjezdza. Maly bawi sie samochodzikiem i traktorkiem ,ciekawe jak dlugo:-D
Marzenka moze namow siostre na tablice, my mamy taka jak daga tylko mniejsza i malego nie interesuje ale on bawi sie tylko kolckami, samochodami, kosiarka reszta dla niego nie istnieje.
Anetka moze faktycznie od smoczka, nie wiem nic na ten temat my od zawsze mamy silikonowy na poczatku nuka a teraz aventa
Daga z tego co wiem mozna krwawic przez 3 mies, tyle organizm sie moze przyzywczajac
Sylwia, oj urwanie glowy z nim mam a gdy o cos prosze smieje sie i mowi nie albo nawet nie raguje. A najwiekszy mamy problem ze skakaniem, maly wchodzi na lozko fotel, wczoraj stanal na jedzik ktory az sie ruszal a ten trzymal sie kierwonicy ledwo go zlapalam.. Tlumacze ze skakac nie mozna ale on swoje, zdejmuje go odstawiam i tak w kolko, nie wiem co robic:dry:do nas czasami przychodzi sasiadka z corka 3 letnia maly tak ja bije i ciagnie za wlosy ze zaczela przychodzic w bluzach z kapturem albo czapkach, mowi mu Bartus nie a on jeszcze bardziej ciagnie, gdy go zabieram wpada w szal bije mnie i rzuca sie na podloge
Wsinia glowa do gory, bedzie dobrze moze inetensywnosc kresek zalezy od testu:confused:
co do bajek moj u tesciow ogladal dore ale my nie mamy tego kanalu
 
hej. u nas slonecznie zaraz jade po malego i idziemy na dworek, a potem zabieram sie za gotowanie. goscie na klacje wpadaja. beda grzyby z makaronem, przystaweczka i tiramisu. szampan sie juz chlodzi. Aleksik dzisiaj w superasnym humorze. nawet dal sie ubrac i grzecznie umyl zabki.
Anula omg. uwazaj bo niedlugoto na bungie (tak to sie pisze?) bedzie skakac. Pomyslowy Bartus. u nas jest tylko rzucanie sie na podloge i krzyczy daaaaaaaaaaaaaaaaaa. i na koncu foch i sie odwroci pupcia
wisienko ty sie nie stresuj. za tydz masz wizyte i bedzie dobrze. oszczedzaj sie.
daga
daga, marzenko, anetkaa :*
 
Sylwia zawalu z nim murowany, juz nie wiem co robic zeby nie skalal, tlumacze zabieram ale zero efektow:sorry2:u nas rzucanie na podloge gdy czegos nie pozwole albo cos zabiore, stram sie nie ragowac ale osttanio jest coraz gorzej az wali rekami i nogami o podloge:no:Ł nic nie doradzi bo wg niego klapsa trzeba dac a to do niczego nie prowadzi.
 
Aniu faktycznie nie wesoło z małym widac to Mały zadzi w domu cos musisz zrobic z tym moze jakas kare mu wymysl , i niech płacze a nie zwracaj uwagi za mały zeby dac klapsa nie zrozumie jeszcze tego , to rzucanie na podłoge i tupanie to chisteria jak cos nie po jego mysli idzie maly cwaniaczek z niego
 
Marzenka staram sie nie reagowac ale czasami juz tak placze ze az sie zachodzi a czasami z placze i w koncu do mnie przychodzi. Jeszcze niedawno az taki nie byl ale z dnia na dzien jest gorzej:dry:
 
reklama
Moze przez ta chorobe sie taki zrobił sama nie wiem nie mam pomysłu , ja jak na klaudie krzykne ze nie wolno albo ze ma isc spac to sie smieje , w sumie nie mam z nia zadnych problemów ona nie płacze nigdy sie nie zanosiła , jedyny płacz jaki był to w szpitalu , jak jest spiaca to podchodzi do mnie i na raczki chce to wiem ze chce spac i jest zmeczona , chyba mam cudowny okaz dziecka
 
Do góry