reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hello,
ja w lozeczku pie herbatke. maz wrocil z nocki i pojechal zawiesc Aleksika do zlobka i przyokazji do apteki. dopadl mnie kaszel. ledwo wloke moje zwloki. a tu tyle do zrobienia przed wyjazdem. Aleksik ladnie spal w nocy. zapodalam mu masc aby lepiej mu sie oddychalo i pozalaczalam w kontaktach tez cos co pomoglo nam oddychac.
Miczka, moze to tylko krostki z potu albo od pieluszki. prubowalas sudokremem. oczywiscie jesli ciebie to nie pokoji to do lekarza.
marzenko ja tez nie lubie zimy, ale 40 stopni jak bylam w Rzymie to naprawde zle sie znosilo. kilka prysznicow na dzien.
maqnio oby bez antybiotyku. daj znac co lekarz powie.
anula buziaki
 
reklama
Monia super, że po szczepionce nic się nie dzieje. U nas na szczęście też było bezobjawowo.
Marzena Cudowne dziecko ci się trafiło skoro tak dzielnie znosi ząbkowanie! :)
Maqnio współczuję nocki też przez to przechodziliśmy , przeziębienie to najgorsza rzecz u dziecka. Ja dawalam tez kropelki Nasivin - oczywiscie jak tylko można było je dobrze zakroplić a z tym jak dobrze wiesz ciężko.
Życzę dużo dużo zdrówka oby szybko przeszło!
Anula to super, że mały tak długo pospał u nas to chyba nierealne...
Konwalianko przydałoby się trochę twojego zapału i energii dziś muszę wysprzątać cały dom na błysk , jutro wizytacja :-D

Resztę mamusiek i ich skarbów ściskam i całuję! :*

Jeszcze krótko co u nas. Dziś pospaliśmy do 9! :-) Z tym, że była pobudka o 5 jak małż odchodził do pracy na szczęście po jedzonku mały jeszcze zasnął. Jutro jedziemy na wesele. :-) Nikoś zostaje z babcią. W końcu gdzieś wyjdziemy razem bo zupełnie na to czasu i chęci jakoś nie było.
Lecę ogarniać domek, bo jutro już czasu na to nie będzie.

Miłego dnia kochane! :-)
 
Witam się popołudniowo,
my na nogach od około 8:00 :happy: Blaneczka właśnie zasnęła o 12:00 - I drzemka - mąż na zakupach a ja przed laptopem z Wami :) nie wiem co tu się dzieje z tymi Facebookami ani naszymi-klasami :-) jestem na Facebooku, możecie podawać namiary jak chcecie mnie mieć w znajomych :-D Zaglądałam tu do Was wieczorem ale nie miałam już siły pisać. Dzisiaj wieczorem mamy seans w TV, o 20:00 idzie SAGA ZMIERZCH: ZAĆMIENIE czy ktoś lubi? Ja polubiałam :) Czekam niecierpliwie na najnowszą część sagi :szok:

malamii, Blaneczka poza mlekiem pije tak jak Twój mały wodę. Od jakiegoś czasu nie pije tez soczków (mieszałam je zawsze z wodą) ponieważ po nich miała bardzo luźne kupki i dlatego już żadnych soków jej nie kupujemy a tak to poza tym nie za bardzo też je lubiła pić. Wodę pije ze smakiem :) od czasu do czasu też jej podaję herbatki HIPPa ale tez nie pije ich tak rewelacyjnie...
konwalianka, no tak jest niestety w pracy, nikt nigdy nikogo nie zrozumie, zależy też gdzie, ja miałam jedną taką pracę, że zawsze mogłam liczyć na koleżanki w pracy, ale tez miała taką w której mogłam o tym pomarzyć ;) domyślam się że masz pracę w biurze a tam własnie nie ma lekko. Powodzenia i na pewno się wszystko ułoży za jakiś czas. Początki zawsze są trudne. I szacun za tyle wykonanej pracy po pracy, może poproś męża żeby Ci pomagał w porządkach domowych będzie łatwiej....
monia, moja mała też mówi podone słówka - da da da, nawet daj kiedyś wymówiła, no den tez było ;) dokładnie, buciki ładne i przydadzą się mam nadzieję kiedyś ;) ja niestety chwilowo nie mam konta na NK.pl - FCB rządzi ;)
magnio, zdrówka dla Małej :*
silwia, :*
daga, no ja tez jakoś tak zaczęłam, pić... zawsze tez jak ktoś przyjedzie to kawę chce no to sama zaczęłam się kusić ;) masz super męża, widać że Ci pomaga z Małą ;)

ja dzisiaj powiedziałam, mężowi że gdzieś za 5 lat chciała bym żeby Blaneczka miała rodzeństwo, a on mówi: nieee... ;) hi hi... nie no my np mamy dużo jeszcze do zrobienia, mieszkanie kupić, iśc do pracy, chce też gdzies jeszcze wyjechać na wakacje bo jeszcze razem po ślubie nigdzie nie byliśmy no i jak już będzie 'na luzie' to chciała bym jeszcze jedno dzidzi no ale nie wiem jak to wyjdzie ;) podobno tyle razy ile się przetnie pępowinę przy porodzie (tata) to tyle dzieci się będzie miało :D mój przeciął RAZ z porządnie ha ha :-)
 
Ostatnia edycja:
hej Mamuski!

dziekujęmy za wszystkie ciepłe słowa i rady raz jeszcze!!! Już po lekarzu. niestety Młoda ma silne zapalenie gardła. Dostala antybiotyk i 3 miliony innych lekarstw. Shit! prawie nie je, picie jej wmuszam, po kilka łyków - tak bardzo boli ja gardło, ze nie chce nawet sliny przełykać. bidulka moja. Teraz śpi. Ogólnie ciągle się poklada i popłakuje, a mnie sie serce kroi. Pół zycia bym oddala, zeby wziąc to choróbsko na siebie eh. Mam tylko nadzieje, że antybol zadziała jak najszybciej!

marzenko Klaudusia pieknie spala! Brawo! juz ci pisałam na Fb ale i tu napisze! super ze u Was powoli zaczyna wychodzic słonko, że idzie ku lepszemu! mocno trzymam kciuki!!!
daga u Nas podobnie z tym nocnym wstawaniem. róża też gada przez sen, mruczy, poplakuje a ja zawsze do niej lece - w 90% zupełnie niepotrzebnie bo ona spi w najlepsze. Chyba musze wyluzowac i sie tego oduczyc:)
pia juz wysylam moje namiary na fb do ciebie na priv. Ja Zmierzch uwielbiam i jak Różinka mi da to będę oglądala. buziaki
kamisia dzieki:* ja sie w tym wczorajszym moim zamęcie nawet z toba nie przywitałam.wybacz:-) zatem witaj po dlugiej nieobecności i mam andzieje ze zagościsz na dluzej. Wrzuc jesli chcesz na odpowiedni wątek jakies foty malucha:)
sylwia zdrówka kochana! kuruj sie bo wakacje przed Wami! a jak Aleksik w żłobku??

milego popołudnia!!
 
Maqnio Ależ spoko nie ma sprawy rozumiem. Choroba dziecka to ciężki okres ja aż ryczałam ja mały cały czas płakał i nic mu nie pomagało. Mam nadzieję, że nie będzie tak często chorował a teraz sezon się zaczyna ;/ Mogę Cię pocieszyć, że u nas za pierwszym razem jak był chory to właściwie po jednej dwóch dawkach było lepiej. a jaki dostała mała antybiotyk? Ściskam Was!
Wrzucę jakieś foty jak dojdę ładu, teraz pije kawkę i weszłam do was na chwilkę.
Pia Ja też bardzo lubię Zmierzch oglądałam wszystkie części :) Czytałam, że pod koniec tego roku będzie premiera, nie mogę się doczekać jej.
 
daga nie wiem gdzie Ci wysłać na PW nie chce wysłać. Więc podaję maila: pialove@op.pl czekam :-)
Magnio widze ze Twoja córeczka ma też FCB, ja moją B zapisuje u siebie :-D

aha i dziewczyny Blaneczce idzie siódmy ząbek, wyżyna się, całe dziąsło jest czerwone i spuchnięte (prawa dolna dwójka). Właśnie pospała mi tylko 1h :szok:
 
reklama
Do góry