reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

hej dziewczyny!

witam sie pourlopowo. niestety nie doczytam Was :-( mam nadzieje ze wszystkie roczniakii mamy w formie :-)

ja probuje sie odnalezc i ogarnac po powrocie. Wszystko teraz tak szybko leci ze nawet nie wiem kiedy :-( ja od pierwszego wracam do pracy a juz mnie mecza i gonia do roboty. Zaczelam tez od poniedzialku przyzwyczajac powoli Maciusia do przedszkola na razie po 2-3h bylismy ale jutro planuje isc na pol dnia i zaliczyc dwa posilki. mam nadzieje ze sie przyzwyczai. Przystosowalam go ciutke wczesniej do harmongramy z przedszkola wiec mam nadzieje ze bedzie mu latwiej.

Chcialam sie z Wami podzielic dobra nowina :-) wlasnie wkroczylam w drugi trymestr ciazy i prosze o kciuki :-)

milego wieczorku!
mam nadzieje ze juz bede z Wami!
 
reklama
Hej my na nóżkach od 6 rano. Od wczoraj zasypiamy sami w łóżeczku. Zasypianie gładko nie poszło bo był z godzina płaczu, ale się nie złamałam:) Dzisiaj ciąg dalszy telenoweli:)
Mart81 trzymam kciuki. Życzę szybkiego i bezbolesnego porodu.
Sunset kochana gratuluję.
 
Hallo hallo :)

My na nogach od 6:50. Właśnie Blanka zaczęła I drzemkę, pewnie pośpi z 3h chyba że coś ja obudzi wcześniej. Po śpiącemu pozaglądałam jej do buźki hi ;) nie widzę żadnych nowo wychodzącym ząbeczków no ale na pewno coś tam pomału idzie.

No nic ja Wam życzę miłego świątecznego dnia w środku tygodnia :) i częstuję kawą...Zobacz załącznik 491285
u mnie ciepła musi być bo zimno straszne :(

sunset
gratulacje i trzymam oczywiście kciuki :)
 
hej ja na szybko.. później moze uda mi sie napisac wiecej..
sunset! gratulacje! wracasz do pracy? wow, wielki szacun, ja już pewnie bym nie wróciła będąc w ciąży.. życzę zdrówka i aby gładko poszło z Maciusiem : buzi
 
Dzień dobry!!
no co za pogoda straszna! kurcze! ciagle popaduje ani na spacer wyjsc ani nic,a Rózia z całą swoja zawzietościa co dzien stoi i przy drzwiach, wali w nie rączkami i krzyczy " dada" i jak tu wytłumaczyc ze nie da rady, ze brzydko na dworku, ze pada ze zimno? eh
z nowości w poniedziałek przypałetało sie do nas choróbsko. Jelitówka. biegunka, wymioty,goraczka, pupa przez kupki odparzona. no masakra. Rozia wczoraj jak nieprzytomna chodzila, bardzo duzo spała. byłyśmy u lekarza, bo krew w kupce nam sie pojawiła. Dostałysmy skierowanie do szpitala w razie jakby stan sie pogorszył. Na szczęscie dzis juz o niebo lepiej. Tylko marud nam zostal, bo do tego wszystkiego trójki strasznie nam sie pchają. Szkoda mi jej bardzo, bo płacze, marudzi i generalnie zła na cały swiat chodzi. no nic musimy przetrwac.
a jeszcze jedna sprawa: okres od 4 dni mi sie spóźnia. Zrobiłam 3 testy i wszystkie wyszly negatywne. nie mniej jednak dziwna spawa, bo ja zawsze miałam okres jak "w zegraku" bardzo regularnie. Jesli do przyszlego tygodnia sie nie pojawi ide robic bete i do ginka. czas pokaze.

malami
czekamy na foty z sesji!!!
mart81 :* &&&&&&&&&&& za bezproblemowe rozwiazanie!!
tesiu u Nas tez zebiska daja sie we znaki, nocki - od 2 dni - koszmarne.buzi dla Nadusi!!!
daga jeszcze raz wszystkiego NAJ NAJ NAJ!! super, ze wszystko sie pieknie udało!!!
asica brawo dla Błażejka - bohatera!!!!!
sunset gratulacje Kochana!!! spokojnych dwoch trymestrów!!!

z pozdrowieniami dla cioć!!


miłego odpoczynku!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Malo mam czasu na bb bo maly biega, wchodzi na lozko i skacze. Ostatnio wrzucil mi koleczka z piramidy do toalety:sorry2:przeszlismy na jedna drzemke w ciagu dnia maly wstaje przez to o 7 rano a nie jak do tej pory o 5. Zasypia o 12.30-13 i spi do 15-15.30 zasypia o 22.
Magnio u nas to samo maly caly czas stoi i puka w drzwi tak chce na dwor. Co do okresu ja nie mam od 27 maja, 3 testy negatywne, bylam u lekarza dostalam luteine na wywolanie i czekac az porzyjdzie okres a po nim zglosic sie na cytologie, okres tez zawsze mialam w miare regularnie. Zdrowka dla Rozi;-)
Sunset, gratulacje ciazy na kidy masz termin?
Tesia u nas tez zeby wychodza, wczoraj zobaczylam gorna czworke
Daga wszytskiego naj na nowej drodze zycia
Asica gratulacje dla Blazejka;-)
Mart81 czekamy na zdjecia dzidzi;-)
 
U nas tak, że... Blaneczka zasnęła (po raz drugi) sama w łóżeczku już na noc, jupi...no i dzisiaj miała też tylko jedną drzemkę gdzie spała 2h niecałe, wieczorem wzięliśmy ją na spacer 1,5godzinny gdzie myśleliśmy że zaśnie (około 17:00) i nic... nie zasnęła bo miała atrakcję spacerową ale za to padła w łóżeczku już sama na noc :D moje kochane dziecko :* ciesze się niezmiernie :)

maqnio to ja trzymam za Was kciuki, zdrówka dla malutkiej!

Życzę Wszystkim Dobrej i Spokojnej nocy, cmok :*
 
Ostatnia edycja:
Asica kochana przepraszam, ale jakoś umknął mi Twój post. Super że Błażej zaczął chodzić. Co do stópek to mi lekarz powiedział że dzieci mają ok. 3 lata na postawienie odpowiednio nóżek. Podobno lepiej jak na zewnątrz stawiają, więc będzie dobrze.
Daga słońce wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!
Maqnio- Rózina boska jest:)
Anula myślałam ostatnio o Tobie:) Moje słonce też umyśliło sobie łazienkę i okolice sedesu. Tylko u nas na pierwszym planie jest szczotka bo kibelek zamknięty.
Dziewczyny a może te zawirowania z okresem to w dalszym ciągu zaburzenia hormonalne. Ja np. zaobserwowałam u siebie brak dni płodnych, a co za tym idzie owulacji. Chociaż ja miałam zawsze inaczej. Bartolini został poczęty w ostatni dzień okresu. Myślałam że się skończył, a potem się okazało że jednak nie. A tak dwa lata bezskutecznie.
Pia u nas też druga noc z rzędu usypianie w łóżeczku- tylko z płaczem. Za to krótszym o 25 min od nocy poprzedniej.
 
Witam;-)
Przed chwila wstalismy, maly po sniadaniu a teraz wyrzuca ubrania z szafek:sorry:Dzis ide Brtkowi kupic jakies butki bo adidasy z wiosny rozmiar 21 male, sandaly tez ma na 21 sa wieksze ale tez juz ledwo wchodza
Anetka u nas tez toaleta zamknieta problem w tym ze maly podnosi deska:baffled:staram sie zeby drzwi byly zamkniete ale Ł czesto zostawia i wtedy maly wchodzi. U mnie lekarz powiedzial ze zaburzebnia hormonalne i po luteinie niby ma przyjsc, dzis 4 dzien biore
 
reklama
Dzień Dobry,
my na nogach od 6:30. Blaneczka zasnęła o 20:10 sama w łóżeczku tak jak wspominałam no i pospała ładnie, coś się przebudziła w nocy, mąż ją przyniósł do naszego łóżka, zasnęła - chyba chciała się przytulić. No i pospała ładnie. Butle już wypiła za niedługo przed drzemką II śniadanie będzie wcinać....

Anetkaaa no i nas tez właśnie zasypianie łączy się z płaczem i to bardzo wielkim... płaczem... i tak jak u Ciebie własnie wczoraj trwał on tylko nawet czy nie wiem z niecałe 10 min, tylko że moja Mała to naprawdę panikuje, tak płacze i udaje czy co że zaczyna się jak by dusić, no cóż zawsze zasypiała z mamusią, oto efekt :szok: i tak jak pisałaś do Anuli Blanka to samo! Łazienka to miejsce gdzie u nas moze wchodzić tylko z rodzicem :D oczywiście najbardziej ją interesują:pudełko z proszkiem i właśnie kibelek który jest zamknięty więc wtedy najbardziej fajną rzeczą dla niej okazuje się szczotka :D dlatego drzwi są zawsze zamknięte . Śmieszne sa te nasze małe Bobasy :happy:

A to dla Was moje Drogie,
miłego dnia!

Zobacz załącznik 491507
 
Ostatnia edycja:
Do góry