reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
No kochane, witam ze sniadankiem :)

Ja nie wiem jak wy to robicie, ale chyba macie caly czas otwarte komputery :-):-)
Nie jestem wstanie przeczytac tego co wczoraj napisalyscie.

Jesli chodzi o plec , to jak ja byla w 13 tyg to tez lekarz nic nie chcial powiedziec bo niby za wczesnie, ale moze to i dobrze ze jeszcze poczekamy bo jakbym juz wiedziala to uwierzcie mi ze zaraz bym siedziala w ciuszkach,sklepach, zaraz bym kazala mezowi zdjac worki z ciuchami po corce .... co to by sie dzialo :szok:

Dzis jakies Danie po chinsku robie na obiad....wlasnie skonczylam sniadanie a juz na sama mysl o obiedzie robie sie glodna :shocked2:
 
Veronique juz komus kiedys pisalam, ze ja mam regularnie opryszczki na ustach 1,2 razy do roku. Jesli pojawi ci sie raz to masz przez cale zycie bo to zalezy od jakis bakterii ktore tam siedza, przy najmniejszym oslabieniu organizmu od razu sie mi pojawia. Cale zycie masc cynkowa stosowalam ale nie skutkowala i wynalazlam te plastry COMPLEED, teraz sa rowniez dostepne na noc. Ja polecam je wlasnie zalozyc w czasie snu bo w dzien moga sie moczyc od jedzenia i picia, niby pisze ze 24 h sie jeden trzyma ale ni kija nie wytrzymasz z nim tyle, to ja ile moglam to w nim chodzilam, pozniej sciagalam i dopiero na noc i super leczylo mi w ciagu kilku dni a nie kilkunastu jak niektore masci.
Tylko przy zakladaniu ich musisz uwazac zeby nie dotknac palcem strony ktora sie przylepia bo sie bedzie caly czas odklejal i trzeba miec suche usta calkowicie. Najlepiej przylepiac je tak jak normalny plaster, czyli odrywac rownoczesnie te skrzydelka z obu stron i przytwierdzic do ust ^^

Dziewczyny mialam tak parszywa noc... juz myslalam ze zwariuje. Polozylam sie o 24 moj jeszcze TV ogladal, ale pomyslalam sobie ze w sumie jak sie nie odzywa jako tako to moze zasne i tyle, wiec przewracalam sie i nie moglam spac, pozniej jakos sie zdzemnelam i obudzilam o 2 w nocy i nie spalam do samej 7 rano, wyobrazacie sobie cos takiego? tylko sobie w leb strzelic, juz daaaawno mi sie to nie zdazylo, ale chyb a to przez to, ze moj mnie nie przytulil bo tak zazwyczaj zasypiam :-( eh... pozniej w miedzyczasie zaczal mi chrapac to tak na caly glos powiedzialam CHOLERA (po hiszpansku :-D ) bo szturchania nie pomagaly i sie obudzil i dopiero spal spokojnie. No jacie nie moge !!!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki;-) ja tylko na chwilkę wpadłam powiedziec ze u mnie wszystko Ok ...jutro wyjezdzam troche nam się opóznił wyjazd ale musielismy coś pozałatwiać . Odezwe się na miejscu .
mailuj jestem mile zaskoczona twoim zdjęciem w profilu .. ... hmmmm bardzo sympatyczna buzia :-)
Całuski.
 
em-ka Hahaha ja na chrapanie no mam Uhhhh Masakra moj małż trenowal boks ... i :) ma cos z przegroda nosowa i nigdy nie mial czasu by sie zapisac na zabieg by to udroznic jakos .... ma troche krzywy nosek ... a chrapie tak ze... Niestety bez stoperow sie nie obejdzie i sie przyzwyczailam bo juz mi go szkoda bylo ze go tak budze i buddze .... i w koncu zainwestowalam w stopery...
A chrapie na boku lewym prawym na wznak nabrzuchu ajj szkoda gadac... a teraz jak te zebra ma chore to juz w ogole jedzie jak rozrusznik starego traktora firmy Zetor
dziewczyny ja mam konto na facebooku :) jak ktos CHCE zapraszam... moze po mailu nika90@wp.pl
 
Ostatnia edycja:
to moj nie chrapie zawsze, czasami zdarzaja mu sie dni ze w kazdej pozycji spi spokojnie i nawet nie slychac jak oddycha, a czasami to ehh... a mi nie szkoda go budzic, bo skoro ja nie spie przez jego chrapanie to czemu on ma spac :-D

tak mnie staw w lewym biodrze boli.. czuje jakby mi mial wypasc. Nie mowiac o barkach, gdy klade sie na lewym boku to mi automatycznie przeskakuje w inna pozycje i slychac takie klik za to na prawym jest mniej wyrobiony i jak czuje ze mi sie przemieszcza to cholernie boli. Myslicie ze to moze byc przez to ze nigdy mleka nie chcialam pic ? bo z kostkami tez mialam lub mam problemy, jak jest bardzo zimno to prawie chodzic nie moge, a jak nie sa rozgrzane i zaczynam biec to mi je podcina i sie wywracam bezwladnie.. ehh.. mloda stara ze mnie hehehe
 
Ostatnia edycja:
Emka wieszcoja mam teraz jaja z biodrami i miednica ... i wczoraj w szoku bylam jak Ginka powiedziala mi ze to przez ciaze czuje takie bolesnosci w biodrach i ...miednicy :| Swoja droga... przyslij mnie pocztowke !!! Ajj hiszpania byla zawsze moim marzeniem !!!! Moze kiedys moze kiedys
 
Ostatnia edycja:
wiesz ze ja tu jestem 2 lata i 8 miechow i nikmu jeszcze pocztowki z lenistwa nie wyslalam? :-D bo nigdy mi sie na poczte nie chcialo isc :-D no ale sie moze w ktorys dzien zmusze i sie zgadamyz adresem i wysle :-D
A rzeczywiscie teraz moga biodra bolec przez ciaze, przeciez sie wszystko rozciaga i powieksza
 
Cześć dziewczyny!

Kurcze przy nadrabianiu zaległości przy każdej stronie staram się zapamiętać, co która pisała i co odp, a jak dochodzę do ostatniej Waszej wypowiedzi to już ledwo co pamiętam.. ehhh... :sorry2: No ale spróbuję -

Maqnio - też mnie od samego rana głowa boli, więc wiem co czujesz. W ogóle jakoś często mnie ten łeb pobolewa. Nie wiem, może to normalne w ciąży..

Dodi_misia
- jak Ty dziś wcześnie wstałaś! :) Spokojnej i bezpiecznej podróży. Odzywaj się jak będziesz mogła.

Veronique - do mojego tez na początku ciąży słabo to wszystko docierało. Teraz tak jak i Twój dzidzie ma na tapecie w tel i się wszystkim chwali :)

Em_ka - biedna Ty z tym spaniem dzisiaj.. A to znaczy, ze nadal się nie pogodziliście? bo pisałaś, że Cię wyjątkowo nie przytulił? A! I jak jest cholera po hiszpańsku? ;)

Anulka - zgadzam się z dziewczynami. W sumie każda ma rację, musisz teraz tylko zobaczyć jak to dalej będzie się rozwijało i coś zdecydować. Tylko nie pochopnie, bez nerwów, na spokojnie. Ja wierzę, że będzie dobrze. Zresztą jakby nie patrzeć, i tak wszystko na razie idzie w dobrym kierunku - Ty kochana zmieniłaś swoje nastawienie i rozsądniej do tego wszystkiego podchodzisz, myślisz o dzidzi, a on też chyba zaczyna się łamać. Potrzeba jeszcze czasu, ale myślę, że naprawdę może być dobrze.

Czarnulka - trzymam kciuki za dzisiejsza wizytę. Może Ty dziś zobaczysz co masz w brzuszku. Ciekawe... :)
 
reklama
Ja też mam dziś wizytę. Zmieniam lekarza, bo moja pani ginekolog robiła mi problem z L4. Idę na 18.45. Mój kochany pracuje do 21ej więc nie pojedzie ze mną, ale za to koleżanka udzieliła wsparcia. Zresztą to ta, która sama chodziła do tej babeczki przez całą ciążę i była mega zadowolona. Zobaczymy. Szkoda, ze to tylko normalna wizyta będzie bez USG, bo tak bym chciała dzidzię zobaczyć... No trudno, może na kolejnej wizycie.
 
Do góry