reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Delegowałam męża do pracy i przy okazji cos niecos zjadłam:)
Ciesze śię Anulka i Dodi misia ze z bąblami wszystko ok. Zaraz podglądnę sobie fotki waszych maluchów. A teraz kolorowych snów dziewczeta
 
reklama
dzien dobry Brzuchatki:) ja wstałam dzis z potwornym bólem głowy - moze od pogody...a moze jak zwykle od niewyspania. Dzis troszke lepiej niż wczoraj..tzn. 5 godzinek bez pobudki spałam - jak na razie rekord:):):)
dodi - bardzo sie ciesze, ze dzidziol zdrowy no i szkoda, ze nie wiemsz jaka płeć, ale tak jak pisałaś, lepiej poczekac i miec 100% pewności
anulka - również jestem happy, ze bobas zdrowiutki:)
 
hej laseczki znowu pustki:) ahh no ja noc to mnialam okropna obudzilam sie 1,20 a usnelam kolo 3 masakra jakas...
nie ma co sie smucic na to ze nie powiedzial o plci najwazniejsze ze zdrowe a miesiac minie szybciutko i bedziemy miec niespodzianki:)napewno... z drugiej strony pomyslcie jak kiedys bylo ze plec dopiero okazywala sie przy porodzie to dopiero a my predzej czy pozniej dowiemy sie co nosimy pod serduszkami:)

z innej beczki wczoraj moja mama rozmawiala z moim nie chciala sie wtracac ale powiedziala mu troche do sluchu bo zapytal sie o dzidzie to powiedziala ze brzuch mi twardnial i bolal z nerwow to sie popatrzyl tylko...i skarzyl sie ze ja mu niby slowa nie daje powiedziec bo o ta kase zaczeli moja powiedziala ze jej maz chociaz lubi wypic nieraz to miesiac w miesiac rzynosi wyplate a ty nie wiadomo gdzie ja podziewasz zatkal sie...wiecie ze nie odzywa sie od soboty nawet smsa nie napisze chcial jechac wczoraj ale wiedzial od razu ze bede zla i postaowil dzidziola nie denerwowac...po wizycie zostalam u mamy i nawet nie zadzwonil i zapytal w sumie moze wie ze bym mu nie powiedziala...a i powiedzial jej ze teraz jak wyplate przyniesie to wszystko mi przyniesie i nie bedzie go to interesowalo czy cos jest do placenia...to teraz ja go zalatwie zaplace swoje a jego rachunki czy dlugi niech wisza dobra nie zanudzam z ranca:)moze sytuacja sie poprawi zobaczymy...
 
Aniu Ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze !!!
A co do męża moze tak nie warto ząb za ząb ja bym nie była złosliwa tylko zrobilabym coś takiego zeby poczul sie zazdrosny ? A moze w koncu docenil jakie ma dwa skarby ?
Jak bedziecie tak wkolko sobie klody pod nogi podtykac to nic z tego nie bedzie Walka z wiatrakami bez konca . Ja jeszcze bym czekala milczala nie odzywała sie ! Niech sam przyjdzie do Ciebie przeprosi bez przeprosin niema rozmowy BASTA! On musi do tego dojrzec ! Nie wiesz jak to jest z ta cholerna męską duma ? ... On jeszcze czuje sie pokrzywdzony znajac zycie ... ale juz zaczyna do niego docierac co zrobil ale mimo tego nie przyzna sie do bledu wiec... ja bym milczala
 
Veronique nie mam zamiaru sie odzywac do niego on tego nie robi tym bardziej ja...i tak sie odezwie bo dlugo nie wytrzyma nawet zapytac o dzidziola no chyba ze moja mame...ale powiedziala ze mu nie powie...mowisz ruszyc zazdrosc mam taka mozliwosc bo utrzymuje kontakt z kolega o ktorego moj jest strasznie zazdrosny wiec moze:) wystarcza smsy hehe

Ja rowniez ciesze sie ze u ciebie wszystko ok:)mam skierowanie na badania zrobie na poczatku miesiaca i wizyte tez sobie zamowie jak ty na 23go :) mi wyszlo z usg ze to 14t2d ale nie kazal juz sie tym sugerowac tylko zostawic jak jest no i termin mi powiedzial ze kolo 20go lipca bedzie wedlug usg bo OM to 8 lipiec no szkoda ale prezent na imieninki bedzie zuper hehe
 
Weroniczko Kochana!! cała przyjemnośc po naszej stronie (ze sie tak wyraże w imieniu lipcóweczek - mam nadzieje ze wybaczycie, ze tak gadam za wszystkie:)) wszystkie sie tu wspieramy, lubimy i cieszymy sie swoim towarzystwem:) . Mam też nadzieje, ze będziesz już spokojniejsza:)
a jak tam małż? lepiej sie czuje?

Tak o wiele spokojniejsza i dzisiaj o 4 wstalam na siusiu tylko RAZ ale musialam cos zjesc booo juz mdlilo ...
Małż lepiej teraz to on mowi nooooooooon stop jak nie osamochodzie ktory odstawil do mechanika i naprawa bedzie koszt okolo 4 tys . :/masakra
To o Babelku i mowi ta piekna szsczekusia to po mnie ( bo fakt uzeebienie ma piekne ! )
Mowi bozeeee tylko zeby nosa po mnie nie mial ... :) hehehehe ale wstawil sobie foteczke na tapete do komorki ... . Bo powiem wam szczerze jak to byl poczatek to on tak podchodzil do tego sceptycznie ... po rozne rzeczy sie dzieja bo blablabla poniekadprzykro mi bylo ... ale teraz to robi sie przyszly tatus pełną gęba!!!
 
Hej kochane, ja dzis tak szybciutko, bo juz nie za wiele czasu mi zostało do wyjazdu..Postaram się was czytać, żeby nie mieć tyle zaległości, ale nie wiem jak to będzie.. A między nóżkami u mojej dzidzi to była pępowinka, bo widziałam na usg, a tu raczej slabo widać, bo to zdjęcie zdjęcia i słaba jakośc mi wyszla.. No więc 50% szans jest na jedno i na drugie hehe:-) I nie piszcie za dużo, bo jak wrócę to cały dzień będę musiała spędzać na nadrabianiu (oby tylko jeden):)

Anulka, bądź twarda, ale jeśli zauważysz, że naprawdę mu zależy to nie bądź taka zawzięta, bo może się zniechęcić..(ale tylko jak naprawde będziesz pewna, ze się zmienia, a to na pewno nie będzie tak hop z dnia na dzień) Bądź obojętna, ale czasem niech tam coś usłyszy od mamy czy od ciebie o dzidzi (tak przypadkiem).. Niech wie co traci, tak sie zachowujac:) I trzymkaj sie kochana, bedzie dobrze tak czy siak:-)
 
reklama
Do góry