reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

cześć dziewczyny

Dzisiaj mały marudny. druga dolna jedynka dzisiaj wyszła ale coś mi się wydaję, że górne niedługo będą szły.
Chciałam tak na szybkiego zapytać czy któraś z was ma takie gryzaki z siateczką do której wkłada się pokarm?
Jeżeli tak to czy dobrze się to sprawdza?
mój synek nie przepada za gryzakami, najlepsze do gryzienia są jego rączki i tak pomyślałam o takiej siatce. może jak poczuje jakiś smak to chętniej będzie gryzł
 
reklama
aniu wierz mi, ze czasem zdarza sie ze kiepsko kontaktuje w pracy, ale kawa robi swoje, dajemy rade, bo wyjscia innego nie ma:)
monia ano ruchliwa jak nie wiem co, nie idzie jej ogarnąć, czort mały no!:):):) Rozia tez jakis czas piła nutramigen, na poczatku b.jej smakował a potem z dnia na dzien wogole przestal go pic, pomysł z kaszka - b.dobry:)
ememte my mamy taka siateczke i ja jestem zadowolona, rózia wcina z nije kazdy prawie owoc a ja jestem spokojna ze sie na udławi jakims wiekszym kawałkiem:)
 
maqnio dziękuję za odp. no właśnie czytałam opinie i są różne. najczęściej mamy piszą że ciężko doczyścić taką siatkę. faktycznie tak trudno? no nic chyba kupię i wypróbujemy
Miłego wieczoru wszystkim
 
Hej, witam wszystkie mamuśki.
maqnio - łączę się z Tobą w bólu, ja w pracy funkcjonuję tak sobie bo ostatnio mały ma w nocy koło 3 pobudki a od 2.00 jest najlepsza zabawa i pogaduchy...
 
No to za to ze nocka nasza byla udana to dzien straszny... Nie wiem co sie dzieje z moim kochanym dzieckiem:( Chyba musze gdzies sie wyrwac sama zeby troche odpoczac i nabrac dystansu.


ememte my tez mamy ta siateczke-gryzak. Ale u nas sie nie sprawdza. Tak jak moje dziecko wszystko bierze do buzi tak to memla sobie w raczkach;) Dusi i dusi tak dlugo az wszystko wyleci i cala sie tym wysmarowuje;)
 
hej,
bylismy dzisiaj u lekarza. maly ma kaszel ale lekarz teierdzi ze wszystko ok. ja jestem przeziebiona. mam wielkiego lenia.
ememte ja tez mam ta siateczke. maly na jej widok szaleje. tak jak pisze maqnio jestem spokojna ze Aleksowi nic sie nie stanie. brudza sie.ale ja je myje pod ciepla woda i uzywam plynu nuk do sterilizacji butelek i zabawek, a pojakims czasie wymieniam siateczke.

maqnio caluski dla ruchliwej Rozinki. i podziwiam Ciebie. silna kobieta z ciebie

reszcie zycze przespanych nocek i zdrowka
 
Dzień dobry :-)
Dziś już dużo lepiej. Ja się dobrze czuję, został tylko katar. Jowita jak na razie dobrze się trzyma. Dzisiaj w nocy miała tylko jedna pobudkę o 4, a później spała do 7. Tak może być codziennie :-D

ememte my też mamy tę siateczkę i jest ok, tylko trzeba dokładnie sprawdzać czy nie zostały resztki jedzenia.
 
Hej dziewczynki:) U nas druga noc z rzędu rewelacja:-) Bąk spał jak suseł i ok. 4.30 obudził się na jedzenie. a potem spaliśmy do 7.30. Mam nadzieję że wrócił do normy i już tak zostanie.

Aneta ani z mojej strony ani ze strony męża nic takiego nie było. Plamy już robią się coraz bledsze więc jestem spokojniejsza, a emolienty nie zaszkodzą.
Daga super że już lepiej:-)
Miłego dnia wszystkim życzę:)
 
Hej!

U nas nocki po staremu, bez większych zmian, no może dzisiejsza troszkę lepsza, bo dałam małej na noc Viburcol. No ale od niedzieli mamy placki nad czółkiem z powrotem. Odstawiliśmu NAN, który był głównym podejrzanym, no i smaruję jej tą maścią z antybiotykiem Mupirox, ale jakoś nic nie pomaga a zawsze pomagała. Więc teraz podejrzewam, że to może byc alergia albo na gluten albo na płyn do kąpieli Johnsons'baby (zmieniłam miałej tydzień temu), niby jest hipoalergiczny, ale już sama nie wiem...:-(zauważyłam też, że mała od pewnego czasu ma problem z oddawaniem gazów, pręży się, wygina i w końcu puszcza bączka no ale z truden. Nie płacze przy tym. Daję jej raz dziennie 20 kropli Espumisanu dla dzieci ale to niewiele pomaga. No i mam pytanie do dziewczyn, które stosują u swoich pociech Viburcol - jak długo można go stosować? przez jaki czas?

Anetkaa, to super ze nocki spokojniejsze...pozytywnie Ci zazdroszczę...:-D

daga, hej!

sylwia, zdrówka zycze!
 
reklama
Do góry