reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej dziewczynki:)
Monia Bartolini dokucza strasznie. Dzisiaj np. postanowił wstać o 5 rano po cogodzinnych pobudkach.
Ma chyba szybki system regeneracji:)
Ania myślałam o zmianie lekarza trzykrotnie ale to bardziej przez to że babka jest jakaś niemiła i mam wrażenie
że zamyka się na jakiekolwiek pytania, których jak wiadomo każda miałam wiele na początku kariery może i błachych ale powinna wyjaśnić. Będę chyba jednak musiała.
Sunset to nie były krostki tylko suche placki. Zaczęło się od brzuszka potem na zgięciu rączek i jednej nóżki na końcu
doszedł boczek przechodząc na plecki. Dzisiaj jakby bledsze są ale może sobie wmawiam nie wiem już sama.
 
reklama
Aneta, te miejsca o których napisałaś.. to najczęstsze miejsca pojawiania się alergii.. zgięcia rączek, pod kolankami, przy szyjce, boki brzuszka, boczki nóżek nad kostkami..... zmień koniecznie lekarza..


dobrej nocy
 
Anetkaa koniecznie zmień lekarza :) tym bardziej, ze Bartolini jeszcze malutki to nowy lekarz szybko pozna dziecko, a zaufanie do lekarza to podstawa. Ja niedawno zmieniłam miejsce zamieszkania i musiałam wybrać nowego lekarza - sugerowałam sie opiniami w internecie oraz sugestiami znajomych :) Nie żałuje :-) A konwalinka ma rację, też mi to bardziej wygląda na alergię, u nas pojawiają się okresowo suche placki na nózkach z boku, a obecnie ma na szyjce. Smarujemy to kremem Oilatum na zmianę z kremem specjalnym Emolium, acha i kąpiemy cały czas w Oilatum, bo Gabi jest taka troszkę atopowa. Pomaga.

ememte
zapraszam :)

Zmykam pod prysznic :)

Kolorowych snów :)
 
Ostatnia edycja:
Biedroneczka, spi od 20 do 5.50-6.10 ale z dwoma pobudkami;-);-)a juz kilka razy wstal o 5:dry:nie liczac pobudek na podanie smoka
Anetka wg mnie to alergia, najlepiej zmien lekarza. Ja zmienilam miesiac temu i jestem zadowolona, nie to co tamta...
 
Hej.
U nas średnio. Ja dalej jestem chora. Jowita tylko kicha, mam nadzieje, że na tym skończy. Nie nadrobię Was. Nie mam siły.

monia i co wyszło z tymi plamkami na twarzy Kingusi? Albo wyleciało mi z głowy albo nie doczytałam
 
Hej!!

melduje sie z pracy. U nas wszystko po staremu, czyli fatalne nocki i mega grzeczne dni. Ziuta pieknie sie bawi (tzn.lata po chałupie, wstaje gdzie tylko sie da), ale jest spokojna. Tylko mama nie wyspana, bo jestesmy na bakier ze snem, eh..moze jak skonczy jakies 15 lat, zacznie NORMALNIE sypiac:)

sciskamy Was mocno!!!!
 
Maqnio podziwiam ze dajesz rade do pracy chodzic po takich zawalaonych nockach! Ja bym zasnela przy biurku:p

A u nas nocka dzisiaj lepsza- 2 pobudki tylko:) Znaczy ze w nocy mojejmu dziecku zeby nie rosly:-D
 
Witam,
na początek pochwalę się że Filip ma już 3 ząbka, który co prawda jeszcze nie wyrżnął się na dobre, ale już na dniach (daję mu jeden, góra 3 dni) będzie na wierzchu. Jakby tego było mało wczoraj zaczął siadać. Co prawda tak nieporadnie, ale nie od razu Warszawę odbudowano ;-)
No i wczoraj pożegnaliśmy się z gondolą. Dzisiaj nie wyjdziemy raczej na spacer bo ciągle pada śnieg, ale jutro ma już być ładnie, więc spacerki wrócą do dziennego "menu" dnia.

Anetka, po pierwsze zmień lekarza, toż to skandal jest jak Was potraktował. Czy w najbliższej rodzinie występuje alergia, skaza białkowa, AZS? Tzn., u Ciebie, Twojego partnera, rodzeństwa? Jeśli tak, to istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia u Bartka tych schorzeń, ale też daleko byłabym od internetowych diagnoz. Jeśli już wystąpiły to radziłabym też przenieść się na emolienty. Mojemu bardzo one pomagają.

Daga, zdrówka życzę.
Ania, no to sobie pospałaś dzisiaj, hehe.
Marzenko, może po prostu Twoja niunia ząbkuje i przez to spać nie mogła. Ale dobrze że już jest lepiej.

Wszystkim innym mamom życzę miłego dnia.
 
reklama
Hejka!

Melduję się i ja:-D U nas małe zmiany, tzn. nocki po staremu raz lepiej, raz gorzej, pobudki co 1-2 godziny. No ale Nan już odstawiłam małej wczoraj, pojawiły się znów dwa czerwonawe placki nad czółkiem, pediara kazała powrócić do Nutramigenu, tylko że mała nie chce go bardzo jeść, dlatego do smaku dodaję jej do każdej butli łyżeczkę kaszki ryżowej i je o wiele lepiej. Poza tym ja zdycham, bo @ szaleje u mnie 2-gi dzień.

Anula, biedroneczka, sunset, to duże Wasze dzieciaczki :-D Moja mała też pokaźnych rozmiarów, też jest co ponosić, bo 10.300 kg waży :tak:

Aneta_85, gratki za ząbka dla Filipka!

daga, te placki już 4 raz powracają i ponoć to reakcja alergiczna, są zawsze w jednym i tym samym miejscu nad czółkiem.

Marzenka,
to fajnie, że malutka pospała i Tobie dała pospać...oby tak dalej...

maqnio
, ruchliwą masz córunię...

Aniaa,
ale Ci dobrze z tym spaniem, ja też tak chcę...:tak::-D
 
Do góry