reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Hej ho,
ja na chwilkę,
100 latek lipcówkowym solenizantom i solenizantkom:)
U nas sniegu sporo, fajnie:)
Nas zalała fala kupy z wczesnego rana i potem po raz drugi - skończyło się na porannej kąpieli:p:p a wszystko przez ...słoiczek z musem z suszonych śliwek Gerbera...nosz, nawet g.. miałam na wykładzinie, tyle tego...
miłego , rodzinnego weekendy wszystkim mamom bez wyjątku!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej hej!
Weekend prawie na polmetku wiec i na bb spokojnie :)
Mi dzisiaj dnia braklo bo spalam do 11!!! Po kiepskiej nocy Mateusz postanowil dluzej pospac i spal od 8 do 11. A ja rzem z nim :) ale wwolalabym żeby w nocy spal ladnie a nie co godzine pobuidka. Tak jak Corin ostatnio boje się nocy..

Sesti wiem o czym piszesz ;) od kiedy Mateusz zaczal jesc soiczki i kaszke kupa często nie miesci się w pieluszcze :/ ale na podlodze jej jeszcze nie było :)

Psotko, (y dajesz Daidkowi Osanit? Ile granulek i w jaki sposob? W jakiej pozycji jest Dawidek? Jak często? Bo ja mam Osanit i nie wiem jak go podac. Boje się że się zachlysnie tymi granulkami :/
Milego weekendu babeczki!
 
Ostatnia edycja:
witam
sto lat dla solenizantów i solenizantek
mam podły humor a wam życzę miłego weekendu
corin fajnie że coraz lepiej z tym spaniem u was
 
hej wieczorkiem,
Liwka już śpi, coś po południu była mega marudna,chyba się nie wyspała, teraz też był problem z zaśnięciem:confused2:
Madzia oby humorek się poprawił:)
Malami do 11??co za rozpusta:-D
Sestina no to śliwki rzeczywiście pomogły:-p:-D
Konwalianko oby te nocki były wreszcie lepsze!nawet śliwki u Was nie pomagają?ja jeszcze daję małej nektar ze śliwek i zazwyczaj pomaga.
Anp prawie 8.5 kg i malutki???moja Liwka ma 7.5 i uważam że jest całkiem pokaźna:-p
Basieniak no moja zaciska usta i odwraca głowę, dziś np nie zjadła obiadu:sorry:

spokojnej nocki!
 
kicrym no moja potrafi na przykład przez pierwszą połowę posiłku trzymać usta zaciśnięte a przez drugą już nie także nie chce mamusi wysyłać wyraźnego sygnału że już starczy...
My po ważeniu dzisiaj i jest 6690g więc 180g w dwa tygodnie :szok: no jak na Wiki to szaleństwo..... super:)
 
Basieniak to moze dlatego zwraca ze jej wciskasz na sile? Ale skoro inaczej nie da rady... Kurde ciezko z takim dzieckiem, nie wiesz co zrobic bo slabo na wadze przybiera wiec jesc musi a sama nie chce ech.
 
reklama
witam wieczornie.. a my znaczy Tymek zamiast spac, to co robi? siedzi u mamy na kolanach - ale mi łobuz rośnie..a jak sie uśmiecha, no i jak tu się na niego złościc:-D pozera kabel od myszki - gryzoń mały..
sesti - hihi.. wykładzina do prania:rofl2:

mały wypil dziś kompot ze śliwek, który mu ugotowałam - 60ml i zjadł pół słoiczka moreli na których jest napisane "rozluźnia stolce" i co?????????????????? wielkie NIC!!!!! czyli znowu się meczymy
 
Do góry