reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie
kociatka wieki*Ależ ty masz dziewczyno poukładany ten jadłospis, jaz moim niejadkiem musze kombinowac co by akurat zjadła. Mleko z cyca je niestety tylko w porze nocnej. Cóż z drugiej strony to mi pasuje przed powrotem do pracy

U nas jakiś skok czy ząbkowanie w kazdym razie lekko nie jest. heh mam nadzieje, ze niedługo Mila wróci na tory. Aktualnie tatus trenuje bieganie bo budzi się co chwilę. :-D
Pozdrawiam wszystkie
 
reklama
Aniaa, sporo, sporo, dlatego zdecydowalam sie kupic kolejny laktator gdy maly "odstawil" sie od cyca. Po prostu odmowil ssania jak zaczelo sie zabkowanie i tyle. Kupilam Medele Mini Electric Plus (wersja na 2 cyce) i to jest moj trzeci laktotor. Polecam!!! Odciagniecie 250 ml mleka zajmuje mi rano 15 minut. W dzien odciagam czesciej i jest zwylke ok 120 - 180 ml, co zajmuje tylko 10 minut!!!

Wiem, ze te laktatory nie sa tanie (wersja na 1 cyca tansza), ale naprawde proste w obsludze i profesjonalne (ta firma z reszta nie zajmuje sie niczym innym). Mialam wybor jednak placic za mleko w proszku lub za to urzadzenie. Planuje niedlugo drugiego dziecia wiec przyda sie tak czy tak.

Kircym, nie znam tego Aventu, ale mam tez reczne laktatory Lasinoth. Bardzo dobre, ale o uzytku ciaglego sie nie nadaja. Dobrze odciagaja, ale trwa to strasznie dlugo i reka mdleje... Nie polecam elektrycznego Aventu, dosc szybko sie rozpada.

Mam tez elektryczny Baby Ono, ktory jest kompletna kpina.... Nie odciaga dobrze, jest byle jak wykonany i skomplikowany do zlozenia (a przeciez trzeba go nieustannie rozbierac, myc i wyparzac...).

Hej Wisienka!!!! Kopa tygodni, fakt. Dziec juz prostszy w obsludze, wiec podczytuje wieczorami.
Moze i to poukladane, ale po prostu tak wyczailam jego rytm jedzeniowy. Chudziak z niego, wiec staralam sie pilnowac... Maly rzadko awanturuje sie sam o butle. Sa z reszta czesto odchylenia od tego rytmu, dodatkowa butla lub przerwa 5-6 godzin (bo ma wlasnie mniejszy apetyt). Buziaki Kochana i pisz co tam u Was
 
Ostatnia edycja:
hej,
kociatka boziu ile ty tego mleczka masz. a kiedy planujesz kolejna dzidzie.
wisienko buziamy was. mam nadzieje ze sie poprawi
aniu a co sie stalo ze niunia nie nìchce jesc. czyzby zabki
kicrym buziam
 
tak przeanalizowalam co moze mojego synia uczulac i na placu boja zostaje: indyk, gluten albo jagody ( raczej nie, no ale.. )
dzis dostal indyka z glutenem i wieczorem znowu wiecej wysypki.. jutro indyka juz nie bedzie.. zobaczymy czy to on czy nie ( z dwojga zlego wolalabym indyka, no ale ja sobie moge.. )

spokojnej nocki ...
 
Hej Silwia :-) Albo chce zaciazyc w wakacje tego roku, albo nastepnego... Zeby dziec byl wiosenny. Umeczylam sie troche zeszlego lata w te upaly

Wisienka, maly kompletnie nie chcial jesc jak przebijaly sie pierwsze 2 zeby... Teraz pewnie ida kolejne, bo mial 2 dni marudzenia przy butli
 
No Mila bezzebna nadal. Ona ma ostatnio tak, ze albo je albo spi. Aktualnie śpi lepiej w nocy ale ma kłopoty z zasypianiem, natomiast nie je. No i z niej też chudzinka. Wazy jakieś 7 z groszem a ma ok 70 cm ale nie wygląda na chudziaka. Nie martwię się bo Maciek miał 7 miesięcy i & kg,a teraz chłop jak dąb.
Kociatka hoho 2 zeby gratulacje
Sylwia albo też może skok ale chyba i to i to, armagedon od sylwestra
Mateuszkowa ten indyk mało prawdopodobny ale wykluczyć sie nie da
 
Wisienka, moj tez 7 kg z groszami (a to przeciez chlopiec), 70 cm jak nic (ostatni pomiar 69). Wygladal chudawo niestety. I to mimo ze zjadal cyca co 2 godziny, co 3 w nocy! Jest bardzo ruchliwy i wszystko spala. Przytyl troche jak zaczelam odciagac, moze wreszcie dociaga do tych 8 kg. I wreszcie przesypia noce, ufffffffffffff
 
Moja też szczypiorek, miesiąc temu ważyła 6,5kg i miała 66cm. Je tylko z piersi, a pokarmu mam wrażenie coraz mniej :-( Obiadków nie chce, wcina Sinlac jak szalona, aż płacze że za wolno jej podaję....Niestety, alergia szaleje, nie wiem na co..... Wczoraj po jedzeniu miała całą brodę i pod brodą czerwone plamy, rano już zeszły, ale kończyła jeść obiad i jeszcze wołała i dałam jej Sinlac z gruszką i nie wiem na co tak zareagowała. Przez to, że nie dostaje butli budzi mi się w nocy dwa razy na jedzenie, Majka też raz albo dwa, więc ja mam sen w odcinkach, przez te wiatry łeb mi chce pęknąć. Ten tydzień nie zaliczam do udanych.........:-(

Kociatka - baaardzo dużo mleka odciągasz, ja na raz odciągnę 90ml z obu piersi - i to max. I to elektrycznym laktatorem, też Medela, tylko starszy model, sprzed chyba 6 lat. Ale działa bez zarzutu

lecę prasować
 
reklama
Kkasiulka, odciagaj raz dziennie na przyklad, a bedzie wiecej :)

Te moje cyce przedziwne, bo jak scisne to ani kropla nie leci, wkladki laktacyjne zawsze mam suche... A udoic sie da jakos. Z prawego duzo wiecej niz z lewego, nie wiadomo wlasciwie dlaczego:eek:
 
Do góry