reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Własnie byłam pewna,że któraś z Was /nas wie,przypadkowo na fb chciałam dodać dziś Julkę do znajomych i zobaczyłam ostatnie pożegnania na jej tablicy,zmroziło mnie:(
Juleczko gdziekolwiek jesteś tam na górze spoczywaj w pokoju....smutno,bardzo smutno nam tutaj:(
 
Dziewczyny, nie mogę przestać płakać:-:)-:)-:)-:)-:)-(
Ostatnio powiedziała mi, żebym się nie martwiła, posłuchała kolęd Steczkowskiej, wypiła capuccino... I pomogło. Powiedziałam, że ją uwielbiam i odwiedzę na pewno w Koszalinie. I nie zdążyłam...:-:)-:)-( Biedny Krzyś i Nika:-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Przykro mi,że wygrzebałam dla Was taką smutną wiadomość,coś mnie tknęło dziś żeby zajrzeć na jej profil,dziś był pogrzeb:(
 
reklama
Do góry